Black Desert Mobile Android Üzerinden Ön Lansmanını Gerçekleştireceği Ülkeleri Açıkladı!

Black Desert Mobile Android Üzerinden Ön Lansmanını Gerçekleştireceği Ülkeleri Açıkladı!

Black Desert Mobile Android Üzerinden Ön Lansmanını Gerçekleştireceği Ülkeleri Açıkladı!

Pearl Abyss, 2 milyondan fazla ön kayıt sayısına ulaşan Black Desert Mobile’ın, bugün 7 ülkede Google Play Store üzerinden oyun dili İngilizce olarak ön lansmanını yaptı. Artık Türkiye, Avustralya, Malezya, İrlanda, İsveç, Şili ve Kanada'da oynanabilir olan Açık Dünya MMORPG oyunu, 2019’un kış aylarında hem iOS hem Android için dünya genelinde çıkışını gerçekleştirecek.

Aksiyon ve macera mobilde devam edecek!

Black Desert Mobile, Maceracıların Black Desert'ta yaşadığı benzersiz oyun deneyiminin yanında, aynı hızlı tempolu aksiyon savaş sistemini sunuyor. Maceracılar yalnızca eşsiz bir savaş sistemi ve kişiselleştirme seçeneklerini keşfetmekle kalmayıp, aynı zamanda Balıkçılık, Toplama, Ticaret, At Çiftleştirme, Üretim ve Kamp yönetimi gibi çeşitli yaşam becerilerine de sahip olabilecekler. Maceracılar; Yükseltme, Aksesuarlar, Petler ve Kara Ruh gibi farklı özelliklerle güçlerini artırabilmenin yanında Klanlar, Kara Ruh Modu ve gerçek zamanlı bir Pazar ortamı da dahil olmak üzere sürükleyici oyun seçenekleri sunan oyun içi sistemlerin keyfini çıkarabilirler.

İlk deneyimleyen siz olun!

Maceracılar yeni yolculuklarına beş karakter sınıfından birini seçerek başlayabilirler: Warrior, Ranger, Giant, Witch veya Valkyrie. Oynanan sınıfa bağlı olarak, düşmanların çevresinde ustaca manevra yapmaktan, büyüyle ateş, buz, rüzgâr, şimşek ve toprağı kullanmaya kadar farklı becerilere sahip olabilirler. Ön lansmanda oynayan maceracılar, bu yılın ilerleyen zamanlarında Black Desert Mobile dünya çapında hizmete sunulduğunda da kaldıkları yerden oynamaya devam edebilecekler.

Bunun yanında, iOS kullanıcısı olan Maceracılar, Black Desert Mobile resmi web sitesi üzerinden kayıt yaptıktan sonra iOS App Store üzerinden ön sipariş vererek, oyun içi özel eşyaları elde edebilirler.

Oyunun resmi tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz: https://youtu.be/7rrIBXJWOuQ

Black Desert Hakkında
Pearl Abyss tarafından geliştirilen Black Desert, yenilenmiş en üst düzey canlı grafikleri, beceri tabanlı gerçekçi bir savaş ve çeşitli yaşam içerikleri ile apaçık bir dünyaya açılan MMORPG aksiyon oyunudur. Oyun piyasasındaki diğer oyunlara kıyasla en gelişmiş karakter özelleştirme sistemi ile, oyuncuları normların dışına sürüklerken her oyuncuyu temsil eden gerçekçi ve benzersiz karakterler oluşturma imkânı sunuyor. Sezgisel kontrolleri, muazzam tasarlanmış büyüleyici dünyası ve geniş hikâyesi ile hem yeni oyuncuları hem de deneyimli MMO ve aksiyon RPG oyuncularını heyecanlandırıyor.

Pearl Abyss Hakkında

2010 yılında temelleri atılan Pearl Abyss, daha fazla sayıda maceracıya ulaşmak adına PC, mobil, konsol vb. platformlar için Black Desert'ı geliştirdi. Oyunlarının tamamı, doğrudan geliştirdiği oyun motorları üzerine inşa edilmiş olup, en üst düzey canlı grafikleriyle tanınmıştır. Yürütmekte olduğu çeşitli projelerle oyun sektöründe, kendi alanında lider bir geliştirici pozisyonunu sürdürmek için, 2019 yılı ve sonrasında da emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. Daha ayrıntılı bilgilere www.pearlabyss.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

İçeriklerimiz, reklamverenlerimiz sayesinde size ücretsiz olarak sunuluyor. İçeriğimizin keyfini çıkarmaya devam etmek için lütfen reklam engelleyicinizi bu site için kapatın.

Reklam Engelleyiciyi Kapattım Bu uyarıyı kapat Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için reklam engelleyicinizi nasıl devre dışı bırakabilirsiniz:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst köşesindeki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • Aşağıdaki adreste reklamları engelle seçeneğini kapatın.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için Tazele butonuna tıklayın.
Firefox Reklam Engelleme
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" devrede olduğu için adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilirsiniz.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızdaki Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery 6.0 altındaki versiyonlarında "Beyaz liste", 6.0 versiyonunda "Güvenilir site" olarak işaretleyin.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızdaki Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Geçerli web sitesini beyaz listeye alan menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.