Belçika Tomorrowland Festivali

Belçika Tomorrowland Festivali

Bu yıl, hayatınızda çok özle bir değişiklik yapmaya ve daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir eğlenceye katılmaya hazır mısınız? Monotonluktan sıkılanlardan ya da hayatın değişik zevklerini tatmak isteyenlerdenseniz en doğru adrestesiniz. Dünyanın dört bir yanından büyük talep gören festivaller ile arzularınızı hayallerden çıkarıp en gerçek haline dönüştürecek ve hayallerinizin gerçek hallerini birebir yaşayacaksınız.

2005 yılı itibari ile tüm dünyanın gözdesi olan Tomorrowland Festivali Belçika’da kutlanmamaktadır. Belçika’ya nasıl giderim? Uçak masrafları? Uçak bileti için rezervasyon? Ve her şeyden önemlisi de tüm dünyanın favori etkinliklerinden olan Tomorrowland Festivali için gerekli olan bileti nasıl temin edebilirim? Tüm bu sorularınızın cevabı hazır ve tüm sorularınıza da tek bir cevap var. Dünyanın eğlence anlayışını sizlere kolay kılan Tripoki, bu link vasıtası ile Tomorrowland Festivali için kolaylık sunmaya hazır.

Tomorrowland Festivali, Belçika’nın Brüksel ile Antwerp arasında kalan kocaman bir alanda kutlanmaktadır. Boom bölgesi olarak isimlendirilen bu alan uçsuz bucaksız, kocaman bir alandır. Etkinliğin büyüklüğü, sadece kutlanan alanın uçsuz bucaksız olmasından değil aynı zamanda da çok çeşitli aktiviteleri içerisinde barındırıyor olmasından da kaynaklanmaktadır. Herkesin eğlence anlayışına uygun olarak katılım sağlayabileceği ve farklı şekillerde mutluluğu yaşayabileceği bu festivale, sizler de kendi eğlence tarzınıza göre katılım sağlayabilmektesiniz. İşte bu noktada birbirinden özel seçeneklere sahip paketleri ile Tripoki devreye girmektedir. Bu çılgınlıkta ben de varım diyorsanız https://www.tripoki.com/tr/tomorrowland sitesini ziyaret edebilir ve tüm paketleri detaylıca inceleyebilirsiniz. Sevdiğiniz o özel insan ile ya da yalnız olarak Tomorrowland Festivaline dahil olabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için linki takip edin ve biletler tükenmeden dünyanın kaçırmadığı bu etkinlik için kendi yerinizi hemen ayrıtın.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.