Bombacı Adam Oyunu Oynayın

Bombacı Adam Oyunu Oynayın

Bomberman oyun sayfasından ilk çıkan video oyununa çok yakın bir versiyonunu flash oyun olarak oynayabilirsiniz. Bomberman oyununda temel gaye seviyeleri aşmak için çıkış kapısına ulaşmaktır. Fakat engelleri ve etrafınızda dolaşan düşmanları yok etmelisiniz. Zira onlar sizin hedefinize ulaşmanıza engel teşkil etmektedir. Bunu da bombaları istenilen yerlere yerleştirmek suretiyle patlatıp düşmanlarınızı veya engelleri yok etmek suretiyle gerçekleştireceksiniz. Düşmana yakalanmanız veya bombanın yakınında bulunmanız durumunda canınızı kaybedersiniz.

Bomberman Oyunu labirent tabanlı bir oyun olarak strateji oyunlarının da temelini teşkil etmektedir. Zira istenilen amaca ulaşmak için engelleri aşmanız gerekiyor. İkincisi, düşmanları etkisiz hale getirmek için bombaları en etkili olabilecekleri yerlere koymalısınız. Bu arada duvarları da bombalar ile yok edebiliyorsunuz. Doğru strateji sizin bir üst levele yükselmenize vesile olacaktır. Bomberman ateri oyunları arasında çok popüler idi. Bu popülerlik strateji oyunlarına ilham kaynağı oldu ve bunun üzerinden birçok flash ve yeni nesil html5 oyunları üretildi. Böylesi bir oyunun flash olarak oynanması için aşağıdaki kaynak flash oyun sitesine sizleri yönlendirmek istiyoruz. Hepinize Bombacı Adam ile iyi eğlenceler diliyoruz.

Kaynak: http://www.superoyunlar.org

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 218 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Bombacı Adam Oyunu Oynayın konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Bombacı Adam Oyunu Oynayın ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bombacı Adam Oyunu Oynayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Reklam Ver instagram takipçi satın al