Ogznet.com
Dünyanın En Çok Oynanan 5 Oyunu Paylaş:

Dünyanın En Çok Oynanan 5 Oyunu

Dünyanın En Çok Oynanan 5 Oyunu

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Google Play Store'da dünyanın en çok oynanan oyunlarını bulabilirsiniz. Bir oyunu indirdikten hemen sonra sıkıcı bulmak biraz üzücü olsa gerek. Bu yüzden en popüler mobil oyunlarını derleyerek sizleri bu dertten kurtarmayı amaçladık. Mobil oyunları oynayarak eğlencenin tadını çıkarmaya gerçekten istekliyseniz, Dusge ile ortak hazırladığımız bu liste tam olarak aradığınız şey.

En Popüler Mobil Oyunlar

Burada, indirme sayılarına ve liste için olumlu eleştirilere bakarak en popüler Android oyunlarından bazılarını sizler için derledik. Bu oyunları çeşitli kategorileri ayrı ayrı düşünerek seçtik. Kendinize en uygun oyunu bulup keyifli vakit geçireceğinizi umuyoruz.

1. Clash of Clans

Clash of clans adlı bu popüler mobil oyununu oynama deneyimine zaten sahip olduğunuzu düşünüyoruz. Eğer yoksa, o zaman sizin için mutlaka denenmesi gereken bir oyun. CoC, stratejik bir savaş oyunudur. Burada, arkadaşlarınızla bir araya gelerek bir klan oluşturabilir ve savaşabilirsiniz.

2. Hay Day

Firmanızı bir köy yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise, en çok oynanan mobil oyunlarından biri olan Hay Day'i yükleyin. Oyun, köyünüzde birçok şeyi sürdürmek içindir. Köyünüzü dekore etmek ve özelleştirmek için kendinize has tasarımlar yapabilirsiniz. Ayrıca zaman geçtikçe ilerleyerek bir şehre dönüşebiliyorsunuz. 

3. 8 Ball Pool

Bilardo oyunları harika bir zaman geçirmenizi sağlayabilir ve akıllı telefonunuzla oynanabilirse, her an oynayabiliyor olmak özellikle çok iyidir. Bu oyun size çok etkileşimli bir oyun alanı sunar ve gerçek bir bilardo kulübünde yaşayabileceğinizle aşağı yukarı aynı deneyime sahiptir. Her an arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz!

4. Candy Crush Saga

Dünyanın en popüler klasik oyunlardan olan Candy Crush Saga ile tanışın. O kadar popüler ki her yaştan insan, hatta küçük çocuklar bile bu harika oyunu oynamayı seviyor. Oyunun stratejileri kolay ve algılanabilir. Hızlı düşünmeyi geliştiren bir oyun!

5. Angry Birds

Angry Bird artık sadece bir mobil oyun değil, aynı zamanda bir marka. Tam anlamıyla bağımlılık yapan bu oyun, çok sinirli ve özel özelliklere sahip bazı kuşları size sunar. Bu kuşları diğer bazı kuşları kurtarmak ve engelleri aşmak için kullanabilirsiniz.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!