Ogznet.com
Kurumsal Ziyaretlerinde Endorfia İle Eliniz Boş Kalmasın! Paylaş:

Kurumsal Ziyaretlerinde Endorfia İle Eliniz Boş Kalmasın!

Kurumsal Ziyaretlerinde Endorfia İle Eliniz Boş Kalmasın!

Kuramsal ziyaretler özellikle iş hayatındaki kişiler için oldukça önemlidir. Kurumsal ziyaretler sırasında genellikle iş konuşuluyor olsa da, bu tür ortamlarda dostluklarında pekiştiğini söyleyebiliriz. Hem işlerinizi hallettiğiniz hem de dostlukları pekiştirerek gerçekleştirdiğiniz kurumsal ziyaretlerinize eliniz boş gitmek tabii ki olmaz. Ziyaretlerinizi gerçekleştirdiğiniz zamanlarda aldığınız hediyeler ile görüşmelerinizi şenlendirebilir ve dostluğunuzun pekişmesine de yardımcı olabilirsiniz. Bu nedenle kurumsal ziyaretlerinizde alacağınız hediyeler, başkasına aldığınız herhangi bir hediye ile aynı olmaması yani özel olması gerekmektedir. Bu tür ziyaretlerinizde hediyelerinizin özel olması için protokol hediye tarzından hediyelere yönelmeniz, götürdüğünüz firma için kesinlikle daha anlamlı olacaktır.

Kurumsal ziyaretlerin ayrı bir önemi olduğu için hediyelerinizde ona göre çok özel olmalıdır. Bu nedenle bu tür ziyaretlerde elinizin boş kalmaması için Endorfia mağazalarının size sunmuş olduğu protokol hediye çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Endorfia’nın Protokol Hediye kategorisini inceleyerek, siparişlerinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Böylelikle kurumsal görüşmelerinizin daha canlı ve samimi bir şekilde geçmesini sağlayabilir, karşınızdaki firmaya düşünceli yapınızı da gösterebilirsiniz. Kurumsal ziyaretlerinizde Endorfia ile eliniz boş kalmasın! Peki, Endorfia’nın Protokol Hediye kategorisinde hangi ürünler bulunuyor? Gelin, birlikte inceleyelim. 

  • Protokol Set Sütlü Çikolata Kaplı Fıstıklı Lokum & Yeşil Çay Kolonyası: Endorfia’nın Protokol Hediye kategorisinde kurumsal ziyaretleriniz için sunduğu bu setin içerisinde sütlü çikolata ve yeşil çay kolonyası bulunuyor. Herkesin sağlığına dikkat ettiği ve kolonyanın öneminin ayrı olduğu şu günlerde kurumsal ziyaretlerinizi bu set ile sağlamanızda yarar olabilir. 
  • Protokol Set Bitter Çikolata Kaplı Fıstıklı Lokum & Yeşil Çay Kolonyası: Bu set içerisinde sade lokumun farklı bir lezzeti olan çikolata kaplı fıstıklı lokumu ve  yeşil çay kolonyasını bulunduruyor. Bağışıklığımızı korumaya ihtiyacımız olduğu şu günlerde hem bağışıklığı güçlendirebilir hem de kahvenin yanında tatlı bir lezzet olarak damaklarınızı bu set sayesinde tatlandırabilirsiniz. 
  • Protokol Set Gül Yapraklı Güllü Lokum & Yeşil Çay Kolonyası: Eğer kurumsal ziyaretlerinizde kültürümüzden bir parça taşıyan hediye ile gitmeyi tercih ederseniz, bu set tam olarak sizin için hazırlanmış demektir. Kurumsal ziyaretlerinizde kahvelerinizin yanında damaklarınızı tatlandıracağınız bu set ile görüşmeleriniz bir harika geçecek!
Endorfia - özel gün çikolatası - protokol hediye

Özel Günlerinizin Anısına...

