Barkod Otomasyon Sistemleri

Barkod Otomasyon Sistemleri

Stok Kontrol Sistemi

Ticaretin ipek yolunda yoğun olarak başladığı dönemden beridir tüccarlar her zaman elindeki ürünleri iyi bir biçimde takip edebilmeyi amaçlamıştır. Tarihi baz alarak kendini geliştiren ve ihtiyaçlara bu doğrultuda cevap veren tedarik zinciri ve lojistik ilkeleri de bu konuyu göz önüne alarak stok takibinin hayli önemli olduğu ve bunun titiz bir biçimde yapılması gerektiğini her ilkesinde ayrı ayrı vurgulamaktadır. Zira satış yapabilmenin en büyük kuralı elinizde ürün bulundurmaktan geçmektedir. Elinde ürün bulundurmayan kimse, mantık olarak dahi satış yapamayacaktır. İşlerini büyütmek isteyen kişiler ise bu noktada stoklarını çok dikkatli bir biçimde takip etmelidir. Eksilen ürünü yerine anında koymalı, satılmayan ürünleri ya da az satılan ürünleri ise gerektiği kadar tedarik etmelidir. Bunun gibi ufak detaylara dikkat etmek dahi sizleri maddi anlamda tasarruf bölgesine eriştirecek ve alım harcamalarınızdaki gereksiz tutarların ortadan kalkmasına neden olacaktır. Bu noktada stok takip uygulamaları sizlere en büyük yardımı sağlayacak ve gerçek zamanlı olarak bütün stoklarınızı mobil cihazlarınızdan dahi yönetebilmenizi sağlayacaktır. Bu sizin için dünyanın neresinde olursanız olun şirketinizi yönetebileceksiniz demektir.

Stok Kontrol ve Barkod Sistemi Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Stoklarınızı her an kontrol edebilmek elbette ki size maddi ve manevi anlamda pek çok avantaj sağlayabilmektedir. Ne kadar ürününüz olursa olsun veritabanına ekleyebilmekte ve her istediğinizde oradan bu verileri çekebilme şansına sahip olmaktasınız. Ürünlerin adı, cinsi, markası, modeli, barkod numarası, seri numarası, rafı, bedeni, rengi gibi her detayını ayrı ayrı ekleyebilmekte ve yine istediğiniz vakit bu verilere göre ürün filtreleme işlemlerini gerçekleştirebilmektesiniz. Ürünlere belirli limitler belirleyerek istenilen limite ulaştığı zaman uyarı alabilir, uyarı aldığınız vakit ise yerine yeni ürün ekleme şansına sahip olabilirsiniz.

Restoran Sisemleri Hk. Detaylı Bilgi İçin Linke Tıklayabilirsiniz.

Mağaza Programı ve Stok Kontrol Sistemi Satın Almak

Bu işlemi gerçekleştirirken pek çok firmadan fiyat alacağınızdan emin olmakla beraber, önemsediğiniz tek şeyin fiyat değil de size vaat edilen özellikler olması gerektiğini önemle vurgulamak isteriz. Stok kontrol sistemimizle bizler, size en uygun ücret üzerinden en çok özelliği sunmayı hedeflemiş bulunmaktayız. Bu noktada bu sistemlerden satın almadan önce bize danışmanızda sizler adına büyük bir yarar bulunmaktadır.

Naron A.Ş Yazılım Evi

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile