Boş zamanlarınızda veya herhangi bir işte müzik dinlemeyi seviyor musunuz? O zaman doğru sayfaya geldiniz, müzikleri MP3 formatında kolayca indirebileceğiniz en iyi Android uygulamalarını paylaşacağız.
1870'lerde Elisha Grey ve Alexander Graham Bell, elektriksel olarak konuşma yapabilen cihazları birbirinden bağımsız olarak tasarladılar. Her ikiside bu kendi tasarımları olan prototip telefonlara patent almak için saat farkı ile patent ofislerine başvuru yaptılar. Bell daha önce telefonunu patentledi.
Genç bir mucit nasıl ses kaydıyla dünyayı şaşırttı? Thomas Edison, en iyi, ampulün mucidi olarak hatırlanır, ancak önce ses kaydı yapabilen ve onu tekrar çalan şaşırtıcı bir makine yaratarak büyük bir şöhrete sahip oldu. Edison, 1878 ilkbaharında söyleyenleri kaydetmek için kullanılan fonografı icat ederek göz kamaştırdı.
Filmlerin yasaklanması bugün daha az yaygın olsa da, bazı ülkeler (özellikle internete açık erişime sahip olmayanlar), yetkililerin kamuoyunun gözünden uzak tutmak istedikleri filmlere erişimi sınırlamaya devam ediyor.
İngilizce, orta çağda Avrupa'da gelişmiştir. İngiltere'ye göç eden bir Alman kabilesi olan Angles'in adı verilmiştir. Dil bin yılı aşkın bir süredir gelişmektedir. Kökleri Cermen olsa da, dil diğer dillerden gelen birçok kelimeyi benimsemiştir ve dünyada şu anda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Şu anda dünyaya hakim 10 dil var. İşte dünya çapında konuşulan en popüler 10 dilin yanı sıra bu dilin kullanıldığı ülke sayısı ve bu dil için yaklaşık birincil veya birinci dil konuşmacı sayısı.
Ne yazık ki, popüler bir araç hileli olduğunda bu büyük sorunlara yol açar. Bu tam olarak CCleaner'la olan şey. Herkesin favori Windows bakım programı giderek artan gölgeli davranışı, şimdi onu bırakmanız gerektiği anlamına gelir. İşte bu nedenle CCleaner'a artık güvenemeyeceğinizi ve bununla neyi değiştirebileceğinize bakacağız.
iOS'taki özellikler genellikle sıradan olmayan bir simgenin veya hareketin ardında gizlenir. Bunlara nasıl erişeceğinizi öğrendikten sonra, iPhone'unuzdan çok daha fazla değer ve üretkenlik elde edersiniz.
Herkesin fotoğrafçılığı öğrenmesi gerektiğine inanıyoruz, çünkü hayatınızı iyileştirebilir ve sizi daha mutlu edebilir. Eğer fotoğrafçılığa yeni başlayan biriyseniz, burada öğrenilmesi gereken ilk materyaller ile fotoğrafçılık için bir avuç ipucu var.
Birden fazla Google hesabınız varsa (örneğin, özel bir Gmail e-posta adresi ve başka bir iş için), bunları Android telefonunuzda aynı anda kullanıp kullanamayacağınızı merak etmiş olabilirsiniz. Evet, yapılabilir ve nasıl ayarlayacağınızı göstereceğim.
İstanbul Philips Teknik Servis
Apple bilgisayarlar uzun zamandır fotoğraf ve video düzenleme üzerine vurgu yaparak yaratıcı profesyonelleri hedef aldılar. Tek sorun, Adobe Premiere, After Effects ve Apple’ın kendi Final Cut Pro X serisi gibi sektör lideri paketlerin ucuz olmaması.
İster Android'de, ister iOS'ta olun, Truecaller, telefonunuzda sahip olmanız gereken bir uygulamadır. Birçok özelliği, bugün Android'de en iyi rehber ve telefon arama uygulaması yapıyor. Aslında, uygulama bu en iyileri kullanmıyor olabileceğiniz özelliklerle dolu.
Bu alana reklam aylık 40 TL, 3 aylık 100 TL instagram takipçi satın al