DailyMotion'dan Videolar Nasıl İndirilir?

DailyMotion'dan Videolar Nasıl İndirilir?

Dailymotion videolarını bilgisayarınıza indirip çevrimdışı seyretmek ister misiniz? Aşağıdaki ücretsiz üçüncü taraf video indiricileri ile Dailymotion videolarını indirebilirsiniz.

En iyi video indiriciyi aramak hiç bitmeyen bir iştir. YouTube en popüler video izleme kaynağıdır ve bundan dolayı en çok dikkat çeken konulardır. Dailymotion, YouTube kadar popüler olmasa da, güvenilir yayıncılardan kaliteli içerik ve daha az reklam gibi birkaç özelliğie sahiptir.

iOS ve Android uygulamalarında Dailymotion şovlarını çevrimdışı izleyebilirsiniz. Ancak bunu bilgisayarınız için nasıl yapacağınızı bu iki yolla göstereceğiz.

1. ClipGrab (Windows, Mac, Linux)

clipgrab

ClipGrab ücretsiz bir indirici ve dönüştürücüdür. Dailymotion'ı destekler ve indirilen videoları MPEG4, MP3, OGG Vorbis, OGG Theora ve WMV'ye dönüştürebilir. En yüksek kalite için bunları orijinal biçimde indirmeyi seçin.

Site ve yazılım temizdir, ancak Windows için ClipGrab'ın üçüncü taraf teklifleri içerebileceğini unutmayın.

2. SaveFrom.net (Web)

SaveFrom.net (Web)
SaveFrom.net, çeşitli çevrimiçi video barındırma sitelerini destekleyen temiz bir sitedir. Videoları farklı biçimlere dönüştüremezsiniz, ancak size bir kalite tanımı belirleme seçeneği sunar.

SaveFrom ayrıca Google Chrome, Yandex, Mozilla Firefox, Opera, Safari ve Chromium'da çalışan bir yardımcı uzantıya sahiptir.

Yukarıdaki iki araçtan başka, aralarından seçim yapabileceğiniz başka seçenekler de vardır. Her zaman popüler olan 4K Video Downloader, muhtemelen çok yönlü video indirme araçlarından biridir ve Dailymotion videolarını YouTube gibi zahmetsizce indirebilir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 476 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" DailyMotion'dan Videolar Nasıl İndirilir? konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere DailyMotion'dan Videolar Nasıl İndirilir? ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda DailyMotion'dan Videolar Nasıl İndirilir? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "