Ogznet.com
E-posta ve Takvim Uygulaması - BlueMail Paylaş:

E-posta ve Takvim Uygulaması - BlueMail

E-posta ve Takvim Uygulaması - BlueMail

Tüm Platformlar için En İyi Mail Uygulaması - BlueMail

BlueMail, çeşitli sağlayıcılardan sınırsız sayıda mail hesabını yönetebilen, birden fazla mail hesabında kişiselleştirme sağlarken akıllı push bildirimleri ve grup mail gönderme olanağı sağlayan ücretsiz, güzel bir şekilde tasarlanmış bir mail uygulamasıdır. BlueMail uygulaması doğrudan mail sunucunuza bağlanır ve stok mail uygulamanız için mükemmel bir alternatiftir.

Birden fazla e-posta adresiniz mi var? Hepsini tek elden yönetmenin zor olduğunu mu düşünüyor sunuz? Tüm hesaplarınızı tek bir güzel ve merkezi konumdaki gelen kutusundan görüntüleyin ve e-postalarınızı daha verimli ve kolay bir şekilde okuyun.

BlueMail ile Gmail, Yahoo, Exchange, Outlook, iCloud, Office 365, AOL ve ayrıca özel hesaplar (POP ve IMAP) gibi birden fazla e-posta servis sağlayıcısını destekler.

Entegre Takvim ile, BlueMail etkinliklerinizi otomatik olarak senkronize eder ve anında günceller. Etkinlikler planlayın, kişilerinizi davet edin ve BlueMail'in içinden anımsatıcılar ayarlayın.

Blue Mail, birden fazla e-posta hesabında kişiselleştirmeyi sağlarken akıllı anında iletme bildirimleri ve grup e-posta gönderimi sağlar. Reklamsız olarak, Blue Mail, yerleşil e-posta uygulamanız için mükemmel bir alternatiftir.

Sezgisel ve kullanımı kolay bir tasarımda, güçlü bir birleştirilmiş arayüz deneyimine sahip olan Blue Mail, tüm e-posta hesaplarınız için birinci sınıf bir e-posta hizmeti sunar.

  • Birden fazla sağlayıcı - Gmail, Outlook, Hotmail, Yahoo Mail, AOL, iCloud ve Office 365
  • IMAP, POP3 + Exchange (ActiveSync, EWS, Office 365) Otomatik Yapılandırma
  • Birleştirilmiş arayüzdeki tüm sağlayıcılarınızdaki çoklu gelen kutularını senkronize edin.
  • En geniş sağlayıcı yelpazesi için Anında Push Mail (IMAP, Exchange, Office 365, vb.)
  • Takvim etkinliklerinize doğrudan erişebilmenizi sağlayan Tümleşik Takvim özelliği sunar. Gelecekteki etkinliklerinizi kolayca görüntüleyin, oluşturun ve düzenleyin

Blue Mail indir: Windows · Android · iOS · Linux

Yorumlar (1)
  • avatar
    Havin Aşkın

    Blue Mail inanılmaz! Teşekkür ederim!

Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!