Canlı TV internetten nasıl izlenir?

Canlı TV internetten nasıl izlenir?

/ Okuma süresi: 2 dk, 18 sn / Yorum (0)
A A A

Canlı TV internetten nasıl izlenir?

canlı tv

Günümüzde erişimi kolaylaşan internetin, televizyon sektörünün önüne geçtiğini görebiliyoruz. Son zamanlarda ülkemizde kullanımı yaygınlaşan Netflix, Blutv ve Puhutv gibi platformlar televizyona olan bağımlılığı günden güne yitiriyor olsa bile bir ok televizyon kanalının yayın akışı listelerinde hala izlemeye değer yapımlar yer alıyor. Bu yapımlara son zamanların popüler dizileri Çukur, Ufak Tefek Cinayetler, Jet Sosyete, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kadın gibi dizileri örnek gösterebiliriz. Peki tüm bu popüler yapımları izlemek için gerçekten televizyona ihtiyacımız var mı?

Günümüzde neredeyse tüm televizyon kanalları canlı yayınlarını ve yayın akışı listeleri internet siteleri üzerinden ücretsiz izleyicileriyle paylaşıyor. Ancak bu konuda şöyle bir problem ortaya çıkıyor. “A kanalından, B kanalına geçiş yapmak istediğimiz zaman tarayıcıya B kanalının internet sitesini yazıp bir çok işlem yaparak canlı yayına ulaşabiliyoruz.” Yayın akışı listelerini görmek istediğimizde de aynı işlemleri yapmak zorunda kalıyoruz. Peki kanalların canlı yayın, yayın akışı, frekans bilgileri, ve yayınlanan programlar hakkında tüyo ve haberlere tek bir platform üzerinden ulaşabileceğinizi söylesek.

canlı tv

Türkiye’nin ilk online yayın platformu sloganıyla yayın hayatını sürdüren canlitv.com izleyicilerin yaşadığı problemleri gözönünde bulundurarak her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Tüm yayın faaliyetleri legal çerçevede sürdürmeyi ilke edinen canlı tv, haber, spor, çocuk, belgesel, dini, yerel, yabancı ve yüzlerce televizyon kanalının yayınlarını bünyesinde barındırıyor.

canlı tv

Yüzlerce televizyon kanalının yayınını ücretsiz ve reklamsız izleme olanağı sağlayan canlitv, kanalın yayını izlerken, aynı sayfa üzerinden kanal hakkında ayrıntılı bir çok bilgiye ulaşma ve yayın akışı, frekans ve iletişim bilgilerine erişebilmeyi sağlıyor.

Sizde yüzlerce ulusal, yerel ve yabancı televizyon kanalının canlı yayınını ücretsiz ve kaliteli bir şekilde izlemek için canlitv.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 240 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Canlı TV internetten nasıl izlenir? konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Canlı TV internetten nasıl izlenir? ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canlı TV internetten nasıl izlenir? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.