Classified Ad Lister - PHP Ürün Listeleme Scripti

Classified Ad Lister - PHP Ürün Listeleme Scripti

Classified Ad Lister, ücretsiz, hızlı ve kurulumu kolay bir php scriptirdir. Bu script, sınıflandırılmış veya ürün listelemelerini yönetmenize ve göstermenize olanak tanır.

Script herhangi bir veritabanını kullanmaz, bu nedenle kurulum, dosyaları tercih ettiğiniz web sitesine veya klasöre kopyalamak kadar kolaydır.

Yeni girişler eklemek için işlevselliğe sahip bir yönetim paneli ile birlikte gelir. Classified Ad Lister, duyarlı (mobil uyumlu) bir tasarım kullanıyor ve diğer dillere kolayca tercüme edilebiliyor. Tasarım / şablonlar özelleştirilebilir ve mevcut sitelere de entegre edilebilir.
Aşağıda, ana özelliklerinin bir listesini ve çevrimiçi bir demoyu ve doğrudan indirme bağlantısını bulabilirsiniz.

Kolay Kurulum ve Veri Tabanı Kullanılmıyor
Sınıflandırılmış Ürün Listerini Kurmak, dosyalarını istediğiniz klasöre ve web sitesine kopyalamak kadar kolaydır. Ne bir web yükleyiciyi çalıştırmak ne de herhangi bir veritabanını oluşturmak gerekli değildir - bilgi XML dosyalarında saklanır ve MySQL veya başka bir veritabanı kullanılmaz.
Komut dosyası ve şifrelenmemiş kaynak kodları, ücretsiz bir .zip dosyası olarak indirilebilir.

Kolay Yapılandırma, SEO ve mobil uyumlu
Yapılandırma ayarları yönetim panelinden kolayca değiştirilebilir. Komut ayrıca, mobil uyumlu (bootstrap 3 şablonları kullanarak) ve SEO optimizasyonludur - SEO formatındaki bağlantıları kullanır (statik sayfalara benzeyen ve URL'lerde ve başlıklarda bulunan anahtar kelimelerle).
İçerik optimize edildiğinden ve sayfa sonuçlarını ve listeleme ayrıntılarını yüklemek için SQL sorguları yürütülmediğinden hızlı bir şekilde yükleniyor.

Birden çok liste ve görüntü yönetimi
Yönetim paneli, yeni girişler eklemek veya mevcut olanları yönetmek için kullanıcı dostu ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.
Yeni girişler eklerken, aynı anda birden fazla resim yüklemek mümkündür (jQuery dosya yükleme aracı önizleme ve durum çubuğu ile birlikte kullanılır).
Resimler, listeleme bilgilerini düzenlerken de değiştirilebilir, sürükle-bırak hareketleriyle düzenleri değiştirilebilir (bir görüntüyü istenen yeni konum üzerinde sürükleyebilir) ve daha fazla resim yükleyebilirsiniz.

Tercüme etmek kolay
Sınıflandırılmış Ürün Listerinin tercüme edilmesi çok kolaydır - ana siteye ve herhangi bir dile çevrilebilen yönetici paneline ait kelimeleri ve mesajları içeren bir dil (metin) dosyası kullanıyor.

Sonuçları İyileştir
Hassas sonuçlar özelliği, sonuçlarda arama yapmanıza ve web sitesinde listelemeye ve arama kriterlerini daraltmaya olanak tanır.
Sonuçları anahtar kelimeye göre filtrelemek mümkündür (arama, listelerin başlığında ve açıklamasında gerçekleştirilir), fiyat aralığı (fiyat aralığını seçmek için bir jQuery fiyat seçicisi kullanıyor) ve aynı zamanda yalnızca resimlerle listelenip listelenmeyeceğini belirten bir onay kutusu. göstermeli.

Arama sonuçlarının ızgarası ve liste görünümü
Kullanıcılar, arama sonuçlarının liste ve ızgara görünümleri arasında kolayca geçiş yapabilirler. Sonuç formatındaki değişiklik, tüm sayfayı yeniden yüklemeden (JavaScript kodu kullanılarak) anında yapılır.

Resim galerisi ile son sonuç
Son sonuç sayfası, tam açıklama, başlık ve giriş fiyatı ile listeleme ayrıntılarını gösterir. Daha fazla resim yüklendiğinde, listelenen resimlerin herhangi birine tıklandığında bir resim galerisi ile gösterilir.

İletişim Formu
İletişim formu, kullanıcıların yöneticiyle iletişim kurmalarını sağlar - mesajlar, yönetim panelindeki yönetici kümesinin e-posta adresine e-posta ile gönderilir. Daha iyi bir spam koruması için iletişim formunda bir CAPTCHA görüntüsü (insan doğrulama) da eklenir.

Duyarlı ve mobil uyumlu tasarım
Yönetim panelinin yanı sıra ana web sitesi, duyarlı (bootstrap 3) şablonlarını ve tasarımını kullanıyor. Tasarım farklı cihazlara ve farklı ekran boyutlarına uyar.

Önyükleme 3 şablonlarının kullanımı, diğer önyükleme şablonlarıyla entegrasyonu kolaylaştırır ve ayrıca site ve yönetim paneli renklerini ve tasarımını özelleştirir.

Demo adresi: http://demos.netartmedia.net/adlister-demo

Yönetici Paneli demo: http://demos.netartmedia.net/adlister-demo/admin

Kullanıcı adı: administrator  Şifre: abc123


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 860 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Classified Ad Lister - PHP Ürün Listeleme Scripti konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Classified Ad Lister - PHP Ürün Listeleme Scripti ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Classified Ad Lister - PHP Ürün Listeleme Scripti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "