Clean Room Nedir?

Clean Room Nedir?

Clean Room Nedir?

Clean Room Nedir?

Clean Roomyani Türkçe anlamıyla temiz oda kavramı insan zihninde, elektrikli süpürge ile süpürülmüş, paspasla silinmiş veya bir şekilde eşyaların tozlarının alındığı bir mekânı çağrıştırmaktadır. Bu tür faaliyetler sıradan bir ev veya mekân için geleneksel temizlik algısına çok uygunken, çok daha özel üretim veya işlemler gerektiren durumlar için fazlasını ifade etmektedir.

Clean Room Hizmeti

Clean Room, esasında teknik bir terimi ifade etmektedir. Pek çok gıda işletmesi veya ilaç şirketleri, ürünlerini herhangi bir şekilde mikrop, bakteri ve mantar gibi gözle görülmeyen mikroorganizmaların etkilerinden korumak ve test sürecini steril bir ortamda gerçekleştirmek için bu şekilde bir temiz odaya ihtiyaç duyar. Bu tür odalarda çalışan personel dahi özel kıyafetler ve ekipmanlar girmekte ve odanın nem, sıcaklık ve hatta basınç değerleri bile kontrol altında tutulmaktadır.

http://www.termotes.com/clean-room/ adresinde clean room kurulumu için aradığınız desteği bulabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz temiz oda şartları için bu adresten kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile