Avrupa Rüyası ile Baştanbaşa İngiltere, İrlanda, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler’i Keşfedin!

Avrupa Rüyası ile Baştanbaşa İngiltere, İrlanda, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler’i Keşfedin!

Bugün size rüya gibi bir turdan bahsedeceğim! Tek seferde tüm Birleşik Krallık’ı ve İrlanda’yı gezebileceğiniz Avrupa Rüyası’nın Büyük Britanya turu ile karşınızdayım.

büyük britanya turu

10 gün boyunca İngiltere, İrlanda, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler’de 15 şehri gezeceğiniz Avrupa Rüyası turu, British Airways’ın İstanbul-Londra arasındaki uçuşları ile gerçekleşecek. İngiltere gibi konaklama konusunda pahalı olan bir coğrafyada her gece 4 yıldızlı otellerde konaklıyorsunuz. Büyük Britanya turunda single farkı ödemeden tek başınıza seyahat edebilmeniz ve tur ücreti haricinde 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeyecek olmanız ise turun en güzel yanı! Tüm bunların yanında bir de İrlanda Denizi’nde iki gemi yolculuğu yapacaksınız.

İngiltere Turu Tadında 8 İngiliz Şehrini Keşfedeceksiniz

İngiltere Turu Tadında 8 İngiliz Şehrini Keşfedeceksiniz

Avrupa Rüyası’nın Büyük Britanya turu ile baştanbaşa tüm Birleşik Krallık’ı İngiltere’de yaşayan profesyonel rehber eşliğinde keşfetmeye hazır mısınız! İngiltere’de nereleri mi göreceksiniz?

TheBeathles’ın “Don’tLet Me Down” parçası eşliğinde gezeceğiniz Liverpool sokakları, SherlockHolmes filmindeki Robert Downey’in her an bir ev kapısında sokağa fırlayacak hissine kapılacağınız Londra’nın baş döndüren manzarası, Harry Potter filmleriyle zihnimizde yer eden üniversite şehri Oxford’da gezmek.

Don’tLet Me Down

Avrupa’dan Uzak Doğu’ya, Karayipler’den Amerika kıtalarına kadar tam 27 ülkenin mutfaklarından 200’ü aşkın lüks restoranı sizi beklediği Birmingham, Shakespeare’in Hamlet’indeki “olmak ya da olmamak, işte mesele bu…” tiradının kulaklarınızda yankılanacağı Stratford-upon-Avon kasabası, direniş ve isyan hikayeleriyle efsanelere konu olmuş Orta çağ şehri York veWallace&Gromit’in yaratıldığı doğanın göbeğindeki İngiliz şehri Bristol Avrupa Rüyası’nınİngiltere turu ile gezeceğiniz şehirler arasında.

İrlanda, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler Turunu da Unutmamak Gerek

İrlanda, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler Turunu da Unutmamak Gerek

İskoç Aydınlanmasının büyük düşünürlerine ev sahipliği yapan Birleşik Krallık’ın Atina’sı Edinburgh, Tugay Kerimoğlu ile tanıdığımız gaydanın ve geleneksel etekli kıyafet giyen erkeklerin memleketi Glasgow İskoçya’daki duraklarınız. İrlanda’da ise Braveheart filmindeki WillamWallace’un “özgürlük” diye haykırdığı yeşil coğrafya Dublin, gerek filmiyle gerekse efsanesiyle dillere destan olan Titanik’in yapıldığı şehir Belfast Kuzey İrlanda’daki durağınız. Galler’de ise doğasıyla göze çarpan Swansea ve Orta çağı sonuna kadar yaşayacağınız Cardiff sizi bekliyor.

Avrupa Rüyası’nın Büyük Britanya turu ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız. Unutmadan, o kadar anlattık; tanıtım filmini de şuraya bırakalım!

İskandinav Mitolojisi Temalı Masalsı Yolculuk
Norveç'in efsane fiyortlarında gemi yolculuğu ve tüm ekstra turlar dahil!
Uçak, Gemi ve Otobüs yolculuğu 3'ü bir arada.
15 Gün, 12 Ülke, 20 Şehir
Sınırlı Kontenjan !!!
https://www.avruparuyasi.com.tr/iskandinav-ruyasi/
0850 840 1806

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 249 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Avrupa Rüyası ile Baştanbaşa İngiltere, İrlanda, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler’i Keşfedin! konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Avrupa Rüyası ile Baştanbaşa İngiltere, İrlanda, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler’i Keşfedin! ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avrupa Rüyası ile Baştanbaşa İngiltere, İrlanda, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler’i Keşfedin! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "