Son Teknolojik Hizmet ve Ürünler Des Enerji’de

Son Teknolojik Hizmet ve Ürünler Des Enerji’de

Son Teknolojik Hizmet ve Ürünler Des Enerji’de

Son zamanlarda yeniden yaygınlaşan yerden ısıtma konusunda kapsamlı bilgiler edinmek ve hizmet almak için desenerji platformundan destek alabilirsiniz. Yerden ısıtma faydaları avantajları itibariyle büyük ilgi görüyor. Des Enerji, uzman mühendis kadrosu ve saha ekibiyle “yerden ısıtma nedir ?”sorusuna tatmin edici şekilde yanıtlar veriyor.

Yerden Isıtma Nasıl Yapılır?

Yerden ısıtma sistemleri son zamanlarda yeniden popüler olmaya başlasa da aslında tarihi 1980’li yılların başına kadar gidiyor. Des Enerji Türkiye’de bu konuda öncü olan firmaların başında geliyor. Çağa ayak uyduran ve gelişen teknolojiyi sisteme her dönem dahil eden Des Enerji, bu alanda bir branşlaşma yaratmış durumda. Yerden ısıtma sistemleri genel olarak iki şekilde gerçekleşiyor. Sulu yerden ısıtma genel olarak uygun maliyetlerinden dolayı biraz daha fazla tercih edilen bir metot.  Elektrikli yerden ısıtma metodu bazı kaynaklarda kablolu yerden ısıtma olarak da geçebiliyor. Her iki yöntemin kendine göre bazı avantajları ve dezavantajları olsa da genel olarak ortak yönleri ısıyı alana eşit olarak dağıtabilmeleridir. Bu süreçte nitelikli yerden ısıtma borusu kullanmak önemli bir detay olarak kabul edilir. Des Enerji’nin profesyonel ekibi sizi hem uygulama hem de materyal konusunda doğru bir şekilde bilgilendirecek ve yönlendirecektir.

Yerden Isıtma Fiyatları

Yerden ısıtma maliyeti genel olarak konutun fiziksel yapısına ve güncel durumuna göre değişir. Özellikle inşaat aşamalarında bu maliyetler daha uygun olabiliyor. Her koşulda yerden ısıtma doğalgaz faturası kâbuslarınızı arkada bırakacak bir sistem. Fiyat konusunda daha somut bilgiler edinmek için Des Enerji ile irtibata geçebilirsiniz. 

10 Yıllık Tecrübe

Türkiye’de yerden ısıtma sistemi konusunda referans olarak gösterilen firma sayısı ne yazık ki oldukça az.  Bu firmalardan biri olan Des Enerji, İstanbul Zeytinburnu üzerinden pek çok bölgeye hizmet vermeyi sürdürüyor. Hem kablolu hem de sulu yerden ısıtma konusunda 7/24 ulaşabileceğiniz Des Enerji, talebiniz ölçüsünde uygun yerden ısıtma maliyeti ile keşif ve planlama için kısa bir süre için yaşam alanlarınızı ziyarete gelecektir. Önemli ve evrensel bir marka olan Rehau yerden ısıtma alanında pek çok işletmeyle iş birliği gerçekleştiriyor. 10 yıllık tecrübesi ve yerden ısıtma sistemleri fiyatları konusunda fark yaratan Des Enerji bu işletmelerin başında geliyor. Yerden ısıtma kullanıcı yorumları incelendiğinde kullanıcıların Des Enerji’ye duyduğu güven, daha net şekilde anlaşılacaktır.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

İçeriklerimiz, reklamverenlerimiz sayesinde size ücretsiz olarak sunuluyor. İçeriğimizin keyfini çıkarmaya devam etmek için lütfen reklam engelleyicinizi bu site için kapatın.

Reklam Engelleyiciyi Kapattım Bu uyarıyı kapat Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için reklam engelleyicinizi nasıl devre dışı bırakabilirsiniz:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst köşesindeki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • Aşağıdaki adreste reklamları engelle seçeneğini kapatın.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için Tazele butonuna tıklayın.
Firefox Reklam Engelleme
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" devrede olduğu için adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilirsiniz.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızdaki Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery 6.0 altındaki versiyonlarında "Beyaz liste", 6.0 versiyonunda "Güvenilir site" olarak işaretleyin.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızdaki Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Geçerli web sitesini beyaz listeye alan menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.