Steve Jobs bile bir can sıkıntısı hayranıydı. Sıkıntının yaratıcılığa yol açtığına inanıyordu. Öyleyse internette çok fazla rastgele şeyler yapabilirsin, ama biraz zaman öldürmek gerekirse ziyaret etmek için en eğlenceli siteler burada.

Sayfanın sonuna kadar bir göz geçirdiyseniz bu yazıyı merak ettiniz demektir. Ve eğer can sıkıntınızı geçirmek istiyorsanız başa döndünüz ve okumaya başladınız. Değişik ve enteresan bir web site listesi sizi bekliyor o zaman.

1. The Secret Door

gizli kapı
Hogwarts'ta karanlık bir köşeye girmeyeceksiniz, ama sizi dünyanın dört bir yanındaki beklenmedik yerlere götürebilir. Fikir basit - gizli kapıyı açın ve Google’ın Sokak Görünümü'nün sizi dünyadaki ilginç bir yere taşımasına izin verin.

Ve eğer gittiğin yerden hoşlanmadıysan, sadece soldaki "Take Me Somewhere Else" düğmesine tıklayın. Google Haritalar ve Sokak Görünümü'nü kullanmanın kesinlikle daha eğlenceli yollarından biri.

2. Museum of Endangered Sounds

enteresan yazılar
Ciddi nostaljik bir doz ister misiniz? Belki bir çevirmeli modemin sesi veya bir döndürmeli telefonun kadranı sesi.
Nostalji Müzesi sizi zamanda geri gönderecek. Brendan Chilcutt'in tek kişilik çabaları, eski teknolojilerin imza seslerini korumayı amaçlamaktadır.

3. I Need A Prompt

I Need A Prompt
Bu web sitesi İngilizce bilmiyorsanız çok bir şey ifaed etmez. Ekranda ilginç cümlelerin yer aldığı bir site. "Prompt" tuşuna basarak her seferinde yeni bir değişik cümle ile karşılaşabilirsiniz.

4. Sketch Something Daily

Sketch Something Daily
Değişik günlük karakalem çalışmalarının olduğu bir web site.

5. One Tiny Hand

One Tiny Hand
Genelde ünlü insanlara uygulanmış Photoshop efektleri ile bir espri yakalanmak istenmiş. Küçültülmüş tek elle ünlülerin resimlerine gülümseyebilirsiniz.

Şaşırtıcı bir şekilde, Tumblr blogu Beyoncé Knowles ile başladı ve çoğu kez parodisi olan iki devlet başkanı.

6. 2 Kinds of People

2 Kinds of People
Başka bir esprili Tumblr blogu. Basit çizimler, dünyada sadece iki tür insan olduğunu göstermektedir. Kendinizi kaptırırsanız eğlenceli ve vakit geçirmek için iyi bir site.

7. Stinkmoji

Stinkmoji
Hoparlörlerinizi açın. Web kameranı aç. Ve bilgisayarında bir surat yap.
Stinkmoji, fotoğraf makinesinde yaptığınız yüzleri taklit etmek için bir 3D emoji kullanan bir yüz tanıma deneyimidir.

8. Gross Science

Gross Science

Yalnız YouTube bile hayat boyu can sıkıntınızla ilgilenebilir. Gross Science kanalında birçok tuhaf ama bilimsel videolar ile ilginç bir vakit öldürme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Balçıktan yapılmış kıyafetler hakkında bilgi edinin. Ya da çişiniz dünyayı neden değiştirebilir?

9. Innovation Station

Innovation Station
Bilim ve videoların konusudayken, inovasyon konusundan da bahsedelim! Bu web sitesi, can sıkıntısını önlemek için tek başına yeterli enerjiyi verebilir. Yenilikçi ve fütüristik teknolojilerdeki en yeni videoları sergiliyor.

Harika bir öğrenme platformudur. Onların dediği gibi, “İnovasyon ve yenilikçi şeyleri gündeme getirerek ilham vermeyi ve eğitmeyi hedefliyoruz.”

10. Weird or Confusing

Weird or Confusing
Tek boynuzlu at eti tadı nasıl merak ediyor musunuz? Düğmeye basın ve eBay'in çılgın koridorlarına ve her şeyin satılabildiği alışveriş evrenine ışınlanın.

11. frankenSim

frankenSim
Londra merkezli bir animasyon stüdyosu tarafından harika bir simülasyon projesidir. Etkileşimli, garip sesler duyurabilir ancak farklı organları manipüle ederken ve sonuçların ne olduğunu görünce ilginç olabilir.

Kısacası,
Geliştiriciler, bunun Frankenstein'ın modern web araçlarıyla nasıl deneyebileceğine dair bir muziplik olduğunu söylüyorlar.

12. The Symphony of Blockchain

The Symphony of Blockchain
Görseller, en karmaşık teknolojileri bile anlamanıza yardımcı olabilir. Blockchain ve cryptocurrency artık öfke dolu. Blockchain senfonisi sizi interaktif olarak alır. Her şeyin ne olduğuna dair görsel ve işitsel keşif.

3D Bitcoin blokları müziğin arka planına göre hareket edip genişledikçe harika bir hipnotiktir. Her bloğa tıklayın ve size daha fazla bilgi vermek için açılır.

13. The Passive Aggressive Password Machine

The Passive Aggressive Password Machine
Dünyayı güvende tutmak için güçlü bir şifre değerinin altını çizmeyelim. PaP Makinesi, şifrelerinizin gücüne dair komik ve dürüst geri bildirimleri ile sizi sıkıntıdan oldukça hızlı bir şekilde çıkarabilen temiz ve küçük bir proje.

14. Arbitrary Awards

Arbitrary Awards
Buradaki geliştiriciler, kendi ödüllerini verdiler ve mevcut birçok seçenekle kendinize hediye edebilecekleri bir platform sundular.

Sıkıntıya çare, meraktır hayalperestlerin ve başarıların inandığı şeylere geri dönüyoruz.

Bu yüzden, sıkıntınızı geçirmek için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmayın.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 1 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 602 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Boş Zamanlar için 15 Eğlenceli ve Enteresan Website konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Boş Zamanlar için 15 Eğlenceli ve Enteresan Website ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Boş Zamanlar için 15 Eğlenceli ve Enteresan Website ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "