İlk kripto paranızı satın almak için mükemmel bir zaman. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi ve bir sürü kripto para birimi değişimi de var. Ama hangi değişimin kullanılacağını nereden bileceksin? Kime güvenebilirsiniz ve kimden uzak durmalısınız? Güvenilir borsaları kullanmak için ne kadar ödersiniz? Haydi bir bakalım.
Apple, üç farklı dizüstü bilgisayar kullanıyor: MacBook Air, MacBook Pro ve genel olarak adlandırılan MacBook. Bu ürünlerin her biri, şirketin kullanıcı tabanının farklı ihtiyaçlarına ve isteklerine yönelik eşsiz bir deneyim sunar. Peki, senin için en uygun laptop hangisi?
Bilgisayarınızda USB depolama birimi kullanmanın potansiyel bir güvenlik riski olduğunu biliyormusunuz. Riskli kötü amaçlı yazılım bulaşmalarından ziyade (ör. Truva atları, keylogger'lar veya fidye yazılımı), sisteminizde çok fazla hassas veri varsa, USB depolama aygıtlarını tamamen devre dışı bırakmak iyi bir fikir olabilir. Windows, Mac ve Linux'ta bunu nasıl yapacağınızı anlatıyoruz.
Daha fazla kişiyi 2FA kullanmaya başlama konusunda ikna etmek için Facebook, giriş işlemlerini her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Facebook artık telefon numaranızı vermenizi gerektirmiyor ve bunun yerine, iki faktörlü kimlik doğrulaması için üçüncü taraf uygulamaları kullanmanıza izin veriyor.
Son zamanlarda, Xiaomi Mi 8'in bir ekran içi parmak izi tarayıcısına sahip olarak geleceğini gösteren video kayıtlarını gördük ve şimdi Mi 8'in 31 Mayıs'ta açıklanacağını öğrendik.
iPhone kamera ayarları hakkında her şeyi biliyor musunuz? Eğer, ayarlarla uğraşmayı seven profesyonel bir fotoğrafçıysanız, durum bu olabilir. Ancak diğer herkes için, her zaman fotoğraf hakkında öğrenebileceğiniz yeni bir şeyler var.
IMDb'ye alternatif ve açık topluluk tarafından desteklenip, beslenen The Movie Database film meraklıları için kaçırılmayacak bir kaynaktır.
Instagram, kullanıcılara Arkadaşlarını sessize alma seçeneği sunuyor. Uzun süredir devam eden bu özellik, arkadaşlarını takip etmekten vazgeçmeden kalıcı olarak veya geçici olarak sessize alabilirsiniz.
Ne yazık ki, YouTube videolarını doğrudan indirmenize izin veren iPhone uygulamalarının ömrü uzun sürmez. Neyse ki, küçük bir çözümle bu işlem halen oldukça kolay.
iOS, Windows veya Android gibi kullanıcı tarafından erişilebilir bir dosya sistemine sahip değildir. Ancak bu, iPhone veya iPad'inizde dosya yöneticisi kullanamayacağınız anlamına gelmez. Düzenlemeniz ve paylaşmanız gereken dosya ve dokümanlarınız varsa, iOS'ta üçüncü taraf bir dosya yöneticisi uygulaması kullanmanız gerekir.
CareerJet iş arama scripti tamamen ücretsiz (ücretsiz olarak indirebilir, kullanabilir ya da ticari veya kişisel projelerinize ekleyebilirsiniz) bir iş ilan scriptidir. Hızlı ve kolay bir şekilde CareerJet tarafından sağlanan veriler ile iş bulma sitenizi oluşturabilirsiniz. CareerJet, dünyanın önde gelen iş bulma sitelerinden biridir.
DB Backup Tool, hosting paketinizdeki / web sitenizdeki MySQL veritabanlarını kolayca yedeklemenizi sağlayan ücretsiz bir php scrptidir.
Classified Ad Lister, ücretsiz, hızlı ve kurulumu kolay bir php scriptirdir. Bu script, sınıflandırılmış veya ürün listelemelerini yönetmenize ve göstermenize olanak tanır.
İstanbul Firma, İlan, Gezi Rehberi ve Haberleri instagram takipçi satın alreklamreklam
Daily ShikakuDaily BridgesDiscover PetraSlide and Roll
Photo Slide Show

Photo Slide Show

23 May 2018 / Multimedya
Folder Lock

Folder Lock

20 May 2018 / Güvenlik
Fake Webcam

Fake Webcam

19 May 2018 / Multimedya
Wall Photo Maker

Wall Photo Maker

19 May 2018 / Multimedya
Photo Slide Show

Photo Slide Show

23 May 2018 / Multimedya
Folder Lock

Folder Lock

20 May 2018 / Güvenlik
Emsisoft Anti-Malware

Emsisoft Anti-Malware

19 May 2018 / Güvenlik
Fake Webcam

Fake Webcam

19 May 2018 / Multimedya