Beyaz Eşya Tamir Servisi

Beyaz eşyalar evlerimizde kullanmış olduğumuz ve işleri bizlerin yerine yapan eşyalarımızdır. Beyaz eşyalarda görülen bir tek arıza bile tüm ev halkının huzurunun kaçmasına neden olabilir. zira beyaz eşyalardan birisi arızalandığında tüm ev işleri neredeyse durma noktasına gelebilir. Bu da evin içinde yapılacak olan işlerin yarım kalması demektir. Evlerde kullanılan beyaz eşyalar çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, fırınlı ocak, aspiratör, kombi, derin dondurucu ve buzdolabı olarak sayılabilir. Bu beyaz eşyaların hepsi bir ev için olmazsa olmaz eşyalardır. Her ev halkı için neredeyse koltuk, halı, perde ve masa gibi eşyalardan daha çok önemsenmektedir. İzmir merkez ve çevre ilçelerde hizmet vermekte olan firmamız iyetkiliservis.com olarak tüm beyaz eşyalarınızın tamir işlemini sırtlanmış durumdadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için her Beyaz eşya tamiri sonrasında bir yıl geçerli olmak üzere tüm beyaz eşya tamirlerinizde garanti belgesi hizmetini isiz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Beyaz Eşya Bakım Servisi 

Beyaz eşyalarda tamir edilecek arızalar oluşmadan önce her yıl düzenli olarak yapılan bakımlar sonrasında beyaz eşyaların arızalanmalarının önüne geçilebilmektedir. Her yıl yapılan bakımda tarafımızca daha sonradan oluşabilecek tüm arızaların da tamir edildiği bilinmelidir. Beyaz eşya servisi olarak İzmir merkez ve çevre ilçelerinde beyaz eşya arıza giderme ve beyaz eşya bakım için bizleri 0232 271 71 14 numaralı telefondan arayarak destek alabilirsiniz. Beyaz eşyaların belirli bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Genel olarak beyaz eşyalarda kabul edilen kullanım ömrü on yıl olarak bilinmektedir. Beyaz eşyaların daha uzun kullanılabilmesi için mutlaka her yıl düzenli olarak bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Beyaz eşyalara bakım yapılması bir beyaz eşyanın kullanım ömrünün oldukça fazla bir süre için uzamasını sağlamaktadır. Beyaz eşyalara bakım yapıldığında bir çamaşır makinesinin daha iyi çamaşırları yıkadığı, bir bulaşık makinesinin daha sessiz çalışarak bulaşıkları daha iyi yıkadığı, bir fırının üst ve alt ısıtma dengesinin daha iyi çalıştığı ve bir çamaşır kurutma makinesinin daha iyi bir şekilde çamaşırları kuruttuğu görülebilir. 

 

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 466 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Beyaz Eşya Tamir Servisi konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Beyaz Eşya Tamir Servisi ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Beyaz Eşya Tamir Servisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "