Ogznet.com

E-posta ve Takvim Uygulaması Blue Mail

BlueMail, çeşitli sağlayıcılardan sınırsız sayıda posta hesabını yönetebilen, birden fazla e-posta hesabında kişiselleştirme sağlarken akıllı push bildirimleri ve grup e-posta gönderme olanağı sağlayan ücretsiz, güzel bir şekilde tasarlanmış bir e-posta uygulamasıdır. BlueMail uygulaması doğrudan posta sunucunuza bağlanır ve stok e-posta uygulamanız için mükemmel bir alternatiftir.

Birden fazla e-posta adresiniz mi var? Hepsini tek elden yönetmenin zor olduğunu mu düşünüyor sunuz? Tüm hesaplarınızı tek bir güzel ve merkezi konumdaki gelen kutusundan görüntüleyin ve e-postalarınızı daha verimli ve kolay bir şekilde okuyun.

BlueMail ile Gmail, Yahoo, Exchange, Outlook, iCloud, Office 365, AOL ve ayrıca özel hesaplar (POP ve IMAP) gibi birden fazla e-posta servis sağlayıcısını destekler.

Entegre Takvim ile, BlueMail etkinliklerinizi otomatik olarak senkronize eder ve anında günceller. Etkinlikler planlayın, kişilerinizi davet edin ve BlueMail'in içinden anımsatıcılar ayarlayın.

Blue Mail, birden fazla e-posta hesabında kişiselleştirmeyi sağlarken akıllı anında iletme bildirimleri ve grup e-posta gönderimi sağlar. Reklamsız olarak, Blue Mail, yerleşil e-posta uygulamanız için mükemmel bir alternatiftir.

bluemail

Sezgisel ve kullanımı kolay bir tasarımda, güçlü bir birleştirilmiş arayüz deneyimine sahip olan Blue Mail, tüm e-posta hesaplarınız için birinci sınıf bir e-posta hizmeti sunar.

  • Birden fazla sağlayıcı - Gmail, Outlook, Hotmail, Yahoo Mail, AOL, iCloud ve Office 365
  • IMAP, POP3 + Exchange (ActiveSync, EWS, Office 365) Otomatik Yapılandırma
  • Birleştirilmiş arayüzdeki tüm sağlayıcılarınızdaki çoklu gelen kutularını senkronize edin.
  • En geniş sağlayıcı yelpazesi için Anında Push Mail (IMAP, Exchange, Office 365, vb.)
  • Takvim etkinliklerinize doğrudan erişebilmenizi sağlayan Tümleşik Takvim özelliği sunar. Gelecekteki etkinliklerinizi kolayca görüntüleyin, oluşturun ve düzenleyin

Blue Mail indir: Windows · Android · iOS · Linux

İlginizi
çekebilir
Android için En İyi Mail Uygulamaları (Güncellendi)
İlginizi
çekebilir
Gmail Dışında 6 Popüler E-posta Hizmeti

Yorumlar (1)

  • avatar
    Havin Aşkın

    Blue Mail inanılmaz! Teşekkür ederim!

Yorum Yaz