Ogznet.com
Windows için En İyi Ücretsiz Coronavirüs Engelleyici Uzantıları Paylaş:

Windows için En İyi Ücretsiz Coronavirüs Engelleyici Uzantıları

Windows için En İyi Ücretsiz Coronavirüs Engelleyici Uzantıları

İşte Windows için en iyi ücretsiz coronavirüs içeriğini engelleyici uzantılarının listesi. Koronavirüs haberlerinin, gönderilerinin ve makalelerinin sürekli bombardımanından kaçınmak için, bu anti-koronavirüs uzantılarını kullanabilirsiniz.

Ayrıca bunlar, koronavirüs pandemisinin aksine, kontrolünüz altındaki şeylere odaklanmanıza yardımcı olurlar. Koronavirüs veya sözcüğün kendisiyle ilişkili online içerikten kaçınmak için, bu uzantılar ziyaret ettiğiniz her web sayfasını veya web sitesini tarar. Bundan sonra, içeriği gizler, kelimeleri gizler veya COVID-19, corona vb. gibi coronavirüs ile ilişkili kelimeleri değiştirirler.

Bazı uzantılarda, engellemek veya gizlemek istediğiniz tüm coronavirüs eşanlamlılarını manuel olarak girmeniz gerekir. Bu uzantılardan birkaçı, koronavirüs ve alakalı anahtar kelimeler içeren tüm arama sonuçlarını, makaleleri ve resimleri de kaldırabilir.

Bu uzantılardan birkaçı, koronavirüs içeriğini eğlenceli bir şekilde önlemek ve koronavirüs haberlerinin aşırı dozundan dolayı her türlü zihinsel stresten kaçınmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Bunu yapmak için, bu uzantılar koronavirüs veya COVID-19 kelimelerini bazı komik kelimelerle değiştirir. Bu uzantıların tümü, Google Chrome ve Mozilla Firefox gibi büyük ölçüde kullanılan iki web tarayıcısı için kullanılabilir.

Anti koronavirüs uzantılarının kullanımı oldukça basittir. Koronavirüs pandemisinden kaynaklanan kendi izolasyonunuzda herhangi bir zihinsel gerilim veya tedirginlik istemiyorsanız, bu Covid-19 anti-uzantılarını kullanarak anahtar kelimeleri engelleyin.

Advanced Profanity Filter

Advanced Profanity Filter, koronavirüs engelleyici uzantısı olarak da kullanılabilen ücretsiz bir küfür filtresi uzantısıdır. Hem Google Chrome hem de Mozilla Firefox'ta çalışır. Bu uzantı sayesinde, web sitelerinden, web sayfalarından ve yayınlardan koronavirüsü ve eş anlamlılarını kolayca kaldırabilir, değiştirebilir ve sansürleyebilirsiniz. Bununla birlikte, herhangi bir kısıtlama uygulamak istemediğiniz beyaz listeye bazı alan adları ve web siteleri koymanıza da olanak tanır. İçinde ayrıca, sansürlenmiş kelimelerin kısmi bir sözü olan kelimeleri ve cümleleri de engelleyebilen gelişmiş bir kısmi eşleme özelliği elde edersiniz. Şimdi, bu uzantı yoluyla koronavirüsü engellemek için aşağıdaki adımları izleyin.

Advanced Profanity Filter kullanarak koronavirüs nasıl engellenir:

 1. Bu uzantıyı başlatın ve bir filtre yöntemini sansürlemek, değiştirmek veya kaldırmak için seçeneklere gidin.
 2. Bundan sonra, Kelimeler sekmesine gidin ve her web sitesi ve web sayfasından sansürlemek, gizlemek veya değiştirmek istediğiniz coronavirus, COVID-19 ve diğer kelimeleri girin.
 3. Anahtar kelimeleri filtrelemeden önce Eşleme Yöntemi (tam eşleme, kısmi eşleme, tam vb.), Eşleme Ayırıcıları vb. gibi diğer ayarları da değiştirebilirsiniz.
 4. Son olarak, koronavirüs ve diğer ilişkili anahtar kelimelerin filtrelemesini hemen başlatmak için Kaydet düğmesine basın.
CovHide-19

CovHide-19, Chrome ve Firefox için başka bir ücretsiz coronavirus içeriklerini engelleme uzantısıdır. Tüm "coronavirus" ve "COVID-19" kelimelerinin arama sonuçlarından ve web sitelerinden bahsetmesini engellemek için özel bir uzantıdır. Bir paragrafta bir koronavirüs kelimesi varsa, o paragrafı tamamen gizler. Ayrıca, coronavirus anahtar sözcüğünü başlığında veya meta açıklamasında taşıyan tüm grafiksel web içeriğini de bulanıklaştırır.

Coronavirüs içerik engelleme işlemini başlatmak için bu uzantıyı Chrome veya Firefox tarayıcınıza eklemeniz gerektiğinden, bu uzantı aracılığıyla coronavirüsü engelleme işlemi basittir.

