DiskInternals ZIP Repair ile Bozuk Zip Dosyalarını Kurtar

DiskInternals ZIP Repair ile Bozuk Zip Dosyalarını Kurtar

Bozuk Zip Dosyalarından Veri Kurtarma

Zarar gören ve açılmayan ZIP dosyalarını onarmak için DiskInternals ZIP Repair uygulamasını kullanabilirsiniz. Hasarlı zip dosyaları için kolay ve ücretsiz düzeltme.

Zip dosyası formatı en popüler veri depolama şeklidir. İnternet üzerinden bilgilerin yedeklenmesi ve aktarılması için yaygın olarak kullanılır.

Ancak bu sıkıştırma formatı bozulmalara karşı oldukça hassastır. Dosya yapısında küçük bir bozulma olması durumunda, standart zip araçları içeriği çıkaramaz. Bunun nedeni, tüm zip araçlarının arşivleri bütünlük açısından kontrol etmeleridir. Bir arşivin orijinal dosyalarının CRC değerleri çıkarılanlarla eşleşmiyorsa, standart araçlar onları çıkarmaz. Böyle bir durumda DiskInternals ZIP Repair, zip yapısının geri yüklenmesine ve arşivin içeriğinin çıkarılmasına yardımcı olur.

Onarılması gereken bir arşiv bulduktan sonra, program onu ​​hasarlara karşı tarayacaktır. Sonra onun sağlam dosyaları kurtarma motoru devreye girer. Tüm sağlam dosyaları ayıklayacak ve yeni bir arşive taşıyacaktır.

Sizden beklenen tek şey, yeni arşivi adlandırmak veya dosya yerini belirtmektir.

Zip dosyası onarma yazılımı

DiskInternals ZIP Repair, kısmen hasar görmüş dosyaların çıkartılmasını sağlayan yerleşik ayıklama özelliklerine sahiptir. Program tüm büyük zip özelliklerini destekler ve standart zip uygulamalarınızı otomatik kurtarma özelliğiyle pekiştirir.

Aktarım hatası veya medyaya zarar vermek dosya erişiminizi engellese de, önemli verilerinizi her zaman DiskInternls ZIP Repair'ın emin ellerine bırakabilirsiniz.

DiskInternals ZIP Repair ücretsiz bir araçtır. Sadece indirin, açın ve bilgisayarınıza yükleyin.

Zip dosyalarını onarmak için bu yazılımı deneyin.

Dosyayı İndir (520 KB)
Daha önce 50 kez indirildi.

Ogznet.com