Popüler Böcek İlaçlama Firmaları

Popüler Böcek İlaçlama Firmaları

Böcek sorunlarının artış gösterdiği bu günlerde, böceklerle ve diğer haşere türleriyle başı derde giren kişiler, sorunun en kolay çözüm yolunu merak ediyorlar. Sağlık örgütleri ve uzmanlar, vatandaşlara haşerelerle mücadele yöntemlerinde uzmanlaşan böcek ilaçlama firmalarından yardım almalarını öneriyorlar.

Ruhsatlı Böcek İlaçlama Şirketleriyle Anlaşın!

Uzmanlar ve yetkililer böcek ilaçlama şirketlerinden yardım alınmasını öneriyorlar ama önemli bir konunun altını çizmeyi de ihmal etmiyorlar. Böcek ilaçlama sektöründe haşere kontrol uygulamalarında uzmanlaştığını belirten birçok şirketin olduğunu söyleyen yetkililer, bu şirketler arasında Sağlık Bakanlığı’ndan aldığı ruhsatla yetki sahibi olan ve geniş kaynaklara sahip olan şirketlerle çalışılmasını tavsiye ediyorlar.

Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsat alan şirketler, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı tarafından insan sağlığına zarar vermediği onaylanan kimyasallarla ilaçlama yapıyorlar. Şirketin geniş kaynaklara, büyük bir servis ağına sahip olması ise ilaçlama uygulamalarını en kısa sürede yapacağı, uygun ekipman ve tecrübeli personel kullanacağı anlamına geliyor. Bu özelliklere sahip olmayan firmalar, ilaçlama işleminde zararsız kimyasalların kullanılacağını veya böcek sorununun ortadan kalkacağının garantisini veremeyen şirketler olarak gösteriliyorlar. Dolayısıyla popüler ve sorunsuz biçimde hizmet veren böcek ilaçlama şirketleri, Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsat alan ve bu işe önemli yatırımlar yapmış olan şirketler olarak görünüyorlar.

Tavsiye Edilen Şirketler

İstanbul gibi illerde sayıları binlere ulaşan böcek ilaçlama şirketleri arasından yukarıda sözü edilen özelliklere uyan firmaları seçtiğinizde elinizde sadece birkaç böcek ilaçlama firması kalıyor.

Popüler böcek ilaçlama firması denildiğinde ve bahsedilen özelliklere sahip olan şirketleri incelediğinizde, listenin en üstünde yer alan isim, verilen linki takip ederek ulaşabileceğiniz firmanın ismi olarak görünüyor. Referansları arasında İSKİ, darphane gibi önemli kurumlar da bulunan şirket, böcek ilaçlama işinde yardım alabileceğiniz en iyi firma olarak ortaya çıkıyor.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.