Denemeniz Gereken 5 Yeni Uygulama

Denemeniz Gereken 5 Yeni Uygulama

Bu günlerde denemeniz için en yeni Android uygulamalarından beşi bu yazıda. Oyun, eğitim ve diğer çeşitli kategorilerden oluşan bir uygulama listesi.

NBA 2K19

Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K Sports tarafından yayınlanan son derece popüler basketbol sim, başka bir sezon için geri döndü. Android sürümü bu hafta başlatıldı ve harika! Bu, oyunun 20. sürümü  ve her zamankinden daha iyi. Özellikler, yeni bir hikaye modu ve mobil cihazlarda ilk çıkışını yapan çevrimiçi sohbet içeriyor!

Squids Odyssey

Ücretli

Geliştiricinin konsol oyunları da dahil olmak üzere iki oyun daha yayınladığından Squids'e aşina olabilirsiniz. Bu yeni sıra tabanlı RPG oyunu, denizlerin altında yaşayan yaratıklar olan Squids dünyasını keşfetmenizi sağlar. Onların krallığı, kabuklu hayvanları kötü adamlara dönüştüren bir güç tarafından tehdit ediliyor. Herhangi iyi bir RPG'de olduğu gibi, özelleştirebileceğiniz birkaç sınıf (atıcılar, nöbetçiler, savaşçılar ve şifacılar) bulacaksınız.

GeoGebra CAS Hesap Makinesi

Ücretsiz

Matematik becerilerinizi geliştirmenin zamanı geldi! Matematik konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan GeoGebra tarafından oluşturulan bu uygulama, diğerlerinin yaptıklarının yanı sıra türev ve integral fonksiyonları içeren matematiğin bir dalı olan resmi hesaplamaya odaklanmaktadır. Öğrenciler ve matematik hayranları büyük olasılıkla çok beğenecektir.

Hyperion Launcher

Uygulama içi satın alma içeriyor

Adından da anlaşılacağı gibi, bu uygulama bir başlatıcısı. Rakiplerinin çoğu gibi, Google'ın başlatıcısına küçük bir atıf görebiliriz. Uygulama çekmecesi yatay bir kaydırma ile en üstte bulunan Google arama çubuğuyla açılır. Özellikle simge paketleri ile özelleştirilebilir. Google Yayınlarını, yani Google haber bilgilerini, Google / Android cihazlarda, Sony ve diğer cihazlarda gördüğümüz gibi doğrudan entegre ettiğini bilmek ilginizi çekebilir.

Smart Alarm Clock - Automatic Weather Adjustments

Bu uygulamanın işlevi adında da anlaşılacağı üzere bir alarm uygulaması. Ancak ilk bakışta diğerlerine benzeyen bir alarm uygulaması olmasına rağmen, farklı bir özelliği vardır: uyandırma zamanlarınızı hava durumuna göre uyarlar. Son zamanlarda çok yağmur yağıyorsa, örneğin yollar kaygan olacak ve daha yavaş sürmeniz gerekeceği durumlar gibi. Zamanında işe varmak için çözüm nedir? Daha erken evden çıkmak ve bu nedenle erken kalkmak (kahvaltıyı atlamamanız için). Kısacası, uygulama alarm saatinizi hava koşullarına uyarlar. Daha akıllı ve duyarlı bir alarm saati.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile