DesignEvo - Ücretsiz ve Kolay Online Logo Tasarımı

DesignEvo - Ücretsiz ve Kolay Online Logo Tasarımı

/ Okuma süresi: 3 dk, 20 sn / Yorum (1)
A A A

Hızlı ve profesyonel bir logo yapmanızı sağlayacak bir uygulama mı arıyorsunuz? Logo tasarlamanın önemli noktalarını bilmeyen bir kullanıcı için, bir tasarımcı ile çalışmak gereksizdir. Online uygulamamız işinize ait bir fikri kısa sürede tasarıma dönüştürür.

Etkileyici bir logoyu birkaç saniyeden birkaç dakikaya kadar kısa bir süre içinde tamamlayabilirsiniz. Ücretsiz indirme seçeneği de bu sitenin önemli bir özelliğidir.

Logonuz için İlham Kaynağı Bulun

DesignEvo’da profesyonel tasarımcılar tarafından dizayn edilmiş ve aramaya açık 7000’den fazla logo şablonu bulunmaktadır. Aklınızdaki işe ait fikir için online logo maker‘ın arayüzüne anahtar kelime girerek direkt arama yapabilirsiniz. Genellikle, DesignEvo kendi logonuzu üretmenizi sağlayacak onlarca destekleyici seçenek verecektir. Bununla beraber, eğer iki ya da üç kelimeyi birleştiren bir anahtar kelime kullanırsanız, sonuç alamayabilirsiniz. Dolayısıyla, sadece tek kelime kullanmanızı öneriyoruz.

DesignEvo Logo

Logonuzu Kişiselleştirin

Logo şablonunuzu belirledikten sonra, üzerine tıklayarak favori şablonlarınıza kaydedebilirsiniz. Bir şablona tıkladıktan sonra logonun ismini ve sloganını girip üzerinde değişiklikler yapabileceğiniz tasarım arayüzü açılır.

Ürün/Marka isim ve sloganları için, the best name generators ve free slogan makers tarafından üretilmiş fikirleri denemek isteyebilirsiniz. Bir elemanın üzerine tıkladığınızda, değiştirilebilir seçenekleri ortaya çıkacaktır. Başka bir renk, yazı karakteri veya efekt deneyebilirsiniz. DesignEvo yaptığınız her hareketi hatırlar, dolayısıyla yaptığınız değişiklikleri geri alarak istediğiniz kadar geriye gidebilirsiniz. Logo tasarımının başarıya ulaşması için renk kartelası çok önemlidir. Renkleri doğru kullanmayı bilimeyenler için, DesignEvo kullandığınız renkler ile uyumlu olacak öneri dosya renk çizelgesini paylaşır. Dosyadaki marka renklerini kullanmak en iyisi olacaktır.

DesignEvo Logo

Önizleme için 6 Senaryo, İndirme için 3 Paket

Logo tasarlamak sizi iyi bir logo tasarımcısı yapmaz. DesignEvo logonuzu önceden görmeniz için 6 senaryo sunar.

Kartvizit, dosya kapağı, defter kapağına baskı, websitede kullanım, T-shirt kumaşına baskı ve işyeri duvarına yansıtma senaryoları. Logo tasarımınızı indirirken üç seçeneğiniz bulunmaktadır. FREE, BASIC (25.99 USD) ve PLUS (49.99 USD). BASIC paketinde JPG, PNG ve PNG-transparent formatında, yüksek çözünürlüklü bitmap görüntüleri bulunmaktadır. PLUS paketi, BASIC paketinin geliştirilmiş versiyonudur, ek olarak ticari kullanım için görüntülerin telif hakkı ve SVG ve PDF’lerin vektörel çizim dosyaları bulunmaktadır.

DesignEvo Logo

Okuyucularımıza Fırsatlar – Ücretsiz Logo Tasarımı Kazanma

Okuyucularımz için DesignEvo takımından birşeyler yapmalarını istedik, işte karşınızda:

Fırsat 1:

Ogznet kullanıcıları için BASIC ve PLUS paketlerinde %30 İndirim (2018 boyunca) kuponu:

30forOgznet

Fırsat 2:

Bu yazıyı Facebook’ta paylaşacaklar içinden 3 şanslı kullanıcı seçeceğiz ve ücretsiz PLUS paketi (49.99USD değerinde) hediye olarak vereceğiz. Bu postu Facebook zaman tünelinde ve Twitter'da @Ogznet etiketleyerek paylaşın, kazanın! (Paylaşımdan sonra mutlaka bu yazıya yorum yazarak katıldığınızı belirtin. 8 Ocak 2019 tarihine kadar geçerlidir.)

Sonuç

Basit ama doğru bir logoya sahip olmak isteyen herkes DesignEvo kullanabilir. Logo uygulamasının kullanımı çok kolaydır. En uygun fiyata en uygun şirket logosu isteyenlere, DesignEvo en etkili çözümü sunuyor.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 545 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar (1)

  avatar

  Batuhan Yıldırım

  Wm Aracından Geliyorum Hocam Güzel Yazı Gmail Hesabım b***m@gmail.com
  20 Ara 2018
  0 0 Cevapla

Yorum Yaz

" DesignEvo - Ücretsiz ve Kolay Online Logo Tasarımı konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere DesignEvo - Ücretsiz ve Kolay Online Logo Tasarımı ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda DesignEvo - Ücretsiz ve Kolay Online Logo Tasarımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.