Çocuk Saatleri

Çocuk Saatleri

Çocuk Saatleri

Teknolojinin gelişmesi ile hayatımızda birçok farklılıklar gözükmeye başladı. Günlük hayatta yaşamı olumlu yönde etkileyen teknolojik ürünler zamanla yaygınlaşıyor. Bu teknolojilerden bir tanesi de akıllı saatlerdir.

Çocuk saatleri ile çocuğunuz için endişelenmenize gerek kalmadı. Çocukların güvenliklerini sağlamak amacıyla özel olarak üretilen bu ürünler yüksek güvenlik özelliklerini içerisinde barındırıyor. Çocuğunuzun kontrolünü istediğiniz zaman yapabilen bu ürünler sayesinde aklınız çocuğunuzda kalmasın. Gün içerisinde kontrol yapmasının dışında akıllı saatler geçmişe dönük tarama yapabilir. Çocuk akıllı saatleri, çocuklarınızın güvenliğini sağlamasının yanında kolayca kurmanıza da destek oluyor.

2019 Çocuk Saatler,

Çocuk saatleri ile çocuğunuzun güvenle sokağa çıkmasına izin verebilirsiniz. Kendi telefonunuza indirebileceğiniz uygulamayla her anını kolayca takip edebilirsiniz. Çocuğunuza ne kadar uzak olursanız olun takip edebilme desteği veren bu ürün aynı zamanda çocuğunuza özel güvenli alan da oluşturmanızı sağlar. Akıllı saatler sağladığı çocuğunuzun kolundan saatin çıkması durumunda sizleri uyarır. Özellikle okul çağındaki çocukların güvenliğini akıllı çocuk saatleri ile kolay bir şekilde sağlanır. Yeni nesil saatleri https://www.upwatch.com/akillicocuksaati adresinden hemen satın alabilirsiniz.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

İçeriklerimiz, reklamverenlerimiz sayesinde size ücretsiz olarak sunuluyor. İçeriğimizin keyfini çıkarmaya devam etmek için lütfen reklam engelleyicinizi bu site için kapatın.

Reklam Engelleyiciyi Kapattım Bu uyarıyı kapat Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için reklam engelleyicinizi nasıl devre dışı bırakabilirsiniz:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst köşesindeki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • Aşağıdaki adreste reklamları engelle seçeneğini kapatın.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için Tazele butonuna tıklayın.
Firefox Reklam Engelleme
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" devrede olduğu için adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilirsiniz.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızdaki Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery 6.0 altındaki versiyonlarında "Beyaz liste", 6.0 versiyonunda "Güvenilir site" olarak işaretleyin.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızdaki Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Geçerli web sitesini beyaz listeye alan menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.