Herkesin kolayca kullanabileceği basit ve otomatik bir koronavirüs içeriği engelleme uzantısıdır.

Spoiled

Spoiled, Chrome için ücretsiz bir açık kaynak kodlu coronavirus içeriği engelleme uzantısıdır. Bu uzantı sayesinde, bir yayın, web sitesi veya web sayfasındaki koronavirüs, COVID-19 ve diğer eşanlamlı kelimelerin tüm sözlerini kolayca engelleyebilir veya gizleyebilirsiniz. Ayrıca, bu anahtar kelimelere sahip resimleri meta açıklamalarında veya başlıklarında engeller. Bu uzantı aracılığıyla, diğer anahtar kelimeleri manuel olarak bu uzantının Engellenen İfadeler bölümüne ekleyerek de engelleyebilirsiniz. Şimdi, web içeriğinden koronavirüs ve diğer ilişkili anahtar kelimeleri engellemek için aşağıdaki adımlara göz atın.

Spoiled kullanarak coronavirus içeriği nasıl engellenir:

 1. İlk olarak, bu uzantıyı Chrome'a ​​ekleyin.
 2. Bundan sonra simgesini tıklayın ve engellemek istediğiniz koronavirüs, COVID-19 vb. anahtar kelimeleri ve kelime öbeklerini girin.
 3. Ardından, coronavirus anahtar kelime engelleme işlemini hemen başlatmak için Ekle düğmesini tıklayın.

Joo Janta 200 CoronaVirus Filtresi, Chrome için ücretsiz bir koronavirüs içeriği engelleyici uzantıdır. Koronavirüs ve eşanlamlı kelimelerinden bahseden tüm makaleleri, haberleri, görüntüleri ve bağlantıları kaldıran özel bir koronavirüs uzantısıdır. Diğer uzantılardan farklı olarak, onları engellemek için tüm coronavirüs eşanlamlılarını manuel olarak girmenize gerek yoktur. Ayrıca, yalnızca ana anahtar kelimeleri gizlemekle kalmaz, aynı zamanda tüm makaleleri ve bağlantıları da kaldırır.

Joo Janta 200 CoronaVirus Filtresini kullanarak koronavirüs içeriği nasıl engellenir:

 1. İlk olarak, indirme bağlantısına gidin ve Chrome tarayıcısına ekleyin.
 2. Chrome ile başarıyla entegre olur olmaz, hemen koronavirüsle ilgili bilgileri içeren tüm makaleleri, bağlantıları, yayınları engeller.

Koronavirüs ile ilgili bilgiler içeren her türlü online içeriği engelleyen ve gizleyen basit ve çok yetenekli bir koronavirüs engelleyici uzantısıdır.

Corona Blocker

Corona Blocker, Chrome ve Firefox için başka bir ücretsiz coronavirus engelleyici uzantısıdır. Bu uzantı, BBC, CNBC, NYTIMES, FoxNews, Facebook ve daha fazlası gibi çeşitli önde gelen haber ve sosyal medya sitelerinden "coronavirüs" içeriklerini engeller. Buna ek olarak, haber web sitelerindeki koronavirüs görüntülerini kedi görüntüleri ile değiştirir. Ayrıca, coronavirus kelimesini içeren herhangi bir link, kedi videolarına götüren yeni bir bağlantı ile değiştirilecektir.

Bu uzantıyı Chrome veya Firefox tarayıcısına eklediğinizde hemen coronavirüs ile ilgili içeriği engellemeye başlar. Diğer benzer uzantıların aksine, koronavirüsle ilişkili içeriği, resimleri ve bağlantıları engellemek için koronavirüs eşanlamlılarını belirtmeniz gerekmez.

Bu uzantı, koronavirüsün arama motoru sonuçlarında çıkmasını engellemez. Ayrıca, tüm web sitelerinde çalışmaz.

Koronavirüs ile ilgili haberleri ve içeriği kedi görüntüleri ve videolarıyla engellemek veya değiştirmek için başka bir etkili koronavirüs engelleyici uzantısıdır.

6. Coronavirus Blocker - Adblock, but for Corona

Coronavirus Blocker - Adblock, but for Corona

Coronavirus Blocker-Adblock, Chrome için başka bir ücretsiz koronavirüs engelleyici uzantıdır. Koronavirüs, COVID-19 ve bunlarla ilişkili diğer anahtar kelimeleri içeren tüm arama sonuçlarını ve web içeriğini gizleyen tam otomatik bir uzantıdır. Ayrıca, coronavirus anahtar sözcüğünü taşıyan görsel içeriği de kaldırır.

Tam otomatik bir uzantı olduğundan, koronavirüs engelleme işlemini başlatmak için Chrome tarayıcısına eklemeniz yeterlidir.

İnternetteki tüm koronavirüs ile ilgili tüm arama sonuçlarını, bağlantıları, içeriği ve görüntüleri algılar ve gizler.

Tüm koronavirüs haberlerini ve içeriğini gizleyebileceğiniz başka bir basit koronavirüs engelleyici uzantısıdır.

