Ogznet.com
En İyi Ücretsiz Dosya Yedekleme Programları Paylaş:

En İyi Ücretsiz Dosya Yedekleme Programları

En İyi Ücretsiz Dosya Yedekleme Programları

Ticari veya kişisel kullanımlar için bilgisayardan-bilgisayara veya bilgisayardan taşınabilir sabit diske yedekleme yapabileceğiniz ücretsiz yedekleme programları.

FreeFileSync, dosya ve klasörleri senkronize etmek için ücretsiz bir veri yedekleme programıdır. Bu programın en iyi özelliği açık ve bilgilendirici arayüzü. Ayrıca Türkçe dil desteği var.

FreeFileSync, tüm önemli dosyalarınızın yedek kopyalarını oluşturan ve yöneten bir klasör karşılaştırma ve senkronizasyon yazılımıdır. Her seferinde her dosyayı kopyalamak yerine, FreeFileSync bir kaynak ile hedef klasör arasındaki farkları belirler ve yalnızca gereken minimum miktarda veriyi aktarır.

FreeFileSync, Windows, Linux ve macOS için dosyaları ve klasörleri senkronize etmenize yardımcı olan ücretsiz bir açık kaynak yazılımdır.

Allway Sync, verilerinizi masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, USB sürücüler, uzak FTP / SFTP ve WebDAV sunucuları, çeşitli çevrimiçi veri depoları ve daha fazlası arasında senkronize etmek için yenilikçi senkronizasyon algoritmaları kullanır. Veri sıkıştırma ve şifrelemeyi destekler. Güvenilirliği son derece kullanımı kolay arabirim ile birleştirir. Allway Sync, PC verilerinizi bir Eşitleme Ağ Geçidi üzerinden Mac ile senkronize edebilir.

Allway Sync'nin FreeFileSync programından üstünlüğü aslında otomatik eşitleme yapabilmesi. Yani dosya değişimlerini otomatik olarak algılayarak seçtiğiniz periyotlarda dosya yedekleme (eşitleme) yapabilir.

Ayrıca FTP, zamanlama ve otomatik senkronizasyon desteği sunuyor. Özellikle senkronizasyon programlarında yeni olanlar için büyük yararı olabilecek çok kapsamlı bir yardım dosyası vardır.

Ücretsiz sürümünde 30 gün ve 40.000 dosya eşleştirme sınırı vardır.

  İlginizi çekebilir

  EaseUS Veri Kurtarma ve Yedekleme Programı

  EaseUS, 2004 yılında kurulmuş olan yedekleme ve güvenlik yazılımı çözümlerinin lider yazılım geliştiricisi. Özellikle yedekleme, veri kurtarma ve depolama yönet..

  Diğer dosya yedekleme programları:

  • SyncBack: dosya sıkıştırmayı destekler ve yedekleme sonrası bütünlüğü doğrular.
  • Synkron: tüm dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz.
  • File Synchronizer basit bir yedekleme programı arıyorsanız bunu deneyebilirsiniz.
  İlginizi çekebilir

  En İyi Windows 10 Yedekleme Programları

  Bugünlerde bilgisayar teknolojisine çok bağımlı olsak da, donanım arızalandığında işler ters gidebilir. Kişisel kullanım ya da iş için olsun, bir masaüstü ya da..

  Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
  Yorum Yaz

  AdBlock Tespit Edildi!

  Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
  Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

  Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!