Günümüzde fotoğraf endüstrisi bu kadar popüler, fotoğrafçıların resimlerinin en cazip ve nefes kesici olay ve manzaraya sahip olmasını sağlamak için yola çıkmaları gerekiyor. Bazen bu en uzak ve keşfedilmemiş yerlerden bazılarına seyahat etmek anlamına gelir. Instagram, sizi (ve dünyanın dört bir yanındaki herkesi) herhangi bir araçtan daha hızlı bir yere götürebilir ve bu ücretsiz! İzlemek için doğru hesapları seçmeniz yeterlidir.

İlginizi Çekebilir Instagram Hikayelerinizi ve Canlı Videolarınızı Kimin Görüntülediğini Nasıl Görebilirsiniz

Instagram Hikayelerinizi ve Canlı Videolarınızı Kimin Görüntülediğini Nasıl Görebilirsiniz

Instagram, resimlerinizi kimin görüntülediğini bilmeyi mümkün kılmazken, Instagram hikayeleri ve canlı videolar söz konusu olduğunda, bunu kimin gördüğü ile birlikte kaç kişinin görüntülediğini tam olarak söyleyebilirsiniz.

Sizin için Instagram seyahat fotoğrafçılarını keşfetmeye karar verdik. İşte, seyahat ilhamı (veya hayal kurma) için mükemmel olan 12 Instagram hesabımızın listesi.

1. Passion Passport

@passionpassport

Listemiz, ihtiyacınız olan tüm seyahat ilhamlarını ve daha fazlasını sunacak bir hesap ile açılır! Passionpassport, dünyanın dört bir yanından gelen gezginler topluluğu tarafından desteklenmektedir.
Twitter'daki haftalık sohbetler ve Instagram'daki quizler de bu hesaba topluluk hissini katıyor.

2. The Planet D

@theplanetD

Planet D iki seyahat tutkunu, blog yazarı ve fotoğrafçı tarafından oluşturuldu: Dave & Deb. çifti şimdiden 105 kıtayı, 7 kıtayı ziyaret etti. Bu hesapta yayınınızda, “maceranın herkes için” olduğuna inanmak çok kolaydır ve seyahat etmeye başlamak için ihtiyacınız olan her şey bunu yapma arzusudur!

3. Minimal People

@minimal_people

Simetri ve minimalizmin sadeliğinden hoşlanıyor musunuz? Mimarlığın karmaşıklığı, zaman zaman bunaldığınızı hissettiriyor mu? Minimal People, dünyanın her yerinden modern binaların temiz tasarımlarının keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak ve dış dünyanın gerçekte ne kadar büyük olduğunu size hatırlatacaktır.

4-5. Jack Morris and Lauren Bullen

@doyoutravel ve @gypsea_lust

İki blogcu ve tam zamanlı gezginle tanışın: Jack ve Lauren. Bu çift, her şeyin bir tropik cennetinde bir hayatı olduğunu gösterecek. Egzotik yiyeceklere, çatı görüşlerine, şelalelere, deniz ve orman güzelliğine aşık olmak için Instagram hesaplarını takip edin.

6. AirBnB

@airbnb

Seyahat fotoğrafçılığı söz konusu olduğunda, seyahat blog yazarları, fotoğrafçılar veya video görüntüleyenler gibi kişiye ait sayfaları, markalara ait olanların üzerinde izlemek genellikle daha ilginçtir.
Öte yandan, başka birinin evine göz atmaktan daha kişisel ne olabilir? AirBnb‘s Instagram sayfasındaki her resmin arkasında kendi karakteri ve hikayesi vardır.

7. Travel Noire

@travelnoire

Travel Noire, 100'den fazla gezginden ve seyahat fotoğrafçısından resimler içeren başka bir topluluk tabanlı hesaptır.
Mısır çöllerinden İtalya adalarına - burada mutlaka görülmesi gereken her yerden çarpıcı fotoğraflar bulabilirsiniz. Travel Noire hem seyahat etmenize hem de dünyayı kendi odanızın konforunda görmenize yardımcı olabilir.

8. Jacintha Verdegaal

@urbanpixxels

Listemiz, insanların neden seyahat etmesinin ana nedenlerinden birine sahip bir Instagram hesabı olmadan tamamlanmayacaktır: uluslararası yiyecekler. Ya da, daha doğru olmak gerekirse, dünyanın her yerinden yiyecek. Jacintha Verdegaal Hollandalı bir fotoğrafçı ve seyahat blogcusu, yeni bir hedef için sürekli gözetleme ve denemek için heyecan verici bir yemek gurmesi.
Maceralarını takip et ve lezzetli yemeğin keyfini sür.

9. Michael Christopher Brown

@michaelchristopherbrown

Michael Christopher Brown'un Instagram hesabında huzurlu plajlar, lüks oteller ya da ana seyahat noktalarından resimler bulamazsınız.
Bu seyahat fotoğrafçısı sırt çantalı gezginler ve boş zamanlı öğrencilerle popüler olmayan yerlere gidiyor. Orta Doğu ve uzak Afrika'ya seyahat etme şansı için takip edin ve ham fotoğrafçılığını kullanarak politik eylemin merkezinde olmak gibi bir şey elde edin.

10. Foster Hunting

@fosterhunting

Şehir hayatından kaçmayı ve doğayla yeniden bir araya gelmeyi hayal ediyorsanız, Foster Hunting ve #vanlife filmlerini izleyin. Bu adam New York'ta işini bıraktı, bir VW Vanagon satın aldı ve hayat sloganını “Eviniz Nerede Park Etti” olarak değiştirdi. Kampa gidiyorsanız, yolda yaşıyorsanız, ağaç evlerinizde ve doğa gezilerinizde bu adamı daha fazla izleyeceksiniz.

11. Benjamin Hardman

@benjaminhardman

Reykjavik'ten gelen fotoğrafçı Benjamin Hardman, daha önce hiç görmediğiniz gibi İzlanda'yı size sunuyor. Instagram'da en çok görüntülenen yerlerden biri, Benjamin’in mistik ve karamsar bir ada olarak beslediği yer. Bu hesap ile feed'inizde, her zaman yolda olduğunuzu hissedeceksiniz.

12. Mitsuru Wakabayashi

@mitsuru_wakabayashi

Biraz daha yoğun sokak fotoğrafçılığı ve kentsel canlılar için Kyoto, Japonya merkezli bir fotoğrafçı olan Mitsuru takip ediyor. Bu fotoğrafçı dünyanın çeşitli yerlerinde çekilen seyahat fotoğraflarının yanı sıra, düzenli olarak farklı Japon şehirlerinin çarpıcı fotoğraflarını yayınlıyor, .

Dünyayı görmek için ilham almanızı ve motive etmenizi sağlayacak birkaç hesap daha var:

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 334 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Dünyada Görülecek Yerler için 12 Instagram Hesabı konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Dünyada Görülecek Yerler için 12 Instagram Hesabı ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dünyada Görülecek Yerler için 12 Instagram Hesabı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "