PC'niz için en önemli 5 yazılımı listeledik. Bu programlar, kullanıcılar tarafından indirilen en popüler ürünlere dayalı olarak seçilmiştir.

MİCROSOFT OFFİCE (Puan:10)

Yeni Microsoft Office artık ücretli bir aylık abone modeli dolayısıyla Word, PowerPoint, Excel, Outlook, Publisher, Access ve OneNote gibi klasik araçların tümüne yeni ve dinamik özellikler kazandırmak için artık büyük giriş maliyetleri getirmiyor!

CCleaner (Puan: 9)

CCleaner önemsiz dosyaları ve hataları PC'lerde bulmak ve kaldırmak için mükemmel bir araçtır. Bilgisayarınız yavaş mı çalışıyor? Birkaç tıklama ile CCleaner, disk alanı açmanıza yardımcı olur ve bilgisayarınızı daha hızlı ve verimli hale getirir.

HOTSPOT SHIELD (Puan: 9)

Hotspot Shield, WiFi etkin noktalarını sörf yaparken bağlantınızı güvenli hale getiren ücretsiz bir VPN. Ayrıca, ABD'de olmadığınızda Pandora ve Hulu gibi favori sitelerinize erişmek için yerini değiştirmenize izin verir. Reklamları kaldıran ücretli bir sürüm de var!

OPERA (Puan: 9)

Opera, Edge, Chrome veya Firefox'a benzer şekilde çalışan ücretsiz bir web tarayıcısıdır. Bununla birlikte, Opera ile sağlanan büyük avantaj, ücretsiz VPN özelliği - güvenli çevrimiçi tarama için kullanışlıdır.

WINRAR (Puan: 8)

WinRAR, RAR, ZIP ve diğer format dosyalarını açmak, oluşturmak ve sıkıştırmak için kullanılabilen bir programdır. En son sürüm, yeni sıkıştırma algoritması olan RAR5'i de desteklemektedir. WinRAR ile herhangi bir dosyayı açabilirsiniz!

 

 

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 491 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Bilgisayarınızda Olması Gereken 5 Uygulama konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Bilgisayarınızda Olması Gereken 5 Uygulama ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilgisayarınızda Olması Gereken 5 Uygulama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "