Black Desert Online Türkiye ve MENA, Birinci Yılını Muhteşem Etkinliklerle Kutlamaya Hazırlanıyor!

Black Desert Online Türkiye ve MENA, Birinci Yılını Muhteşem Etkinliklerle Kutlamaya Hazırlanıyor!

Black Desert Online Türkiye ve MENA, Birinci Yılını Muhteşem Etkinliklerle Kutlamaya Hazırlanıyor!

  • 6 Aralık’ta Black Desert Online Türkiye ve MENA’da 1. yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyor! 28 Kasım – 5 Aralık tarihleri arasında, 1. yıl kutlamaları öncesi özel giriş ödüllerini ve etkinlikleri kaçırmayın!
  • Arsha Şampiyonası kayıtları için bugün son gün! 30 Kasım – 8 Aralık tarihleri arasındaki turnuvada, hem kazananlar hem de katılanlar ödüller kazanıyor.
  • Maceracıları yeni serüvenlere sürükleyecek Archer sınıfı, Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusunda çok yakında oynanabilecek. Hazır olun!

Black Desert Online

Black DesertOnline’ın macera dolu gizemli evreninde her gün daha da artarak büyüyen maceracılar! Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusu, 6 Aralık’ta tam 1 yaşında olacak. Bu evrende amansız mücadeleler veren maceracılarla birlikte bu güzel günü kutlamak için çeşitli etkinlikler ve ödüller hazırlandı. 6 Aralık’ta “Boss Zırh Kutusu Hediyesi” olacak ama Türkiye ve MENA maceracıları, kaçırmak istemeyecekleri 1. yıldönümüne özel hediyeleri 28 Kasım - 5 Aralık tarihleri arasında özel etkinliklerle elde edecek.

5 Aralık tarihinden itibaren birinci yıla özel etkinliklerden faydalanabileceksiniz. Black Desert Online temalı bir video çekip, Youtube’a yükleyen herkes “Premium Vaha Hediyesi”sinin sahibi olacak. En beğenilen ilk 3 video sahibine ise “İnci Kutusu, Genç Grifon ve Merv Paleti(30 Gün)” hediye edilecek. Ayrıca etkinlik sayfası üzerinden Kara Ruh’un 1. yaşını en yaratıcı cümlelerle kutlayan maceracılara da “Kara Ruh Hediye Kutusu” hediye edilecek.

Ayrıca, ikinci Arsha Şampiyonası kayıtları için bugün son gün! Maceracıların şampiyonluk ve katılımları ile kazanacakları oldukça değerli oyun içi ödüller için mücadele edecekleri şampiyona, 30 Kasım-8 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek. Arsha Şampiyonası hakkında ayrıntılı bilgileri burada bulabilirsiniz.

Ve çıkışı en çok beklenen, maceracıları yeni serüvenlere sürükleyecek Archer sınıfı, Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusunda çok yakında oynanabilecek.

Black Desert Online Hakkında:

Black Desert Online, son teknoloji görselleri ve beceri temelli savaş sistemi ile MMORPG türüne yeni bir bakış açısı getiriyor. Black Desert Online, oyun piyasasındaki en gelişmiş karakter özelleştirme sistemine sahip. Bu özellik sayesinde bütün oyuncular kalıplardan sıyrılıp tamamen kendilerine özgü karakterler oluşturabiliyor. Özel kontrolleri, güzel tasarlanmış dünyası ve harika hikayesi hem yeni gelenler hem de MMO ve RPG dünyasının emektarları için harika bir oyun. 150’den fazla ülkede, 12 dilde yayında ve 10 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya sahip. Mobil ve konsol versiyonlarının 2018’de bütün dünyada yayınlanması planlanıyor.

BlackDesert Online hakkında daha fazla bilgi için: https://www.tr.playblackdesert.com

Black Desert Online sistem gereksinimleri hakkında daha fazlabilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 79 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Black Desert Online Türkiye ve MENA, Birinci Yılını Muhteşem Etkinliklerle Kutlamaya Hazırlanıyor! konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Black Desert Online Türkiye ve MENA, Birinci Yılını Muhteşem Etkinliklerle Kutlamaya Hazırlanıyor! ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Black Desert Online Türkiye ve MENA, Birinci Yılını Muhteşem Etkinliklerle Kutlamaya Hazırlanıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al