Ogznet.com
CCleaner ile Bilgisayarınızı Hızlandırın ve Optimize Edin Paylaş:

CCleaner ile Bilgisayarınızı Hızlandırın ve Optimize Edin

CCleaner ile Bilgisayarınızı Hızlandırın ve Optimize Edin

Piriform CCleaner, gereksiz dosyaları kaldırır, hataları düzeltir ve bilgisayarınızı hızlandırmak ve gizliliğinizi korumak için sisteminizi optimize eder. En popüler ücretsiz PC optimizasyon programıdır.

CCleaner, kullanılmayan kayıtları kaldırmak ve bilgisayarınızı yavaşlatabilecek hataları düzeltmek için bir kayıt defteri temizleyicisi ve ayrıca gizli bilgileri silmek için güvenli bir dosya öğütücüsü sunar.

CCleaner ücretsiz bir sistem optimizasyonu, gizlilik ve temizlik aracıdır. Kullanılmayan dosyaları sisteminizden kaldırır ve Windows'un daha hızlı çalışmasını ve sabit disk alanının boşaltılmasını sağlar. Ayrıca, internet geçmişiniz gibi çevrimiçi etkinliklerinizin izlerini de temizler.

Temizleme CCleaner'ın ana işlevidir. Hızlı bir tarama ile, yüklediğiniz gereksiz Windows dosyalarını ve uygulamaları algılar ve bunları basit ve etkili bir şekilde kaldırmanıza yardımcı olur.

Teorik olarak, CCleaner’in yaptığı her şey aslında Windows’un kendi optimizasyon araçları olan Görev Yöneticisi ve tarayıcı ayarlarınız kullanılarak yapılabilir, ancak tek tıkla bu işlemleri otomatik yapmanın yanında oldukça zahmetli olacaktır. CCleaner'ın kolay, iyi tasarlanmış arayüzü, sistem temizlik işini son derece basit hale getirir.

CCleaner'ın temel temizleme özellikleri:

Kullanılmayan kayıt defteri girdilerini, dosya uzantılarını, ActiveX denetimlerini, ClassID'leri, progID'leri, kaldırıcıları, paylaşılan DLL'leri, yazı tiplerini, yardım dosyalarını, uygulama yollarını, simgeleri ve geçersiz kısayolları kaldırabilen bir kayıt defteri temizleyicisi. Bu özellikle önceden kurulmuş bir programın yeni bir versiyonunu kurmakta zorlanıyorsanız faydalıdır.

İlginizi çekebilir

En İyi CCleaner Alternatifleri

Uzun bir süre için CCleaner, Windows için en popüler sistem temizleme aracı olmuştur. Sonrasında MacOS ve Android telefonlar gibi diğer platformlarla kullanım a..

Geçici internet dosyalarını, internet geçmişini, çerezleri, indirme geçmişini ve form geçmişini, ayrıca index.dat dosyalarını popüler web tarayıcılardan kaldırabilen bir tarayıcı temizleyicisi. Bu, izleme çerezlerini temizlemenin kolay bir yoludur.

Geri Dönüşüm Kutusu'nu, son kullanılan belgeleri, geçici dosyaları, günlük dosyalarını, panoyu, DNS önbelleğini, hata raporlamasını, bellek dökümlerini ve atlama listelerini temizleyen bir Windows temizleyici.

CCleaner web tarayıcınız tarafından kaydedilen kullanıcı adlarını ve şifreleri silebilir.

Sistem hızı üzerinde çok büyük etkiye sahip olması muhtemel araç, hangi uygulamaların Windows ile aynı anda başlayacağını seçmenize olanak tanıyan başlangıç ​​programı yöneticisidir.

İlginizi çekebilir

Windows'da CCleaner'ı Kullanmayı Hemen Bırakmalısınız

Ne yazık ki, popüler bir araç hileli olduğunda bu büyük sorunlara yol açar. Bu tam olarak CCleaner'la olan şey. Herkesin favori Windows bakım programı giderek a..

CCleaner Mac ve Android için de kullanılabilir.

Dosyayı İndir
Daha önce 32 kez indirildi.
Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!