Ogznet.com
Doğum Günü Hatırlatma Android Telefon Uygulamaları Paylaş:

Doğum Günü Hatırlatma Android Telefon Uygulamaları

Doğum Günü Hatırlatma Android Telefon Uygulamaları

Ailenizin ve arkadaşlarınızın doğum günlerini hatırlamakta zorlanıyor doğum günlerinden önce haberdar olmak istiyorsanız, doğum günü hatırlatma uygulamaları sayesinde hatırlamak istediğiniz bütün özel günleri unutmamak için alarm kurabilirsiniz. Google Play Store’dan indirerek Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz doğum günü hatırlatma uygulamalarından bazıları ise şöyle:

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

ÇiçekSepeti App

ÇiçekSepeti App - Doğum günü ve özel gün hatırlatma uygulamaları içerisinde en çok bilinen ve tercih edilen uygulama ÇiçekSepeti.

Doğum günü ve özel gün hatırlatma uygulamaları içerisinde en çok bilinen ve tercih edilen uygulama ÇiçekSepeti. ÇiçekSepeti App Hatırlatma Servisi özelliği ile sevdiklerinizin doğum günlerinden önce size e-mail ve SMS yolu ile bilgi veriyor. Doğum günlerini sadece hatırlatmakla yetinmeyen uygulama hediye önerileri de sunuyor. Böylece aynı uygulama üzerinden aynı gün teslim edilebilecek hediyeleri de görüntüleyerek sevdiklerinizin doğum günlerini kutlayabilmenize fırsat sağlıyor. Tüm bu özelliklerinin yanında sık sık güncellenen ve geliştirilen uygulama, benzer amatör uygulamalardan çok daha fazla süreklilik sağlayan bir kullanım sunuyor.

Doğum Günü Hatırlatıcı

Doğum Günü Hatırlatıcı

Google Play Store mağazasından ücretsiz olarak indirebileceğiniz Doğum Günü Hatırlatıcı uygulaması içerisinden dilediğiniz kadar alarm kurabilir, dilediğiniz tarih ve saatlerde gelen bildirimler ile tüm sevdiklerinizin doğum günlerini hatırlayabilirsiniz. İsterseniz alarm bildirimlerini özelleştirerek kullanabilir, kişilere özel alarm sesleri atayabilirsiniz.

Birthday Reminder: Takvim Doğum Günü Alarmı

Birthday Reminder: Takvim Doğum Günü Alarmı

Doğum günleri, yıldönümleri ve çeşitli özel günler için hatırlatma alarmı kurabileceğiniz Birthday Reminder: Takvim Doğum Günü Alarmı uygulaması, Android cihazlar için tercih edilen en kullanışlı hatırlatma app’lerinden biri. Yedekleme ve yeniden yüklenebilme imkanı ile tüm bilgilerini kaydedebileceğiniz uygulama aynı zamanda iki farklı widget ile ana ekranınız için de kısayol sağlıyor.

Doğum Günleri Hatırlatıcısı ve Takvim

Doğum Günleri Hatırlatıcısı ve Takvim

Çevrimdışı kullanım imkanı sunan ücretsiz bir hatırlatma uygulaması olan Doğum Günleri Hatırlatıcısı ve Takvim uygulamasını Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz. Doğum günleri ve yıldönümleri gibi özel günler için alarm kurabilmenizi sağlayan uygulama, aynı zamanda takvim görünümü ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!