Anti-covid

Anti-covid, Chrome için özel bir ücretsiz koronavirüs engelleyici uzantısıdır. Bu uzantı sayesinde, koronavirüs ile ilgili haberlerin ve makalelerin sürekli bombardımanını engelleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, bu uzantı “coronavirus” ve “COVID-19” kelimelerinin tüm kelimelerini arama sonuçlarından, başlıklardan ve çevrimiçi haber içeriğinden “sevgi” ile değiştirir.

Koronavirüs ve COVID-19 anahtar kelimelerini sevgi ile değiştirmeye başlamak için bu uzantıyı Chrome'a eklemeniz yeterlidir.

İnternette bulunan koronavirüs ve COVID-19'un tümünden kaçınmanıza yardımcı olan bir başka basit koronavirüs engelleyici uzantısıdır.

DeCoronizer

DeCoronizer, Chrome için başka bir ücretsiz coronavirus engelleyici uzantıdır. Bu uzantı, kullanıcılarını arama sonuçlarında ve web sitelerinde bulunan tüm coronavirüs ile ilişkili kelimelerden sosyal olarak uzak tutacak şekilde tasarlanmıştır. Bununla birlikte, bu uzantı koronavirüs ile ilişkili kelimeleri gizlemez, bunun yerine onları Yavru Kedi, Köpek Yavrusu, Fil vb. ile değiştirir.

DeCoronizer, internetteki tüm koronavirüs eşanlamlılarını otomatik olarak tanımlama ve değiştirme yeteneği ana avantajıdır.

İnternetten tüm koronavirüs eş anlamlılarını hızlı bir şekilde değiştirebileceğiniz başka bir ücretsiz koronavirüs engelleyici uzantısıdır.

Corona2BoogalooFlu

Corona2BoogalooFlu, Chrome için bir ücretsiz coronavirus engelleyici uzantısıdır. Arama sonuçlarından ve çeşitli web sitelerinden tekrarlanan “koronavirüs” ve “COVID-19” kelimelerinden tekrar tekrar kaçınmanıza yardımcı olan basit ve etkili bir uzantıdır. Koronavirüs ve COVID-19 kelimelerinden kaçınmak için bu uzantı, açtığınız her web sayfasını tarar ve tüm koronavirüs ve COVID-19 kelimelerini Boogaloo Flu ile değiştirir.

 • Otomatik olarak koronavirüs ve COVID-19 kelimeleri Boogaloo Flu ile tarayabilir ve değiştirebilir.
 • Tüm arama motorları ve web siteleri ile çalışır.

İnternette gezinirken koronavirüs ve COVID-19 kelimelerinden kaçınmanıza yardımcı olan basit ve hafif bir koronavirüs engelleyici uzantısıdır.

ElementHider

ElementHider, koronavirüs engelleyici uzantısı olarak da kullanılabilen ücretsiz bir online içerik gizleyici uzantısıdır. Chrome web tarayıcısında çalışır. Bu uzantı aracılığıyla, internette kullanıcı tarafından tanımlanan bir anahtar kelime içeren tüm içeriği engelleyebilirsiniz. İçinde, engellemek istediğiniz tüm coronavirus eş anlamlılarını manuel olarak girmeniz gerekir. Bu büyük / küçük harfe duyarlı ve büyük / küçük harfe duyarlı olmayan anahtar kelimeler girilebilir. Şimdi, bu uzantı yoluyla koronavirüsü engellemek için aşağıdaki adımları izleyin.

ElementHider kullanarak koronavirüs nasıl engellenir:

 1. Bu uzantıyı Chrome'a ​​ekleyin ve arayüzünü açmak için simgesini tıklayın.
 2. Bundan sonra, Anahtar Kelimeler bölümünde engellemek istediğiniz tüm koronavirüsle ilişkili kelimeleri belirtin.
 3. Son olarak, anahtar kelime filtrelemeyi başlatmak için Etkin onay kutusunu işaretleyin.

Belirtilen koronavirüs eşanlamlılarını taşıyan herhangi bir içeriği engelleyebileceğiniz başka bir iyi koronavirüs engelleyici uzantısıdır.

Coronavirus to Zombies

Coronavirus to Zombies, Chrome için başka bir ücretsiz coronavirus engelleyici uzantısıdır. Bu uzantı, “coronavirus” kelimesini zombi filmlerinde bulduğunuz bir “T-Virus” kelimesi ile değiştirerek coronavirüs kelime engellemesine eğlenceli bir yön verir. Bu uzantının temel amacı arkadaşları şakalamak ve bu koronavirüs pandemik durumunu hafifletmektir. Öncelikle eğlence için kullanıldığından, COVID-19 gibi diğer koronavirüs eş anlamlılarını değiştirmediği veya gizlemediği için coronavirus anahtar kelimesini engellemede etkili değildir.

Coronavirüs'ün tüm sözlerini otomatik olarak T-Virus anahtar kelimesi ile değiştiren eğlenceli bir coronavirüs engelleyici uzantısıdır.

Yorumlar
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!