Bombacı Adam Oyunu Oynayın

Bombacı Adam Oyunu Oynayın

1983 yılında ilk oyunu çıkan Bombacı Adam yani bildiğimiz adıyla Bomberman çocuklar arasında halen daha popülerliğini korumaktadır. 80 li yıllardan günümüze kadar değişik versiyonları yapılan bu oyun Dyna Blaster olarak da bilinmektedir. Labirent tabanlı video oyunu olan Bomberman stratejik yapısı ile de bilinen klasik ve bir o kadar kendine bağlayıcılığı bulunan bir oyundur.

Bomberman oyun sayfasından ilk çıkan video oyununa çok yakın bir versiyonunu flash oyun olarak oynayabilirsiniz. Bomberman oyununda temel gaye seviyeleri aşmak için çıkış kapısına ulaşmaktır. Fakat engelleri ve etrafınızda dolaşan düşmanları yok etmelisiniz. Zira onlar sizin hedefinize ulaşmanıza engel teşkil etmektedir. Bunu da bombaları istenilen yerlere yerleştirmek suretiyle patlatıp düşmanlarınızı veya engelleri yok etmek suretiyle gerçekleştireceksiniz. Düşmana yakalanmanız veya bombanın yakınında bulunmanız durumunda canınızı kaybedersiniz.

Bomberman Oyunu labirent tabanlı bir oyun olarak strateji oyunlarının da temelini teşkil etmektedir. Zira istenilen amaca ulaşmak için engelleri aşmanız gerekiyor. İkincisi, düşmanları etkisiz hale getirmek için bombaları en etkili olabilecekleri yerlere koymalısınız. Bu arada duvarları da bombalar ile yok edebiliyorsunuz. Doğru strateji sizin bir üst levele yükselmenize vesile olacaktır. Bomberman ateri oyunları arasında çok popüler idi. Bu popülerlik strateji oyunlarına ilham kaynağı oldu ve bunun üzerinden birçok flash ve yeni nesil html5 oyunları üretildi. Böylesi bir oyunun flash olarak oynanması için aşağıdaki kaynak flash oyun sitesine sizleri yönlendirmek istiyoruz. Hepinize Bombacı Adam ile iyi eğlenceler diliyoruz.

Kaynak: http://www.superoyunlar.org

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 175 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Bombacı Adam Oyunu Oynayın konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Bombacı Adam Oyunu Oynayın ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bombacı Adam Oyunu Oynayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Reklam Ver instagram takipçi satın al
İş Güvenlik Uzmanı

İş Güvenlik Uzmanı

05 Eyl 2018 / Advertorial
Uçak Kiralama Fiyatları

Uçak Kiralama Fiyatları

21 Eyl 2018 / Advertorial
Tabletlerde Performansın Önemi

Tabletlerde Performansın Önemi

21 Eyl 2018 / Advertorial
Kadın Ayakkabı Modelleri

Kadın Ayakkabı Modelleri

21 Eyl 2018 / Advertorial