Ogznet.com

Bebelive Mevlüt Takımları

Geleneksel bir adet olan bebek mevlütü diğer bir adıyla 40 mevlüdü hemen hemen herkesin yaptığı bir merasimdir. Bu özel gün bazı durumlarda farklılık gösterebilir ve daha önce veya daha sonra da yapılabilir. Bazı özel nedenlerden dolayı bu gibi değişiklikler yapılması oldukça doğaldır.

Bebelive Mevlüt Takımları

Misafirlere hediyeler ve lohusa şerbeti verilen bugünde en özel anlardan bir tanesi de bebeğiniz için seçeceğiniz kıyafetin gösterişi ve güzelliğidir. Bu günde giydirilen giysinin çok özel bir anlamı olmalıdır. Bebekler için özenle hazırlanan mevlüt takımları son derece gösterişli olmakla beraber en sağlıklı ürünlerin kullanılmasına da özen gösterilmektedir. Sonuçta henüz çok küçük olan minik yavrunun henüz bünyesi ve cildi hassastır. Bu nedenle bu güne özel tasarlanan ve üretilen kıyafetler de bu hassasiyette üretilmelidir. Yavrunuzun giyeceği mevlüt takımı modeli için birçok seçenek Bebelive kız bebek ve erkek bebek kıyafetleri içerisinde en son moda tasarımlarıyla sizlere sunulmaktadır.

 

Bebelive Mevlüt Takımları

 

Kız Bebek Mevlüt Takımı

Doğumu yaptığınız mevsim şartları bebeğinizin mevlüt merasiminde giyeceği giysi için de son derece önemlidir. Bu ayrıntıyı sakın ihmal etmeyin. Kızlar için tasarlanmış olan birbirinden güzel modeller içinden mutlaka mevsime uygun bir model seçiniz. Bebelive kategorilerinde sürekli güncellenen kıyafetler sayesinde bu yönde hiç zorluk yaşamayacaksınız. Hassas davranmanız gereken durum bebeğinizin terlemeyeceği ya da üşümeyeceği bir modeli almak olmalıdır. Kız bebek takım seçenekleri içerisinde kızınızı bir prenses gibi gösterecek elbiseler, tulumlar ve birçok farklı tasarımdaki seçenekler içinden renk ve model tercihi yapabilirsiniz.

Erkek Bebek Mevlüt Takımı

Erkek bebekler için de çok farklı kesimlerde ve sevimli olduğu kadar bir o kadar da gösterişli setler sizi en zengin içerikli kategorilerde beklemektedir. Online alışveriş keyfini yaşamak için eşinizle birlikte seçim yaparak oğlunuza en yakışacak tasarımı seçebilirsiniz. Ailenizin yeni üyesi oğlunuz için gerçekleşecek bu ilk özel güne en özel kıyafetler ile hazırlanınız. Minik oğlunuz da bunu hak etmiştir. Gelen misafirlerinizin hayran bakışları arasında yavrunuzun mevlidini okuturken onun şıklığı herkesin gözlerini kamaştırsın. En uygun fiyatlarla en kaliteli mevlüt takımları bebelive.com adresinde sizi beklemektedir.