DWG FastView- Dwg CAD Görüntüleyici

DWG FastView- Dwg CAD Görüntüleyici

DWG FastView, GstarCAD, AutoCAD, ProgeCAD, BricsCAD, ZWCAD'den gelen DWG çizimlerini sorunsuz bir şekilde açabilme ve otomatik çizim taslağı hazırlama, planı gözden geçirme ve dxf gibi CAD tasarımlarını görüntüleyebilen 2D / 3D DWG çizimleriyle tamamen uyumlu bir uygulamadır.

Evet teknik arkadaşlar telefonuzdan cad dosyalarını görmek ne kadar güzel olurdu değilmi. Yada tabletten fark etmez. Android için bu güne kadar gördüğüm en iyi dwg dosya görüntüleyici uygulama. Bizzat kendim test ettim ve halen şantiyede kullanıyorum. Gerçekten çok kullanışlı. Paftalarınız çok büyük değilse boyut olarak uygulama çok net bir şekilde çizimleri görüntülüyor.

Hatta denemedim ama düzenleme bile yapabiliyor. Üstelik tüm bu özellikler ücretsiz. Boşuna diğer mobil dwg görüntüleyici uygulamalar ile uğraşmayın. Hemen bu uygulamayı deneyin. Mühendis, mimar farketmez Autocad kullanan herkes bu uygulama ile mobil bir şekilde dwg formatındaki çizimlere cebinden ulaşabilir.

Benim çok işime yarıyor. Gelen maildeki dwg çizim dosyasını hemen indirip görüntüleyebiliyor ve inceleme fırsatım oluyor anında. Bilgisayara ulaşmanın anlık zor olduğu durumlarda hızır gibi yetişiyor.

Aşağıdaki açıklamalar Google Play Store'da uygulamanın resmi açıklamasıdır;

Önemli Özellikler: 1.Çizim oluşturma, göz atma ve düzenleme ücretsizdir; 2. Kayıt Yaptırmaya Gerek Olmaması & Çevrimdışı çizimler; 3. PDF, BMP, JPG ve PNG dosya formatlarını destekler, bu dosyaları internet üzerinden paylaşabilirsiniz 4. Görünüm Modu ve Düzenleme Modu mevcuttur ; 5. Teknik Destek

(1) Tasarlama, tarama ve düzenleme yapma ücretsizdir;
Dosya boyutları hakında sınırlama yoktur. Büyük dosyalarda işlem daha uzun sürer. Yerel çizimler üzerinde yeni çizimler oluşturulabilir. 

(2) Kayıt Yaptırmaya Gerek Olmaması & Çevrimdışı çizimler
Sadece DWG FastView'i indirin ve HİÇBİR KAYIT gerektirmeden derhal kullanın. Ayrıca, internet olmadan çizimlerinizi yerel çalışma alanına kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda, Dropbox veya WebDAV gibi E-posta veya Ağ Disk'lerinden gelen çizimler internetle de görüntülenebilir, düzenlenebilir, paylaşılabilir.

(3) PDF, BMP, JPG ve PNG formatlarını destekler ve çizimlerinizi herkesle paylaşabilirsiniz. 
CAD çizimlerinizi PDF formatına aktarabilir ve kağıt boyutunu, yönünü, rengini vb. Özelleştirebilirsiniz. CAD çizimlerinizi resim formatına (BMP, JPG, PNG) dönüştürebilirsiniz. Ve hepsini DWG FastView tarafından görüntüleyebilir ve paylaşılabilirsiniz.

(4) İzleme Modu ve Düzenleme Modu, çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılar;
SIMPLY NEED OPEN ve VIEW .dwg'yi tatmin etmek için, Daha Hızlı Daha Kolay Görünüm modu oluşturun; FASTER VIEW için .dwg. Ayrıca, Düzenleme Modu, profesyonel ve pratik çizimde daha iyidir.

(5) Faydalı ve Bildirimli teknik destek.
Teknik destek almak için üç yaklaşım var
1. Değerli görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmak için "Değerlendir ve İnceleme" düğmesini tıklayın.
2. Teknolojik probleminizi bize e-posta ile göndermek için "Geri Bildirim" düğmesini tıklayın.
3. teknik sorularınızı bize bildirmek için support.mc@gstarcad.net e-posta adresine doğrudan gönderin.

* OCF, DWG, DXF, DWS, DWT, BMP, JPG, PNG, PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, TIF, RTF, TXT formatlarını destekler.
* Bulut klasörü ekleyin ve dosyalarınızı indirin veya yüklediğiniz dosyaları ekleyin.Kaynak paylaşım ortamının keyfini çıkartın.
* İki parmak arasındaki boşluğu ayarlayarak CAD çizimini yakınlaştırma veya uzaklaştırma.
* Yerleşik posta kutusu ile dosyalarınızı ek olarak paylaşmak için e-postalar gönderin
* Tüm yaygın olmayan fontları görüntülemek için CAD çizimini yazı tiplerinin ve sembollerinin bulunduğu font klasörüne aktarın veya indirin
* Bulut depolama alanındaki ortak dosya çakışmalarını kullanıcı için kolayca bulup çözmek sunar ve Bulut klasöründeki farklı simgeler aracılığıyla mevcut dosya durumunu kolayca tanımak için bir dizi çözüm sunar
* 2D Görsel mod ve 3D Görsel mod arasında kolayca geçiş yapmak. 3D modu şunlardır: Katman, Düzen ve 10 farklı perspektif görüntüleme güçlü araçları ile 3D Tel kafes, Gerçekçi ve 3D Gizli.
* Çizim alanına dokunarak ve 3D modunu 360 derece kapsamlı bir şekilde görüntülemek için hareket ettirerek 3D CAD çizimini döndürün. Döndürmeyi durdurmak ve 3D modunu en iyi perspektifte bulmak için ekranı tıklayın.
* Alanın büyütülmüş grafiğini görüntülemek için çizim alanına dokunarak büyüteçİ açın. Bu uygulama, kullanıcıların ayrıntıları ve nesneleri yakalamalarını kolaylaştırır.
* Hassas Çizim kullanılabilir, örneğin kullanıcı puanları hassas bir şekilde taşımak için koordinat sayısını değiştirebilir
* 2D mutlak koordinatları, göreceli koordinatları ve kutupsal koordinatları ve 3D Küresel koordinatları ve Silindirik koordinatları destekleyin
* Çizgi, Polyline, Çember, Yay, Metin, Revcloud, Dikdörtgen ve Eskiz ve Notasyon ve katman oluşturma
* Taşı, Kopyala, Döndür, Ölçekle, Rengi, Ölçü nesnesini ve Düzen'i kullan


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 2076 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" DWG FastView- Dwg CAD Görüntüleyici konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere DWG FastView- Dwg CAD Görüntüleyici ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda DWG FastView- Dwg CAD Görüntüleyici ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al