Ogznet.com
Çeşitli Bilgisayar Sticker Ürünleri Woohoobox’da Paylaş:

Çeşitli Bilgisayar Sticker Ürünleri Woohoobox’da

Çeşitli Bilgisayar Sticker Ürünleri Woohoobox’da

Baskı işlemi konusunda kaliteden ödün vermeyen tüm içerikler Woohoobox’da. Sadece birkaç dakika içinde uygulamayı tamamlayıp istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Laptop yapıştırmaları bu alanda sadece yüzeyi kaplayan içeriklerden oluşmaz. Eğer isterseniz sadece cihazın belli bir bölümünü kaplayan ya da süsleyen yapıştırmalara da sahip olabilirsiniz.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Bu tür yapıştırıcılar tüm alandan ziyade belli bir bölgeyi kapatıcı rol oynar. Ayrıca süsleme amaçlı bir kullanıma sahiptir. Eğer süsleme amaçlı içerikler arıyorsanız bunun için yapıştırıcıları inceleyebilirsiniz. Bilgisayar sticker küçük boyutlarda tasarlanan ve alanında birçok çeşitliliğe yer veren bir ürün dünyasını sizlere sunar. Etkili ve kaliteli bir basımdan geçen tüm modeller kolay yapışıp siz isteyene kadar çıkmazlar. Etkileyici görseller ve renk paletleri kullanılarak dizayn edilir. Tek bir çıkartma ile iç dünyanızı yansıtabilirsiniz. Her boyut doğru ölçekler eşliğinde tasarlanır. Gönül rahatlığı içinde Woohoobox’dan bu içerikleri temin edip kullanmaya başlayabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak set şeklinde ve farklı modellerden oluşan sticker çıkartmalara sahip olabilirsiniz. Böylece zamanla kullandığınız çıkartmadan sıkılıp farklı bir modeli kullanabilirsiniz. Ayrıca çıkartma işlemi kalitesinden dolayı biraz zor olsa da laptopa zarar vermeden bunu zeminden çıkarabilirsiniz. Yüzeye zarar vermeyen bir ürün olduğu için çıkarma aşamasında zorlanmanıza gerek bile kalmaz. Tercihe göre özel kesim çıkartmalara göz atabilirsiniz. Kesikler bu alanda da farklılık gösterir. Tercihinizi yaparken farklı kesime sahip olan bir ürün tedarik edebilirsiniz. Her bir içerik kolaylıkla yırtılmayan dayanıklılığa sahip olduğu için ilk kullanımda kalitesini anlaşılır. Woohoobox’da her zaman isteğe göre şekillenen ve kalitesiyle ön plana çıkan çıkartmaları tedarik edebilirsiniz. Sizlere uzun süren bir kullanım alanını yaratan bu içerikleri istediğiniz zaman Woohoobox üzerinden ihtiyacınıza göre karşılayabilirsiniz.

Bilgisayar sticker - farklı modellerden oluşan sticker çıkartmalar
woohoobox.com

Laptop Sticker Modelleri ve Fiyatları

Her alanda şık olmayı tercih edenler için Woohoobox’da mevcut olan birçok model vardır. Kimisi görünümleri ile ahşabı andırırken bazısı ise cam gibi bir izlenimi sizlere sunar. Profesyonel bir tasarıma sahip olan modeller kullanım açısından ilgi çeken görünümlere sahipler. Bilgisayar sticker nerede satılır diye soranlara en kaliteli ürünlerin yer aldığı Woohoobox cevap olarak verilebilir. Hem kaliteyi hem de kullanışlı modelleri bir arada bulmayı istiyorsanız eğer bunun için ayrıntılı bir şekilde seçeneklere göz atabilirsiniz. Modellerin kalitesi zeminde uzun süre basılı kalmaları ile ortaya çıkar. Ürünler yağmur ve rüzgar, nem ya da sıcak gibi hava değişimlerine karşı da dayanıklı olmaları ile ön plana çıkar. En zorlu havalara karşı zeminden ayrılmaları mümkün değildir. Bu da onların kaliteli baskı teknikleri, yapışma güçleri hakkında sizlere bilgi verebilir. Masaüstü bilgisayar sticker için çok fazla çeşitliliğe sahip geniş ürün skalası yer alır. Kolayca soyulup çıkarılmayan ve uygulandığı alana anında entegre olan içeriklere sahip olabilirsiniz. Sizlere uzun vadede yardımcı olan bu modeller boyutlarına göre de değişkenlik gösterir. 8,4 x 5,2 cm, 17 x 25 cm, 24 x 34 cm olan şekilde dağılım gösterir. İstediğiniz boyuta sahip olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ağırlıkları da oldukça hafiftir. Ağırlık seçenekleri en fazla 90 grama kadardır. Bu da size uygulama aşamasında zorluk çıkarmaz. Kuşe kağıt üzerinde tasarlandığı için çıkarılıp alana uygulanması oldukça kolaydır. Renkli ve parlak selefonlu kağıt üzerine sticker tasarlandığı için çıkarma yani soyma işleminde de kolay bir uygulamayı sizlere sunar. Sadece birkaç basit parmak hareketi ile bu işlemi anında yapabilirsiniz. Woohoobox üzerinden kolaylıkla alabileceğiniz ürünler kaliteden ve hızdan ödün vermeden sizlere uygulama alanında pratik çözümler sunar.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!