Araçlar

Özelleştirilebilir Dijital Masaüstü Saat Programı - DS Clock

15 Temmuz 2020 65 0 dk, 45 sn
Özelleştirilebilir Dijital Masaüstü Saat Programı - DS Clock
Abone Ol 
DS Clock, çeşitli biçimlerde canlı tarih ve saat bilgilerini görüntüleyen ücretsiz bir dijital masaüstü saatidir. Programın görünümünü tamamen özelleştirebilirsiniz.

DS Clock dijital bilgisayar saati olarak kullanabilirsiniz.DS Clock dijital bilgisayar saati olarak kullanabilirsiniz. Saatinizin gösterim şeklini, yazı tipini, rengini, her saat başı uyarı sesini siz seçebilirsiniz. Saati ayrıca bir ajanda gibi kullanabilirsiniz. Günlük planlarını saate yazıp unutmadan gercekleştirebilirsiniz.

Tarih ve saat dilimlerinin herhangi bir kombinasyonunu seçebilir, herhangi bir metin ekleyebilir, özel renkler ve yazı tipleri seçebilir, saatin üst kısmında çalmak için özel ses ayarlayabilirsiniz.

DS Clock, bilgisayarınızın saatini Atomic Time Servers ile senkronize edebilir.

Ayrıca, yaklaşan HandyPIM ™ hatırlatıcıları ile araç ipucu penceresini göstermenizi sağlar ve Swatch Internet Saati ve Kronometreleri destekler.Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için, İletişim sayfası aracılığıyla site yöneticisiyle irtibat kurabilirsiniz.


Günlük yeni bloglar için abone olun!Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

Yukarı kaydır