Denemeniz Gereken 5 Yeni Uygulama

Denemeniz Gereken 5 Yeni Uygulama

/ / Okuma süresi: 2 dk, 44 sn / Yorum (0)
A A A

Bu günlerde denemeniz için en yeni Android uygulamalarından beşi bu yazıda. Oyun, eğitim ve diğer çeşitli kategorilerden oluşan bir uygulama listesi.

NBA 2K19

Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K Sports tarafından yayınlanan son derece popüler basketbol sim, başka bir sezon için geri döndü. Android sürümü bu hafta başlatıldı ve harika! Bu, oyunun 20. sürümü  ve her zamankinden daha iyi. Özellikler, yeni bir hikaye modu ve mobil cihazlarda ilk çıkışını yapan çevrimiçi sohbet içeriyor!

Squids Odyssey

Ücretli

Geliştiricinin konsol oyunları da dahil olmak üzere iki oyun daha yayınladığından Squids'e aşina olabilirsiniz. Bu yeni sıra tabanlı RPG oyunu, denizlerin altında yaşayan yaratıklar olan Squids dünyasını keşfetmenizi sağlar. Onların krallığı, kabuklu hayvanları kötü adamlara dönüştüren bir güç tarafından tehdit ediliyor. Herhangi iyi bir RPG'de olduğu gibi, özelleştirebileceğiniz birkaç sınıf (atıcılar, nöbetçiler, savaşçılar ve şifacılar) bulacaksınız.

GeoGebra CAS Hesap Makinesi

Ücretsiz

Matematik becerilerinizi geliştirmenin zamanı geldi! Matematik konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan GeoGebra tarafından oluşturulan bu uygulama, diğerlerinin yaptıklarının yanı sıra türev ve integral fonksiyonları içeren matematiğin bir dalı olan resmi hesaplamaya odaklanmaktadır. Öğrenciler ve matematik hayranları büyük olasılıkla çok beğenecektir.

Hyperion Launcher

Uygulama içi satın alma içeriyor

Adından da anlaşılacağı gibi, bu uygulama bir başlatıcısı. Rakiplerinin çoğu gibi, Google'ın başlatıcısına küçük bir atıf görebiliriz. Uygulama çekmecesi yatay bir kaydırma ile en üstte bulunan Google arama çubuğuyla açılır. Özellikle simge paketleri ile özelleştirilebilir. Google Yayınlarını, yani Google haber bilgilerini, Google / Android cihazlarda, Sony ve diğer cihazlarda gördüğümüz gibi doğrudan entegre ettiğini bilmek ilginizi çekebilir.

Smart Alarm Clock - Automatic Weather Adjustments

Bu uygulamanın işlevi adında da anlaşılacağı üzere bir alarm uygulaması. Ancak ilk bakışta diğerlerine benzeyen bir alarm uygulaması olmasına rağmen, farklı bir özelliği vardır: uyandırma zamanlarınızı hava durumuna göre uyarlar. Son zamanlarda çok yağmur yağıyorsa, örneğin yollar kaygan olacak ve daha yavaş sürmeniz gerekeceği durumlar gibi. Zamanında işe varmak için çözüm nedir? Daha erken evden çıkmak ve bu nedenle erken kalkmak (kahvaltıyı atlamamanız için). Kısacası, uygulama alarm saatinizi hava koşullarına uyarlar. Daha akıllı ve duyarlı bir alarm saati.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 223 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Denemeniz Gereken 5 Yeni Uygulama konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Denemeniz Gereken 5 Yeni Uygulama ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Denemeniz Gereken 5 Yeni Uygulama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.