Buderus Servis

Buderus Servis

Buderus Kombi Servis 

Buderus Servis kombi arızası gerçekleşmeden önce yapılan bakımlar sayesinde birçok evde daha huzurlu bir kış yaşanmasını sağlamaktadır. Kombi bakımları ve petek temizlikleri bir evde kışın daha az faturayla en güzel şekilde ısınmanın en etkili yoludur. Ancak rast gele bir tesisatçı bu işi hakkıyla yerine getirememektedir. Buderus servis elemanları, petek temizliği konusunda son derece titiz çalışmakta ve hiçbir yeri kirletmeden peteklerdeki tortuları temizlemektedir. Bu sayede sıcak su peteklerde rahatlıkla dolaşmakta ve en az performansla en sıcak evlerde oturmak mümkün olmaktadır.

Petek temizliği ve kombi bakımının yanı sıra kombi arızalarını gidermek de Buderus servis tarafından verilen hizmetler arasındadır. Arıza tespiti ve ardından giderilmesi oldukça profesyonel ve hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Parça değişimi ve işçilikler konusunda da servis en az 1 yıllık garanti vermektedir.

Buderus Servis İletişim Bilgileri

Buderus Servis iletişim bilgileri arasında yer alan 444 78 56 numaralı telefon sayesinde yaşanan arızaya dair kayıt bırakılabilmektedir. Bunun yanı sıra kombi bakımı için hizmet talep etmek de aynı numara üzerinden sağlanmaktadır.

Website: http://www.buderus-servis.org

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 365 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Buderus Servis konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Buderus Servis ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Buderus Servis ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Reklam Ver instagram takipçi satın al