Program İndir

En İyi Ücretsiz Dosya Yedekleme Programları

04 Kasım 2019 3017 2 dk, 5 sn
En İyi Ücretsiz Dosya Yedekleme Programları
Image from rawpixel.com
Abone Ol 
Ticari veya kişisel kullanımlar için bilgisayardan-bilgisayara veya bilgisayardan taşınabilir sabit diske yedekleme yapabileceğiniz ücretsiz yedekleme programları.

1. FreeFileSync

 • Fiyat: Ücretsiz · Açık kaynaklı

FreeFileSync, dosya ve klasörleri senkronize et

FreeFileSync, dosya ve klasörleri senkronize etmek için ücretsiz bir veri yedekleme programıdır. Bu programın en iyi özelliği açık ve bilgilendirici arayüzü. Ayrıca Türkçe dil desteği var.

FreeFileSync, tüm önemli dosyalarınızın yedek kopyalarını oluşturan ve yöneten bir klasör karşılaştırma ve senkronizasyon yazılımıdır. Her seferinde her dosyayı kopyalamak yerine, FreeFileSync bir kaynak ile hedef klasör arasındaki farkları belirler ve yalnızca gereken minimum miktarda veriyi aktarır.

FreeFileSync, Windows, Linux ve macOS için dosyaları ve klasörleri senkronize etmenize yardımcı olan ücretsiz bir açık kaynak yazılımdır.

2. Allway Sync

 • Fiyat: Ücretsiz · Kullanım kısıtlamalı

Allway Sync

Allway Sync, verilerinizi masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, USB sürücüler, uzak FTP / SFTP ve WebDAV sunucuları, çeşitli çevrimiçi veri depoları ve daha fazlası arasında senkronize etmek için yenilikçi senkronizasyon algoritmaları kullanır. Veri sıkıştırma ve şifrelemeyi destekler. Güvenilirliği son derece kullanımı kolay arabirim ile birleştirir. Allway Sync, PC verilerinizi bir Eşitleme Ağ Geçidi üzerinden Mac ile senkronize edebilir.

Allway Sync'nin FreeFileSync programından üstünlüğü aslında otomatik eşitleme yapabilmesi. Yani dosya değişimlerini otomatik olarak algılayarak seçtiğiniz periyotlarda dosya yedekleme (eşitleme) yapabilir.

Ayrıca FTP, zamanlama ve otomatik senkronizasyon desteği sunuyor. Özellikle senkronizasyon programlarında yeni olanlar için büyük yararı olabilecek çok kapsamlı bir yardım dosyası vardır.

Ücretsiz sürümünde 30 gün ve 40.000 dosya eşleştirme sınırı vardır.

  İlginizi
  çekebilir
  EaseUS Veri Kurtarma ve Yedekleme Programı

  Diğer dosya yedekleme programları:

  • SyncBack: dosya sıkıştırmayı destekler ve yedekleme sonrası bütünlüğü doğrular.
  • Synkron: tüm dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz.
  • File Synchronizer basit bir yedekleme programı arıyorsanız bunu deneyebilirsiniz.
  İlginizi
  çekebilir
  En İyi Windows 10 Yedekleme Programları


  Editör

  ogz

  Ogz

  Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için, İletişim sayfası aracılığıyla site yöneticisiyle irtibat kurabilirsiniz.


  Günlük yeni bloglar için abone olun!  Yorumlar

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

  Yorum Yaz

  Yukarı kaydır