Windows 8 ile hayatımızdan çıkan klasik başlat butonuna alternatif bir uygulama. Windows'un eski klasik başlat menüsünden değişik ama bence Windows 8 için yakışır bir uygulama.
FileZilla ücretsiz, güvenli ve kaliteli bir ftp programıdır. Özellikle webmaster ler için vazgeçilmez bir programdır.
Rss yayınını Twitter ve Facebook'a otomatik olarak göndermek için bu yazımızı okuyun. Web tasarım işleri ile uğraşanlar için önemli bir konu.
Facebook Messenger ile kullandığınız sohbet balonlarını SMS'ler için de kullanmak istemez misiniz? İşte Facebook olmadan bunu yapmanızı sağlayacak uygulama.
Yandex maili seviyor ve kendi alan adınız üzerinden kullanmak istiyorsanız bu yazımız sizin için. Gerekli ayarlamaları yapıp kendi alan adınız üzerinden Yandex mail özelliklerini kullanabilirsiniz.
Cep telefonları, tablet ve fotoğraf makineleri için akıllı fiyat ve özellik karşılaştırma, kıyaslama motoru. Yorumlar, puanlar ve önerilerle sosyal bir tercih ortamı oluşturur.
Yasaklı siteler bu günlerde gittikçe artıyor. Bunlardan en popüler olanları Youtube, Twitter vs. de bazen kapatılabiliyor. Bu durumda giriş için ya DNS ayarlarını değiştireceksiniz yada ek programlar kullanacaksınız.
Otomatik olarak bilgisayar duvar kağıdınızı değiştiren program. İster kendi veritabanındaki resimlerle, isterseniz sizin tanımlayacağınız klasördeki resimlerle ekranınızı otomatik olarak değiştirir.
Ücretsiz ve online dosya dönüştürücü website www.online-convert.com
Wise Auto Shutdown otomatik ve zamanlı bir bilgisayar ve oturum kapatma programı.
Vuubi Kadın