Bir Web Sitesinden Nasıl Para Kazanılır 4 İpucu

Bir Web Sitesinden Nasıl Para Kazanılır 4 İpucu

Blogunuzu veya web sitenizi kolay para kazanmak fikriyle mi başlattınız? Bu makaleyi okuyorsanız, bunun olmadığını anladığınız anlamına gelir. Kolay para kazanmak diye bir şey yoktur. Nereden başlayacağınızı bilmiyormuş gibi hissedebilirsiniz. 400 milyondan fazla blog var ve bunların arasında zor bir rekabet var. Bir web sitesinden nasıl para kazanılacağını bilmeniz gerekiyorsa, cevap zor ve aşağıdaki stratejilerden biri (veya hepsi!). Haydi başlayalım!

1. Kursları Sat
Birçok insan web sitelerinde bazı konular hakkında dersler vererek para kazanıyor. Kişisel yaşam koçları, yüzlerce dolarlık video dizisi satıyor. Videolarda, hayattaki stratejileri hakkında konuşuyorlar.

Hikayeyi ve daha sonra bunu nasıl yapacağınıza dair rehberinizi satabilirsiniz.

Dünyaya ne yaptığını anlat, sonra da aynı şeyi yapmaya teşvik et. Bu, bir müşteriden yüzlerce dolar kazanmanın ve bunları e-posta pazarlama dönüşüm hunisine getirmenin kolay bir yoludur.
Video kursunun nasıl yapılacağı konusunda bile video kursları vardır, bu yüzden bir tane satın alın veya ücretsiz bir tane bulmaya çalışın.

Video kursunuzu pazarlamak için bir giriş veya ücretsiz olarak bir bölüm sunun ve insanları daha fazlasına cezbetmek için kullanın.

Diğer insanların sitelerinde konuk mesajları yazın, yayıncıya ücretsiz olarak sunun. Ardından, ücretsiz ve içerik ile ilgili tanıtım için kursunuza bağlanıp bağlanamayacağınızı sorun.

Bir ders oluşturmanın zorluğunu aşmak istemiyorsanız, aynı şeyi yapmak için canlı bir video görüşmesi yapılandırabilirsiniz. Halka açık bir konuşma için yaptığınız gibi şov için bilet satabilirsiniz.

2. Özel Danışmanlık
Bir video kursu başlatmak istemiyorsanız, herhangi bir konu hakkında bir koçluk teklif edebilirsiniz. Ne yapacağınızı bildiğiniz benzersiz şeyi sorduğumuzda düşündüğünüz şey neydi?

Bunu işletme sahipleri veya öğrenciler için nasıl pazarlayabilirsiniz? Bazı insanlar bir saatlik telefon görüşmesi için $1000'a kadar ücret alır.

İnsanlara, bir referans yazarak onlara ücretsiz bir tavsiyede bulunmaya başlayın. Ardından daha fazla talep olduğu için yaklaşık bir saatte $50 için bir artışla başlayın.

Belirlenen bir gidiş oranı bulmak için bölgenizdeki diğer danışmanları araştırın.

3. Metin Reklamları
Sayfanızda rahatsız edici yan banner'lar veya pop-up'lar içermeyen reklamlara sahip olmanın yeni bir yolu var. Birincisi, yan afişler ve reklam kenar çubukları neredeyse eskimiş, verimlilik açısından metin reklam akıllıca.

Metinde, reklamlar bir sonraki reklam tarafı afişleridir ve daha az belirgin bir reklam biçimidir. Blogunuzda kopya ve görüntüleri görüntülemek yerine, doğal olarak ilgili sitelere bağlantı yazdığınız bazı kelimeler. Dolayısıyla, “İşletme varlığımı çevrimiçi olarak artırma üzerinde çalışıyorum” diye yazdıysanız, program, “çevrimiçi varlığımız” kelimelerini bizimki gibi bir siteye bağlayabilir.

İnsanlar zekidir ve köprünün ne yaptığını anlarlar. Masaüstünde ve bazı mobil cihazlarda, tıklamaya karar vermeden önce bağlı metnin üzerine gelebilirsiniz. Şirkete bağlı olarak tıklama başına veya aşağıdaki işlem başına ödeme alırsınız.

Gösterişli değil, müdahaleci değiller ve sayfa yükleme sürenizi yavaşlatmazlar.

4. Dijital İndirme Teklifi
Konuşmadan yazı yazmak ister misin? Bunu sen de yapabilirsin. Bir günlük yazma ve düzenleme için harcadığınız bir belge size tutarlı gelir getirebilir.

Kullanıcılar, web sitelerinden para kazanmak ve trafiği almak için dijital indirmeler kullanır. Sanatçı mısın? Küçük veya büyük bir ücret karşılığında sanat şablonu indirmeleri sunabilirsiniz.

Belki de belirli bir kod türünü öğrenmek için iyi bir strateji biliyorsunuzdur. Otur ve bu stratejiyi, onun hakkında hiçbir şey bilmeyen bir uzaylıya açıklıyormuş gibi yaz.

Şimdi yeni başlayanlar için seçtiğiniz dili öğrenmek için rehberlik edebilirsiniz.

Birçok kişi, web sayfalarının ücretsiz bir bölümünü veya snippet'ini sunarak müşterilerini e-posta listelerine katılmaya davet ediyor.
Bilgilerini size verir ve indirdiğiniz kısaltılmış bir pdf dosyasına e-posta ile gönderirsiniz.

E-postanızdaki bir harekete geçirici mesajı, gerçek bir şeyle bağlantıya geçirin ve belki de küçük bir yüzdeyle kapayın. İnsanlar bir anlaşma yaptıklarını hissetmeyi severler.Bu sayede insanlar satın almadan önce örnek alabilir ve bunları e-posta pazarlaması için listenizden alırsınız.

Blog Sitesi ile Para Kazanmak için 5 Yol
İlginizi Çekebilir

Blog Sitesi ile Para Kazanmak için 5 Yol

İnternetten Nasıl Para Kazanılır!
İlginizi Çekebilir

İnternetten Nasıl Para Kazanılır!

Bir Web Sitesinden Nasıl Para Kazanılır?
Bir web sitesinden nasıl para kazanılacağını öğrenmek, bu makaleyi okumak ve ardından tekniklerimizi uygulamak kadar kolay olduğunu söylemeyi çok isteriz. Koçluk veya video oluşturma konusunda bir geçmişiniz varsa bu olabilir. Çoğumuz için, bir dönüş görmeden önce çok sıkı çalışıyor. Bu süreç kafa karıştırıcı ve bazen de mantıksızlaşıyor.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile