Ogznet.com

Çeşme’nin birbirinden güzel ve doğayla iç içe plajlarında tatil keyfinizi üst bir noktaya çıkarabilirsiniz. Birbirinden farklı bu plajları sizler için listeledik.

  1. Ilıca Plajı

Ilıca Plajı

Altın renginde ince kumu, berrak ve sığ suları, termal kaynağı ile Türkiye’nin en çok tercih edilen plajları arasında. Sığ suları sayesinde çocuklar ve yüzme bilmeyenler için en uygun plajlar arasında yer alıyor. Çeşme otelleri göz doldurmaya devam ediyor.

  1. Altınkum Plajı

Altınkum Plajı

Adını kumlarının renginden alan bu plaj, 3 kilometre uzunluğunda bir sahil şeridine sahip. Soğuk suda yüzmeyi sevenler için ideal bir deniz arayanlar için oldukça uygun. Bahar aylarında sakin ortamı ile huzur bulabilir, yaz aylarında kalabalık bir plajda eğlenebilirsiniz.

  1. Eşek Adası

Eşek Adası

Goni Adası olarak da bilinen bu ada doğası ile kendine hayran bırakıyor. Birçok eşek ve tavşanın yaşadığı bu koya günübirlik tekne turlarıyla ulaşabilirsiniz. Hem vakit geçirmek hem de su sporları yapmak için tercih edebileceğiniz bu koyda unutulmaz anılara sahip olabilirsiniz.

  1. Çark Plajı

Çark Plajı

Rüzgar sörfü denildiğinde ilk akla gelen plajlardan biri olan Çark Plajı, sürekli esen rüzgarı ile spor yapmak için en uygun ortamlardan biri. Üstelik soğuk suyu, taşsız kumu ile en çok tercih edilen plajların arasında yer alıyor. Hem dinlenmek hem de spor yapmak için en uygun noktalardan biri.

  1. Ayayorgi Koyu

Ayayorgi Koyu

Çeşme’de tatil yapanların vazgeçilmez noktalarından biri olan Ayayorgi Koyu’nda bölgenin en sevilen beach clublarını bir arada bulabilirsiniz. Hem eğlenmek hem de dinlenmek isteyenler için mükemmel bir destinasyon olarak hizmet veriyor.

Eğlenmek ve dinlenmek için daha fazla bilgiye sahip olmak ve Çeşme otelleri ile ilgili bilgi için Türkiye’nin tatil arama motoru olan neredekal.com üzerinden arama yapabilirsiniz.