Güvenlik

Ücretsiz Antivirüs Programı ClamWin Free Antivirus

ClamWin - Ücretsiz Antivirüs Programı İndir

15 Temmuz 2020 115 1 dk, 33 sn
Ücretsiz Antivirüs Programı ClamWin Free Antivirus
Abone Ol 
ClamWin, Microsoft Windows işletim sistemleri için ücretsiz antivirüs yazılımıdır.

ClamWin, Microsoft Windows 10 ve önceki sürümler ile Windows Server 2012, 2008 ve 2003 için ücretsiz bir antivirüs programıdır. Kullanışlı bir ara yüze ve grafik ekrana sahip bir programdır. ClamWin Free Antivirus kolayca bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Program açık kaynak kodludur.

ClamWin, Microsoft Windows işletim sistemleri için ücretsiz antivirüs yazılımıdır.

Özellikler:

  • Virüsler ve casus yazılımlara karşı yüksek algılama oranları,
  • Tarama zamanlayıcısı,
  • Otomatik virus veritabanı güncelleme.
  • Sağ tuş menüsünde bulunur ve kolayca dosya virus taraması yapabilirsiniz.
  • Microsoft Outlook mail programı ile de entegre çalışır.

ClamWin Free Antivirus, dünya çapında günlük olarak 600.000'den fazla kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Kolay bir yükleyici ve açık kaynak koduyla birlikte gelir. Tamamen ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Lütfen ClamWin Free Antivirus uygulamasında erişime açık bir gerçek zamanlı tarayıcı bulunmadığını unutmayın. Bir virüsü veya casus yazılımı algılamak için bir dosyayı manuel olarak taramak gerekir.

ClamWin Free Antivirus, ClamAV motorunu temel alır ve Free Software Foundation tarafından GNU Genel Kamu Lisansını kullanır ve ücretsiz bir yazılımdır.

ClamWin açık kaynak motoru kullandığı için bazı eksiklere sahiptir. Bunların başında programın gerçek zamanlı korumaya sahip olmaması gelir. Bu koruma sıfırıncı gün ataklarına (yani antivirüs tarafından önceden bilinmeyen ve fark edilmeyen açıklıklardır) karşı koruma sağlayamadığı anlamına gelir.Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için, İletişim sayfası aracılığıyla site yöneticisiyle irtibat kurabilirsiniz.


Günlük yeni bloglar için abone olun!


İlginizi Çekebilir


Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

Yukarı kaydır