Bir araştırmaya göre, ortalama bir insan hayatının 1.140 gününü evini temizleyerek geçiriyor. Bu, her gün 2 saat temizlik demektir ve çok fazladır! Evinizin temizlik işlemini hızlandırabilecek çeşitli ipuçları ve püf noktaları vardır ve her gün iş yapmadan hafta boyunca temiz kalabilir. Burada evinizi daha hızlı temizlemenize ve gün boyunca temiz tutmanıza yardımcı olacak bazı profesyonel püf noktaları topladık.
İstanbul Arçelik Servis
Bazen meraklı gözleri fotoğraf ve videolarımızdan uzak tutmak isteriz. Bunu yapmanın çeşitli yolları var. Uygulama kilitleme, mahremiyet yollarını hızlı bir şekilde sunar. Ayrıca, dosyaları depolayan ve diğer uygulamalardaki dosyaları gizleyen özel kasa uygulamaları da vardır.
Android Antivirüs uygulamaları, Android'deki en popüler uygulamalardan biri olmaya devam ediyor. aslında dikkatli olursanız bir virüsten koruma uygulamasına ihtiyacınız olmaz, yalnızca Play Store'dan uygulamalar indirin ve güvenlik ayarlarınızı etkin tutun.
Söylentileri araştırıyoruz ve yeni iPhone'lar, iPad'ler ve Mac'ler ve çıkış tarihlerini içeren bir sonraki Apple lansman etkinliğinde hangi Apple ürünlerinin görünebileceğini tartışıyoruz.
Yeni LG TV'yi gördüğünüzde, müzik çalarınızdan tamamen ayrılacaksınız. OLED TV R bekleme modunda geleneksel bir müzik çalara benzese de, TV modunda 65 inç boyutuna çıkar. Yeni 4K TV'nin teknik verilerini, ilk fiyat verilerini ve bazı videolarını sizin için topladık.
Çin devlet televizyonunun açıklamasına göre 2 Ocak 2018’de daha önce hiçbir insan veya makinenin yapmadığını Çinli bir insansız uzay roketi sonda yaptı ve Ay'ın uzak tarafına indi.
Steam, 2018'in en çok satan 100 oyununun bir listesini yayınladı. En popüler PC oyun platformu, listelenen herhangi bir oyun için kesin satış rakamları yayınlamamasına rağmen, 2018'de hangi PC oyunlarının sektöre hâkim olduğunu görmek güzel.
İyi haber, yaşlı köpekler - yeni numaralar öğrenilebilir. Davranışta dramatik değişiklikler yapmanın sırrı, çağdaş bilimdeki en havalı trendlerden biri olan nöroplastisitedir. Peki, tam olarak nöroplastisite nedir?
Temel dijital kamera özelliklerinin listesi. Bir kameraya ne kadar fazla özellik sığarsa, kameranın kullanılması o kadar zor olur. Birçoğunun ne zaman kullandıklarını ya da resimlerinizi nasıl etkilediklerini bilmiyorsanız, çok fazla teferruat olabilir. İstediğiniz ve ihtiyaç duyacağınız özellikleri seçmenize yardımcı olmak için , en yaygın ve popüler olanların kısa bir listesi:
“AI”, 2018’in en yeni teknoloji kelimesi olarak “Blockchain” i takip etti, ancak bu yıl yapay zekanın günlük yaşamda daha da belirginleştiğini göreceğiz. Elbette, AI akıllı telefonlarımızın, kameraların endüstriyel ekipmanlarının ve daha fazlasının arkasında görünmez bir şekilde çalışıyorsa, farkedilmesi zor olabilir. Bunlar 2019'da dikkat edilmesi gereken en önemli AI eğilimleridir.
TikTok uygulaması videolara son rötuşlar yapılmak istendiğinde kendi kendine yeterlidir. İnce animasyon efektleri eklemekten onları hızlandırmaya kadar, ikincil bir video düzenleyiciye gerek duymadan birçok şey yapabilirsiniz. Bu ayar özellikle tek çekimli videolar yayınlarsanız güzel çalışır. Ancak, birden fazla çekim gerektiren videolar için, yalnızca yerleşik düzenleyiciye güvenmek biraz zor görünüyor. O zaman üçüncü parti video editörleri devreye giriyor.
Milyonlarca insan, dünyadaki arkadaşlarına ve aile üyelerine resimler, mesajlar ve diğer gizli bilgileri göndermek için WhatsApp'ı kullanıyor. WhatsApp kullanan kişilerin sayısı, birçok insanın onu güvenli veya yeterince güvenli bulduklarını göstermektedir. Peki WhatsApp güvenliği hakkında başka ne bilmelisiniz? Örneğin, WhatsApp'ta paylaştığınız fotoğraflar güvenli mi? Bu yazıda, WhatsApp güvenliği hakkında bilmeniz gereken her şeyi tartışıyoruz.
Vuubi Kadın