.com Alan Adları Temmuz Boyunca 13.90TL!

.com Alan Adları Temmuz Boyunca 13.90TL!

Arkadaşlar geçen gün hosting ve domain hizmetlerinde sitelerim için çalıştığım Güzel hosting firması mail gönderdi. Temmuz ayı boyunca .com alan adı 13,90 olacakmış.

 

Evet arkadaşlar gönderilen maildeki görsel yukarıdaki gibi. Gördüğünüz gibi .com uzantılı alan adları Temmuz ayı boyunca 13,90 TL olacakmış.

Bende uzun süredir bu firma ile çalışıyorum. Yani sitelerimin hosting ve domain hizmetlerini buradan alıyorum. Hosting fiyatları gerçekten çok uygun. Bu uygun fiyata hizmetleri de çok iyi. Sorunlara çok kısa zamanda cevap veriyorlar. Gerçi şu ana kadar çok sorun yaşamadım.

Hosting paketleri Türkiye ve Avrupa lokasyonlu olmak üzere ikiye ayrılıyor. Türkiye lokasyonlar Avrupa lokasyona göre biraz daha pahalı. Tabi buna göre uptime oranları daha iyi oluyor. Benim sitelerimin hepsi Avrupa lokasyonlu hosting hesaplarında. Şu ana kadar çok önemli bir sorun yaşamadım.  Tavsiye ederim.

Mesela "eu-ekonomi-2" isimli bir hosting paketleri var.  Yıllık yaklaşık 50 TL. Limitsiz aylık trafik veriyor. Temmuz'da alan adı yaklaşık 14 TL olacak. Yani yıllık toplam 64 TL'lik bir ödeme ile istediğiniz web sitesini limitsiz aylık trafik ile kurabilirsiniz.

Bu yazı bir reklam yazısı değildir arkadaşlar. Uzun süredir çalıştığım firma birde alan adı kampanyası yapınca ilgilenenler olabilir diye yazılmış bir tanıtım yazısıdır.

 

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 4 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 686 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" .com Alan Adları Temmuz Boyunca 13.90TL! konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere .com Alan Adları Temmuz Boyunca 13.90TL! ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda .com Alan Adları Temmuz Boyunca 13.90TL! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al