Ogznet.com
Raif İnan Yapımcılığında ”Büyük Düşler Büyük İşler“ Ekibi Miniklerin Gülümsemesi İçin Yeniden Yollara Düşüyor! Paylaş:

Raif İnan Yapımcılığında ”Büyük Düşler Büyük İşler“ Ekibi Miniklerin Gülümsemesi İçin Yeniden Yollara Düşüyor!

Raif İnan Yapımcılığında ”Büyük Düşler Büyük İşler“ Ekibi Miniklerin Gülümsemesi İçin Yeniden Yollara Düşüyor!

Çocukların hayallerinin köy okullarındaki miniklerin gülümsemesine dönüştüğü ”Büyük Düşler Büyük İşler” programı yeni sezonda da TRT Belgesel ekranlarına gelmek için hazırlanıyor.

Nice başarılı projelere imza atan Bülent Turgut ve Raif İnan yapımcılığını üstlendiği, Cihan Sağlam'ın yönetmen koltuğunda oturduğu "Büyük Düşler Büyük İşler" programı, ilk sezonunda olduğu gibi ikinci sezonunda da yepyeni kadrosuyla Anadolu'yu karış karış gezerek yüreklere dokunacak...

TRT Belgesel ekranlarında geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan "Büyük Düşler Büyük İşler" programı, izleyicisinden tam not almıştı. Bu sezon da Bülent Turgut ile Raif İnan'ın yapımcılığıyla ekranlara gelmeye hazırlanan program, yeni kadrosu ile miniklerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için hazırlanıyor.

Bir renovasyon projesi olan "Büyük Düşler Büyük İşler", çocukların hayal dünyasından esinlenerek tasarımlara dönüşmeye, İç mimar Ayşe Senem Önal'ın katkılarıyla dönüşen tasarımlar da köy okullarındaki miniklerin sevinçlerine gebe oluyor.

BÜYÜK İŞLER İÇİN DEV KADRO!

Türkiye'de ulaşılmadık köy okulu bırakmamayı hedefleyen ekibe, yeni sezonda oyuncu Doğan Akdoğan ve Sanat yönetmeni Ulaş Albayrak da katkı sağlayacak. Çocukların uçsuz bucaksız hayallerinin deneyimli ellerle gerçeğe dönüştüğü program, sanatın ve bilimin buluştuğu alanlara kavuşturacak.

İŞTE YENİ SEZON TARİHİ

Bülent Turgut ile Raif İnan'ın yapımcılığını üstlendiği, Cihan Sağlam'ın yönetmenliğini üstlendiği, Ayşe Senem Göral; Doğan Akdoğan ve Ulaş Albayrak’ın sunuculuğunu yaptığı "Büyük Düşler Büyük İşler" programı, 13 Ağustos 21:00'da TRT Belgesel ekranlarında!

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!