Ogznet.com
Aynı anda birden fazla kişiye nasıl mail gönderilir? Paylaş:

Aynı anda birden fazla kişiye nasıl mail gönderilir?

Aynı anda birden fazla kişiye nasıl mail gönderilir?

Birden fazla alıcıya e-posta gönderimi nasıl olur? Bu ipucu; Outlook, Gmail, Hotmail, Yahoo uzantılı mail adresine sahip kişilere e-posta göndermenize yardımcı olur. Aynı içeriğe sahip e-posta’ları birden fazla kişiye gönderirken, işlemi tekrarlamanıza gerek kalmayacağı için size zaman kazandıracaktır. Hotmail’e ek olarak, bunu Gmail ve Yahoo uzantılı diğer mail adreslerine de uygulayabilirsiniz.

  • Alıcılar, bu e-postayı birden fazla kişiye gönderdiğinizi bilecek

“Kime” kısmına birden fazla kişiyi ekleyin. E-posta adreslerini girdikten sonra, “,” virgül koyarak bir sonraki e-posta adresini ekleyin. Alıcı, bu mesajı alan diğer e-posta adreslerini de bilecektir.

  • Cc seçeneği ile birden fazla alıcı ekleme

E-posta düzenleme penceresindeyken, sağ taraftaki Cc’yi tıklayın. Daha sonra Cc çerçevesi, “kime” çerçevesinin altındaki görünecektir. Bu sayede, ana e-posta’yı aynı anda göndermek istediğiniz alıcılara gönderebileceksiniz. Alıcılar, “kopyalandı” bilgisini görebilecektir.

  • Alıcılar, bu e-postayı birden fazla kişiye gönderdiğinizi bilmeyecek

E-posta düzenleme penceresindeyken, sağdaki Bcc ifadesine tıklayın. Ardından, Bcc sayfası “Kime” kısmının altında görünecektir. E-posta’yı göndermek istediğiniz kişileri bu şekilde seçerseniz, alıcı gönderin bilgilerinde yalnızca o alıcının e-posta adresi görünecektir.

Kaynak : Hotmail giriş

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!