Ogznet.com

icon Bilgisayar

Masaüstü, notebook, dizüstü ve tablet bilgisayarlar ile sunucular, donanım, yazılım ve ağdaki diğer kaynaklarla ilgili bilgiler, Windows 10, Windows 11, Windows 10 Bakım ve Onarım, Windows 10 teknik destek, Windows 10 hataları ve çözümleri ile ilgili bilgilerin bulunduğu bilgisayar kategorisi.

Bilgisayarlar için En İyi 6 iOS Emülatörü

Masaüstü işletim sistemlerinde bir mobil uygulama çalıştırmak için Android veya iOS emülatörü kullanabilirsiniz. Böylece herhangi ilave bir donanım olmaksızın uygulamanın mobil cihazdaki davranışını görme gibi birçok avantajı vardır. Örneğin, bir emü..

Mac'de Bluetooth Açma ve Yeni Aygıt Eşleştirme

Mac'de Bluetooth'un nasıl açılacağını ve yeni bir cihazın nasıl eşleştirileceğini biliyor musunuz? Şimdi, Mac'inizin Bluetooth özelliğine, bu özelliğin nereden açılacağına, yeni bir cihazın nasıl eşleştirileceğine ve muhtemel Bluetooth bağlantı sorun..

Microsoft Word Şablonları İndirmek için En İyi Siteler

Microsoft Word'de özgeçmiş, rapor, teklif, plan veya başka bir belge hazırlarken şablonlar kolay ve hızlı bir başlangıç yapmanızı ​​sağlar. İşte, işleri daha da kolaylaştırmak için Word şablonlarını ücretsiz indirebileceğiniz web siteleri...

Windows bilgisayarda olması gereken programlar 2021

Deneyiminizi geliştirmek ve bilgisayarınızın performansını artırmak için Windows 10 bilgisayarda olması gereken programları listeliyoruz. Çok sayıda kategori ve uygulama bulunduğundan, özel ihtiyaçlarınız için en iyi programlar burada...

Çeşitli Bilgisayar Sticker Ürünleri Woohoobox’da

Baskı işlemi konusunda kaliteden ödün vermeyen tüm içerikler Woohoobox’da. Sadece birkaç dakika içinde uygulamayı tamamlayıp istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Laptop yapıştırmaları bu alanda sadece yüzeyi kaplayan içeriklerden oluşmaz. Eğer is..

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!