Campus Online’ın MiniMBA (İşletme Yöneticiliği) Sertifika Programı Sizi iş Dünyasında Öne Geçirecek!
Snapchat filtreleri, 2015'teki tanıtımlarından bu yana giderek daha popüler hale geldi. Ancak, Snapchat'te yeniyseniz, Snapchat'ta filtrelerin nasıl kullanılacağı konusunda kafanız karışık olabilir. Ancak, bir kez kullanmaya başladığınızda da, filtreler bağımlılık yapabilir.
En güvenli tarayıcı kategorisindeki herhangi bir program, web üzerindeki gizliliğinizi korumak en önemli araçtır. Gizlilik esaslı bir tarayıcı web üzerindeki güvenliğiniz için size yardımcı olacaktır.
Yabancı kaynaklardan bulduğum bu kılavuz, sitenize trafik çekmek için oldukça önemli bir taktik olan arama motoru optimizasyonuna (SEO) bir giriş ve genel bakış olacaktır.
Erkek giyiminin öncü markalarından olan Wessi son model erkek mont modelleri ile 2019 sonbahar kış sezonunun en öne çıkan parçalarını moda sever erkeklerin beğenisine sunuyor.
YouTube, çocuklara yönelik hazırlanmış videolarda bile garip, rahatsız edici, hatta şiddet içeren sahnelerle karşılaşabileceği bir yer olmaya devam ediyor. YouTube, birçok konuda video içeriği barındıran bir uzay boşluğu gibi. Bu durumda çocuklarımızı şiddet ve korku gibi içeriklerden nasıl koruyacağız?
Sony, iOS için bir PS4 Remote Play uygulaması çıkardı. Güncel bir PlayStation 4 ve yeni bir iDevice'iniz varsa, artık iPhone veya iPad'inizde PS4 oyunlarını oynayabilirsiniz.
Aslında sen pes etmiyorsun. Hatta tanıdığınız herkesten daha çok çalışıyorsun. Fakat son zamanlarda iş yerinizde kendinizi biraz daha tükenmiş hissediyorsunuz ve bu gün geçtikçe artıyor. Ve bu durumda sen kariyerinde bir karar verme noktasındasın.
Bilgisayar başında karşılaşabileceğiniz en can sıkıcı durumlardan biri, çok uzun süren bilgisayarın açılış sürelesidir. Bu sisteminizde bir şeylerin ters gittiğinin en belirgin işaretlerinden biridir. İşte bu durumlarda neler yapılabilir, incelemeyi okuyalım.
indirin.co Sitesinin sunduğu reklamsız, tek tık ile indir, film indir, oyun indir ve en önemlisi partsız bir şekilde full indir (tek part indir) seneçeği ile bu hizmetlerini bizlere ücretsiz olarak sunmaktadır.
İnsanlar aşklarını bazen dille ifade edemezler. Bunun için şiir ve güzel sözlerle oluşturulmuş mesajlardan yararlanırlar. Bu mesajlar insanların birbirine gönderdiği aşk mesajları olmaktadır.
Tüm Türkiye'de çok popüler olan ve tutulan ücretsiz kurumsal firma scriptimizin son versiyonu çıktı. Mysqli ile kodlanan yeni kurumsal firma scripti daha stabil, daha kararlı, daha hızlı ve daha güvenlidir.
Gallup şirketinin anket sonuçlarına göre, Y kuşağının % 60'ı yalnız. Bu durum çok sayıda online tanışma sitesine ve dünyanın her yerinden yüz milyonlarca kullanıcısı olan Tinder'a rağmen bu şekildedir. Ama niye böyle? İnsanlar neden 2-3 buluşmadan sonra iletişimi kesiyor?

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.