EaseUS Veri Kurtarma ve Yedekleme Programı

EaseUS Veri Kurtarma ve Yedekleme Programı

EaseUS, 2004 yılında kurulmuş olan yedekleme ve güvenlik yazılımı çözümlerinin lider yazılım geliştiricisi. Özellikle yedekleme, veri kurtarma ve depolama yönetimi konusunda uzmanlaşmış durumdadırlar.

180'den fazla ülkede ve alanda milyonlarca özel ve ticari kullanıcı ile veri kurtarma ve yedekleme için basit ama sağlam çözümlerden biri oldu. EaseUS ürünleri artık dünya çapında milyonlarca bilgisayara ve sunucuya yükleniyor.

Yedekleme ve Veri Kurtarma Çözümü

Dijital hayatınızı ve işletmenizi herhangi bir veri kaybı faciasından koruyun. İmaj yedekleme yazılımı ile önemli veriler için kaybolma riskini yok edin. Popüler bulut yedekleme çözümü ile hızlı kurtarma stratejisine dahil olun.

Silinen her şeyi geri getirmek için %100 güvenli ve kolay.

Veri Kurtarma Yazılımı

EaseUS veri kurtarma yazılımında önde gelen üreticilerdendir. Silinmiş dosyaları, fotoğrafları, müzikleri, videoları, e-postaları ve diğer kayıp verileri dakikalar içinde kurtarır.

Firmanın sahibi olduğu EaseUS Data Recovery Wizard programını hem windows hemde Mac yüklü bilgisayarlarda kullanabilirsiniz.

EaseUS Veri Kurtarma Sihirbazı, hem Windows hem de Mac işletim sistemleri için ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır.

Dahili ve harici sabit disklerin yanı sıra USB cihazları, hafıza kartları, iOS cihazları, müzik çalarlar ve daha birçok yerden verileri kurtarabilir. Kayıp verileri; PC'lerden, dizüstü bilgisayarlardan, dijital cihazlardan, hard diskten (HDD, SSD, USB, vb.), depolama ortamından, sunucudan, RAID'den vb. kurtarın.

EaseUS Data Recovery, istediğiniz benzersiz özelliklere sahiptir, ayrıca kullanımı gerçekten kolaydır.

Windows ve Mac kullanıcıları EaseUS Veri Kurtarma Sihirbazını yükleyebilir

Silinmiş dosyaları Windows Gezgini benzeri bir platformda, dosya türünün yanı sıra yılın ve ayın kaldırıldığı tarihe göre de tarayabilirsiniz. Bir taramanın sonuçları yedeklenip daha sonra yeniden açılabilir, böylece tüm sürücüyü yeniden taramak zorunda kalmadan daha sonra silinen dosyaları kurtarabilirsiniz.

EaseUS Veri Kurtarma Sihirbazı tarafından bulunan silinmiş dosyalar, adlarına, tarihlerine ve dosya türlerine göre sıralanabilir. Derin bir tarama işlemi normal ve hızlı bir tarama sonucundan daha uzun sürse de, sürücüyü daha iyi kontrol edebilir. Windows kullanıcıları dosyaları sadece Windows dosya sistemlerinden değil, Mac HFS+ dosya sistemi ile biçimlendirilmiş sürücülerden de kurtarabilir

Programı kullanmak zor değildir (kafa karıştırıcı ayar veya ekran yok). Verileri kurtarmadan önce dosyaları önizleyebilir, birden çok dosyayı aynı anda geri alınabilirsiniz.

Programın ücretsiz versiyonunda sadece 2GB'lık veriyi ücretsiz olarak kurtarabilirsiniz.

EaseUS Data Recovery Wizard (EaseUS Veri Kurtarma Sihirbazı) programının kullanımı oldukça basittir. Programın ilk ekranı, kurtarmak istediğiniz her bir dosya kategorisinin yanında bir kontrol yerleştirir.

Örneğin, yalnızca video dosyalarını arıyorsanız, bu seçeneği seçip e-postayı, dokümanları aramazsınız. Aksi takdirde, tüm dosya türlerini tarayabilirsiniz ki buda çok daha fazla zaman alacaktır. Ardından, sadece masaüstü klasörünü, kişisel klasörleri veya tüm bir disk sürücüsünü taramak isteyip istemediğinizi seçin.

Birden çok dosyayı bir kerede geri yüklerken, EaseUS Data Recovery Wizard orijinal klasör yapısını korur.

Ayrıca, bir taramanın sonuçlarını bir RSF dosyasına yedekleyebilirsiniz. Böylece o sürücünün dosyalarını kurtarmaya hazır olduğunuzda aynı dosyayı geri yükleyebilirsiniz.

EaseUS Data Recovery Wizard'ın ücretsiz versiyonunun dosyalarınızın yalnızca 2 GB'ını geri alması büyük bir sorun gibi görünse de, muhtemelen yanlışlıkla sildiğiniz belgelerin, dosyaların, resimlerin veya ses dosyalarının boyutunun 2 GB'dan daha az olduğunu göreceksiniz.

Ayrıca daha profesyonel kullanımlar için satın almayı düşünebilirsiniz. Bu yazı yazıldığı sırada programın v12 versiyonu yayındaydı ve tek seferlik bir ücreti olan yaklaşık 420 TL'ye satılıyordu. Büyük şirketler ve verilerin önemli olduğu iş yerlerinde ücretli sürüm satın alınabilir ve böylece yedekleme ve veri kurtarma maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile