Ogznet.com
Snapchat Yeni Bir Çok Oyunculu Oyun Sunuyor: Bitmoji Paint Paylaş:

Snapchat Yeni Bir Çok Oyunculu Oyun Sunuyor: Bitmoji Paint

Snapchat Yeni Bir Çok Oyunculu Oyun Sunuyor: Bitmoji Paint

Snapchat yeni bir oyun sunuyor: Bitmoji Paint. Oyun, Bitmoji avatarınızı, dev bir kolaja katkıda bulunmakla görevlendirildiğiniz yüzlerce başka kullanıcıyla paylaşılan bir tuval üzerine yerleştirir. Bitmoji Paint ile dünyayı dolaşın, arkadaşlarınızla ekip kurun ve hayal gücünüzü serbest bırakın.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Snapchat içinde milyonlarca oyuncunun aynı anda bir araya gelerek tek bir büyük kolaja katkıda bulunabileceği yeni bir oyun; Bitmoji Paint.

Snap Games Studio tarafından oluşturulan Bitmoji Paint, Snapchat içinde yepyeni bir oyun türü sunuyor. Snapchat kullanıcılarının Bitmojileri dünyayı dolaşabilir, arkadaşlarla ekip oluşturabilir ve tek bir paylaşılan tuval üzerinde hayal güçlerinin özgürce hareket etmesine izin verebilir. Bitmoji Paint'te basit karalamalar, eğlenceli mesajlar ve hatta devasa manzaraların tümü mümkündür.

Bitmoji Paint ile Paylaşılan Bir Tuvale Geçin

Bitmojiler, Snapchat'ta her yerde bulunan özelleştirilebilir avatarlardır. Kıyafetinizden saç renginize ve yüzünüzün genel yapısına kadar her şeyi kişiselleştirerek kendinizin karikatürize edilmiş bir versiyonuna dönüştürmek için bunları kullanabilirsiniz.

Bitmoji'nizle Bitmoji Paint'in sanal dünyasına geçiş yapabilirsiniz. Platform, yeni oyunu Snapchat duyurularındaki bir gönderide tanıttı.

Bitmoji Paint'te, avatarınız pikselli bir tuvale düşecek ve diğer yüzlerce oyuncuyla birlikte gerçek zamanlı olarak paylaşılan bir resme kendi katkılarını yapıyorlar.

Snapchat, devasa tuvalin "basit karalamalardan, eğlenceli mesajlardan ve hatta devasa manzaralardan" oluşabileceğini belirtiyor. Nihayetinde tasarımlar, her kullanıcının yaratıcılığına ve hayal gücüne bağlıdır.

Bitmoji Paint Nasıl Kullanılır

Bitmoji Paint Nasıl Kullanılır

Oyuncular oyuna Sohbet (roket simgesinin arkasında) veya Arama yoluyla girerler ve uzayda yüzen birden fazla adanın bulunduğu bir gezegenle karşı karşıya kalırlar.

Her ada, oyuncuların diğer yüzlerce gerçek oyuncuyla birlikte katılabileceği bir sunucudur. Oyuncular katılmak için bir ada seçtiklerinde, canlı, düzenlenebilir bir tuval üzerine yerleştirilirler.

Her adanın farklı oyuncuları ve farklı çizimleri olacak ve hiç bitmeyen bir eğlence sağlayacak.

Oynarken üç farklı mod arasından seçim yapabilirsiniz: Taşı, Boya ve Harita. Bu modlar arasında geçiş yapmak, tuvalde dolaşmanıza, boyamaya başlamanıza veya farklı bir haritaya gitmenize olanak tanır.

İlginizi çekebilir

En Çok Merak Edilen Snapchat Özellikleri ve Kullanım Şekilleri

Snapchat, belirli bir süre sonra otomatik olarak silinecek resim ve videoları göndermek için tasarlanmış bir sosyal medya platformudur. Bu özellik, oldukça ilgi..

Adalardaki diğer oyuncularla yalnızca ifadeler aracılığıyla sohbet edebilirsiniz ve diğer kullanıcıların Snap Kimliklerini görüntüleyemezsiniz. Bu özelliklerin her ikisi de güvenlik nedenleriyle oluşturulmuştur. Snapchat ayrıca oyun sırasında kullanıcıları şikayet etme yeteneği de sağlar.

Bitmoji Paint deneyiminizi daha da geliştirmek istiyorsanız Snapchat, Android kullanıcıları için Snap Tokens'ı da başlatıyor. Snap Tokens, gerçek parayla satın alınabilen bir uygulama içi para birimidir ve Snapchat hesabınızda sanal bir cüzdanda saklanır.

Bitmoji Paint'te hareket hızınızı artırmak için hoverboard veya rollerskate gibi yükseltmeler ve daha büyük resimler için bir boya silindiri satın almak için Snap Tokens'ı kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Snapchat Streak'leri Geri Alın

Snapchat’e giriş yapıyorsun ve en iyi arkadaşının adının yanında harika bir ateş sembolü görüyorsun. Sayı her gün büyüyor. Artık Snapchat ustası oldun! Sonra ge..

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Snap Tokens, Snapchat hesabınıza bağlı sanal bir cüzdanda satın alınabilen ve saklanabilen dijital ürünlerdir. Android'deki Bitmoji Paint'te Snap Tokens, oyun içinde daha hızlı hareket etmek için tekerlekli patenlere veya hoverboardlara veya daha büyük kreasyonlar yapmak için mürekkep ressamı veya boya silindiri gibi şeyler satın almak için kullanılabilir.

1
Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!