Canlı TV internetten nasıl izlenir?

Canlı TV internetten nasıl izlenir?

Canlı TV internetten nasıl izlenir?

canlı tv

Günümüzde erişimi kolaylaşan internetin, televizyon sektörünün önüne geçtiğini görebiliyoruz. Son zamanlarda ülkemizde kullanımı yaygınlaşan Netflix, Blutv ve Puhutv gibi platformlar televizyona olan bağımlılığı günden güne yitiriyor olsa bile bir ok televizyon kanalının yayın akışı listelerinde hala izlemeye değer yapımlar yer alıyor. Bu yapımlara son zamanların popüler dizileri Çukur, Ufak Tefek Cinayetler, Jet Sosyete, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kadın gibi dizileri örnek gösterebiliriz. Peki tüm bu popüler yapımları izlemek için gerçekten televizyona ihtiyacımız var mı?

Günümüzde neredeyse tüm televizyon kanalları canlı yayınlarını ve yayın akışı listeleri internet siteleri üzerinden ücretsiz izleyicileriyle paylaşıyor. Ancak bu konuda şöyle bir problem ortaya çıkıyor. “A kanalından, B kanalına geçiş yapmak istediğimiz zaman tarayıcıya B kanalının internet sitesini yazıp bir çok işlem yaparak canlı yayına ulaşabiliyoruz.” Yayın akışı listelerini görmek istediğimizde de aynı işlemleri yapmak zorunda kalıyoruz. Peki kanalların canlı yayın, yayın akışı, frekans bilgileri, ve yayınlanan programlar hakkında tüyo ve haberlere tek bir platform üzerinden ulaşabileceğinizi söylesek.

canlı tv

Türkiye’nin ilk online yayın platformu sloganıyla yayın hayatını sürdüren canlitv.com izleyicilerin yaşadığı problemleri gözönünde bulundurarak her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Tüm yayın faaliyetleri legal çerçevede sürdürmeyi ilke edinen canlı tv, haber, spor, çocuk, belgesel, dini, yerel, yabancı ve yüzlerce televizyon kanalının yayınlarını bünyesinde barındırıyor.

canlı tv

Yüzlerce televizyon kanalının yayınını ücretsiz ve reklamsız izleme olanağı sağlayan canlitv, kanalın yayını izlerken, aynı sayfa üzerinden kanal hakkında ayrıntılı bir çok bilgiye ulaşma ve yayın akışı, frekans ve iletişim bilgilerine erişebilmeyi sağlıyor.

Sizde yüzlerce ulusal, yerel ve yabancı televizyon kanalının canlı yayınını ücretsiz ve kaliteli bir şekilde izlemek için canlitv.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 190 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Canlı TV internetten nasıl izlenir? konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Canlı TV internetten nasıl izlenir? ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canlı TV internetten nasıl izlenir? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın