Ogznet.com

Driver Booster, sürücüleri ve oyun bileşenlerini güncel tutmak için sahip olması gereken bir driver güncelleme programıdır. Tüm Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda kullanabilirsiniz. Driver Booster, eski / hatalı / eksik tüm sürücüleri tek bir tıklamayla güncelleyebilir.

Hatırlatma: Bu programın 6 aylık Full lisansına sahip olabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki yorum kısmından program ile ilgili bir yorum yazmanız yeterlidir. Full lisans anahtarları sadece ilk 10 kişi ile sınırlıdır. 10 kişi sınırına ulaşıldığında ücretsiz full lisans dağıtımı sona erecektir. Lisans anahtarları yorum yaparken verdiğiniz mail adresine gönderilecektir.

Driver Booster, bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri bu program bulup otomatik olarak günceller. Sizin yapmanız gereken tek şey taramaya basıp beklemek. Program kısa bir taramanın ardından sisteminize uygun en güncel sürücüleri bulup gösterir. İsterseniz çıkan sonuca göre tümünü isterseniz istediğiniz sürücüyü güncelleyebilirsiniz.

Bilgisayarınıza format attınız ve sürücüleri bulamıyorsanız bu program tam size göre. Üstelik ücretsiz. Bu konuda birçok ücretli program var. Ancak bu program ücretsiz olmasına rağmen görevini başarıyla yerine getiriyor. Format sonrası sisteminizin tüm sürücülerini program sayesinde tarayarak bulup güncelleyebilirsiniz.

driver booster ana ekran

Bu programı kullanmak için üst düzey bilgisayar bilgisine sahip olmanız da gerekmez. Basit birkaç tıklama ile her şey yolunda. Mutlaka bilgisayarınızda bulunması gereken bir program, tavsiyemdir.

Driver Booster, en sürümünde 3.500.000'dan fazla sürücü ve oyun bileşeni güncelleme desteğiyle tüm Windows kullanıcıları için en iyi driver güncelleme programı olmuştur. Güncellenen tüm sürücüler, sürücü güncellemesinin doğruluğunu ve güvenliğini sağlamak için Microsoft WHQL ve IObit testlerinden geçmiştir. Bunun yanı sıra, Driver Booster otomatik sürücü güncelleme hizmeti de sunuyor, böylece sisteminiz boştayken sürücü indirme ve yükleme yapılabiliyor ve bu da kullanıcılara çok zaman kazandırıyor.

İlginizi
çekebilir
Windows 10 için En İyi Ücretsiz Driver Güncelleme Programları

driver booster oyun modu

Driver Booster ayrıca, sistemi tek tıklamayla güçlendirerek kullanıcılara en iyi oyun deneyimini sunuyor. Oyun performansını artırmak için Microsoft Visual C++ 2019 Redistributable, Microsoft .NET Framework 4.8 ve Java Runtime Environment 10 gibi bazı oyun bileşenleri Driver Booster'a eklenmiştir. IObit Ürün Direktörü Bing Wang, "Driver Booster'ın, bilgisayar performansını ve oyun deneyimini geliştirmeye yardımcı olmak için kesinlikle en iyi sürücü güncelleyicisi" olduğunu iddia ediyor.

driver booster araçlar

Genişletilmiş veritabanının yanı sıra, Driver Booster, çeşitli Windows sorunlarını çözebilir. yeni araç kutusu, ses sorunu, ağ hatası ve hatalı çözünürlük gibi genel Windows sorunlarını algılamak ve düzeltmek için daha fazla çözüm sunar.

Bazı sürücü hatalarından kaynaklanan sistem çökmelerine ya da mavi ekran hatalarına elvada deyin! Driver Booster, yaygın Windows sorunlarını etkin bir şekilde çözmek için bazı yararlı araçlar sunar. Sürücü güncelleme hatalarının neden olduğu bazı mavi ekran sorunlarını düzeltebilirAyrıca, daha iyi kullanıcı deneyimi için ses sorunlarının ve ağ arızalarının çoğunu gidermeyi destekler.

İlginizi
çekebilir
Windows İçin En İyi Driver Güncelleme Programları

Yeni Driver Booster özellikleri:

  • Gerçek zamanlı güncelleme sürücüsü veritabanı (3,500,000+), eski tüm sürücüler için tam olarak eşleşen güncellemeler almanıza yardımcı olur
  • Oyun bileşenlerinin güncellenme desteği
  • Yeni tarama motoru ve çevrimiçi veritabanı sorgu yapısı, taramayı daha da hızlandırır
  • Yeni Otomatik Sessiz Modu, bir tam ekran veya belirtilen program çalışırken, programın tüm bildirimlerini otomatik olarak gizler.
  • Yeni geliştirilen "Ses Yok Hatasını Düzelt" aracı, bilgisayrınızdaki ses sorunlarını düzeltebilir.
  • Son derece gelişmiş bir araç olan "Ağ Arızasını Düzelt", çok daha fazla ağ sorununu onarmayı hedefliyor.
  • Daha kolay temizlik için optimize edilmiş "Bağlatısı Kesilmiş Aygıtların Verilerini Temizleme" aracı
  • Oyun modunu daha rahat kullanım için Game Boost için masaüstü simgesi ve sağ tıklama menüsü eklendi.
  • Yeni kullanıcı arayüzü ve daha kolay kullanım.
  • Türkçe dahil 48 dil desteği.

Özetle, Driver Booster, sadece eski aygıt sürücülerini ve oyun bileşenlerini güncellemekle kalmaz, aynı zamanda sistem uyumluluğunu ve kararlılığını arttırmak için yaygın ancak zor sorunları gidermeye yardımcı olur, aynı zamanda daha iyi bir oyun deneyimi için sistemi güçlendirir.

Driver Booster, driver güncellemek için tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir programdır. Ancak daha fazla özellik için programın Drive Booster Pro versiyonunu satın alabilirsiniz.

driver booster pro karşılaştırma

Driver Booster, Windows 10 dahil olmak üzere Windows 8 / 8.1, Windows 7, Windows XP ve Vista'da sorunsuz çalışır.