Herkesin hayatında sevdikleriyle birlikte yaşadığı ve sonsuza kadar hatırlamak istediği özel günler elbette bulunur. Doğum günleri, ilk buluşma, yıl dönümleri gibi daha birçok kişilerin hayatlarında farklı ve özel bir günü temsil eder. İnsanlar için tarihler ve hissedilen duygular değişse de, önemli olan o özel günü hatırlamaktır. Sizde sevdikleriniz ile yaşadığınız özel günleri unutmamak ve onlara özel günlerinizde hediye alarak, onlarla yaşadığınız o anları unutmadığınızı göstermek istiyor olabilirsiniz. Sevdikleriniz için hangi hediyeyi seçeceğiniz konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, sizlere Endorfia mağazalarından harika önerilerimiz olacak. 

Özel günlerinizde damaklarınızı tatlandıracak farklı lezzetler arıyorsanız, özel gün çikolatası çeşitlerini hediye alternatifleriniz arasında bulundurabilirsiniz. Birbirinden lezzetli, damak zevkinize uygun ve en taze özel gün çikolatasına Endorfia mağazalarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinizin damak zevkine göre seçim yapabileceğiniz bu setlere aynı gün kargo seçeneğiyle ulaşabilirsiniz. İsterseniz kargoyu kendiniz teslim alabilir isterseniz de kargoyu direkt olarak ücretsiz bir şekilde sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Sevdiklerinize Endorfia aracılığıyla ücretsiz olarak gönderimini sağlayabileceğiniz özel gün çikolatası çeşitlerini bir de yakından inceleyelim. 

Özel Günleriniz İçin Özel Gün Çikolatası Endorfia’dan

Öncelikle Endorfia’nın farklı çikolata lezzetlerine nerden ulaşabileceğinize birlikte bir göz atalım. Endorfia mağazalarının Çikolata kategorisinde bir arada bulunan farklı özel gün çikolatasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinizin damaklarını tatlandıracak, özel günlerinizi unutmadığınızı onlara hatırlatacak olan özel gün çikolatasına Endorfia mağazalarından oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Endorfia’nın farklı çikolata lezzetlerine nasıl ulaşabileceğinize yukarıdaki paragrafta değindik. Ancak yazımızın bu bölümünde sizlerle en çok tercih edilen Endorfia’nın özel gün çikolatasından bahsedeceğiz. Sizler için derlemiş olduğumuz en çok tercih edilen özel gün çikolatası çeşitlerini detaylandırmaya başlıyoruz. 

  • Madlen Çikolata: Kilometrelerce öteden ülkemize getirilen madlen çikolataları, ülkemizin kültüründe bulunan kahvelerin yanında efsane bir lezzet olarak yerini alıyor. Her ne kadar bu lezzet ülkemize sonradan gelse de, Endorfia Madlen Çikolatalarını Türkiye’de üretiyor. Özel gün çikolatası alternatifleri arasında bulundurabileceğiniz bu lezzete Endorfia mağazalarından ulaşabilirsiniz. 
  • Krokan Çikolata: Sevdiklerinizin çikolata krizlerini yönetmenizi sağlayan Krokan Çikolatalar mükemmel bir lezzete sahiptir. Bu lezzet ile sevdiklerinizin damaklarını tatlandırmasına yardımcı olabilirsiniz. Endorfia mağazalarından ulaşabileceğiniz bu özel gün çikolatası özel günlerinizin efsanesi olacak!
  • Özel Günler: Adından da anlaşılacağı üzere tam da özel günler için Endorfia mağazaları tarafından özel gün çikolatası üretilmiştir. Her an yanınızda olduğunu ürünleriyle sizlere kanıtlayan Endorfia, bu özel gününüzde de sizleri yalnız bırakmamış görünüyor. 
  • Special Çikolata: Özel günlerinizde “tatlı yiyelim, tatlı konuşalım.” dediğiniz anlara eşlik eden bir lezzettir. Endorfia sayesinde özel günlerinizde Special Çikolatayı sevdikleriniz ile paylaşabilir ve aynı zamanda da anılarınızı birlikte gülerek anımsayabilirsiniz. 
  • Tablet Çikolata: Özellikle kurumsal ziyaretlerde oldukça tercih edilen Tablet Çikolatalar, daha önce tatmadığınız enfes bir lezzete sahiptir. Dilerseniz kurumsal ziyaretlerinizi Tablet Çikolatalar ile neşelendirebilirsiniz. Dilerseniz de özel günlerinize özel gün çikolatası olarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Tercih sizin!
Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!