Siyasi Partiler için CetaSoft Parti Programı

Siyasi Partiler için CetaSoft Parti Programı

Siyasi Partiler için CetaSoft Parti Programı

CetaSoft Parti, bir siyasi partinin İl, ilçe veya Belde örgütlerindeki üye bilgilerinin ayrıntılı takibini, üye bilgilerinin değişik kriterlere göre listelenmesini, üyelerle yazışmaların gerçekleştirilmesini, örgütün hesaplarının izlenmesini ve seçim sırasında veya sonrasında partilerin aldıkları oyların ayrıntılı olarak izlenebilmesini sağlayacak olan araçlarla donatılmıştır.

  • CetaSoft Parti Programını kullanarak siyasi parti örgütlerine kayıtlı üyelerin kişisel ve üyelik bilgilerini kayıt altına alabilir, kayıtlara son derece kolay bir şekilde ulaşabilir ve raporlayabilirsiniz.
  • Kaydettiğiniz üyeleri 5 ayrı kategoriye ayırarak sınıflandırabilirsiniz. Her kayıt için dilediğiniz notu girebilir, üyelerin resimlerini ekleyebilir, programda sizin ihtiyacınız doğrultusunda karşılığı olmayan bilgi başlığını kendiniz tanımlayabilirsiniz.
  • Parti örgütünüzün gelir, gider kasa ve banka hesaplarını izleyebilir, ayrıntılı raporlar alabilirsiniz.
  • Seçim Sonuçlarını İzleme Sihirbazı ile seçimlerde partilerin aldıkları oyları takip edebilir, oyların il, ilçe, köy, mahalle ve sandık bazındaki dağılımlarını izleyebilir, partilerin oy dağılım grafiğini görebilirsiniz.
  • Adres etiketi sihirbazı yardımı ile son derece kolay bir şekilde adres etiketi hazırlayabilir, Zarf hazırlama sihirbazı yardımı ile tek veya toplu zarf bastırabilir, tek veya toplu e-mail gönderebilir, tek tıklama ile telefon numarası çevirebilir, parti üyelerine veya seçmenlerin cep telefonlarına kısa mesaj (SMS) gönderebilirsiniz.
  • Kelime İşlem Programı ile profesyonel belgeler hazırlayabilir, belgelerinize resim, Excel ve Word belgeleri ekleyebilirsiniz. CetaSoft Parti veritabanını baz alarak adres bilgilerinizi hazırlayacağınız şablon belgelerinizde birleştirebilirsiniz (Mail merge).
  • Diğer CetaSoft Parti dosyalarından alacağınız kayıtları (Örneğin birden fazla ilçeden sayım sonuçlarını içeren kayıtları) bir dosya altında birleştirebilirsiniz.
  • Excel dosyalarından adres kayıtlarını alabilir, kayıtlarınızı Excel formatında kaydedebilirsiniz.

 

PROGRAMI KURDUKTAN SONRA KARŞILAŞABİLECEĞİNİZ OLASI SORUNLAR VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ .
SORUN :
Programı çalıştırırken karşınıza şu hata iletisi geliyorsa : "3445 incorrect version of the DLL. File MSJET35 DLL was found"
ÇÖZÜM : www.cetasoft.com.tr/download/msjet35.zip adresindeki dosyayı bilgisayarınıza indirin ve zip içerisindeki benioku.txt dosyasındaki direktifi uygulayın.
SORUN : Programı çalıştırırken karşınıza "Run time error 40000 veya Run time error 50003 hatası geliyorsa.
ÇÖZÜM : www.cetasoft.com.tr/download/win98sistem.exe adresindeki dosyayı bilgisayarınıza indirin kurulumu tamamlayın. (Window'un hangi sürümünü kullandığınız önemli değildir.)
SORUN : Windows Vista kullanıyor ve programın yerleşik yardım dosyasını açamıyorsanız...
ÇÖZÜM : http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=6EBCFAD9-D3F5-4365-8070-334CD175D4BB&displaylang=en adresini tıklayın ve gelecek olan sayfadaki programı indirip kurun.

Dosyayı İndir (12,7 MB)
Daha önce 34 kez indirildi.

Ogznet.com