Bir Android TV cihazı mı aldınız. Güzel! Ama şimdi ne yapacaksınız? YouTube ve Google Play Müzik gibi birkaç uygulama önceden yüklenmiştir. Gerisi size kalmış. En iyi deneyim için video, müzik, verimlilik ve sistem uygulamalarının bir karışımına ihtiyacınız var. Bunu akılda tutarak, hemen yüklemeniz gereken temel uygulamalara bakalım.
İşyeri dikkat dağıtıcı unsurların en çok bulunduğu noktadır! Bir anda önemli bir şeye odaklanıp bir sonraki adımda Facebook bildirimlerinizi kontrol ediyor veya bir YouTube videosu izliyor olabilirsiniz. 4 çalışandan 3'ü, işin bir noktasında dikkatlerinin dağıldığını itiraf ediyor ve dikkat dağılmasından dolayı verim kaybı, şirketlere milyonlara mal oluyor. Çoğu insan bu konuda konuşmak, hatta kabul etmek istemese de mesele böyle.
İşte Windows için fotoğraflara tarih damgası işleyebilceğiniz en iyi ücretsiz programların bir listesi. Fotoğrafa tarihi damgası ekleme, bir veya daha fazla fotoğrafın üzerine tarih damgası ekleme işlemidir. Resimlerinize tarih eklemek için bu fotoğraf tarihi damgalama programlarına ihtiyacınız vardır. Bu programları kullanarak, görüntünün herhangi bir kısmına geçerli veya özel tarih ve saati kolayca ekleyebilirsiniz. Ayrıca, tarih yazı tipi stilini, yazı tipi rengini, yazı tipi boyutunu vb. değiştirme seçenekleri de bu programlarda bulunmaktadır.
Eğer gelecek yılın öncekinden daha iyi olmasını istiyorsanız, iyi bir görüntüden daha fazlasına ihtiyacınız var - yıl boyunca motive olmanın sağlam bir planına ve yoluna ihtiyacınız var. İşte size daha fazla paradan tasarruf etmenizi, organize olmanızı, daha iyi yemek pişirmenizi ve daha fazlasını yapabilmenizi sağlayacak 52 haftalık hedefler.
Belki 2019'da hedefiniz daha sosyal olmak, birçok seçenekten yararlanarak daha fazla etkinliğe katılmak. Ancak, hedeflerinizden veya isteklerinizden bir başkasını yerine getirirken, size kesinlikle yardımcı olacak bu sosyalleşme ve kişisel gelişim listesini mutlaka okuyun.
Gün boyu rahatsız edici web sitelerini engellemek için kullanabileceğiniz tarayıcı uzantıları vardır. Ancak çok fazla öz denetiminiz yoksa, uzantılarını devre dışı bırakabilir veya kaldırabilir veya iyi niyetlerinizi engellemek için başka bir tarayıcıya geçebilirsiniz. Daha da etkili şey - işletim sisteminizde kullandığınız tüm tarayıcılar için evrensel olması nedeniyle - sisteminizin ana bilgisayar dosyasını kullanarak web sitelerini engellemektir.
Herhangi bir tartışmada, kimin yanlış ve kimin doğru olduğunu söylemek zor olabilir. Eğer taraflardan biri sizseniz durum dahada karmaşık, yani -çünkü sen kesinlikle doğrusun. Öyle mi? Görünen o ki, doğru taraf sen olmayabilirsin!
Windows 10'un en çok eleştirildiği nokta gizlilik endişeleri. Varsayılan etkin izleme özellikleriyle, bir işletim sisteminin casusluk faaliyetleri kullanıcılarının özel bilgilerinin girebileceği sınırları da genişletmiştir. Daha kişisel bir deneyim sağlamak için kullanıcılardan veri istiyor. Bir seçenek, gerçekten bir seçenek olmayan Windows 10'a yükseltme yapmamaktır.
İşte Windows için en iyi ücretsiz DXF düzenleme ve görüntüleme programlarının bir listesi. CAD modellerini ve tasarımlarını saklamak için DXF veya Drawing eXchange Format kullanılır. Bu format, CAD dosyalarının saklanmasını ve aktarılmasını kolaylaştırmak için Autodesk tarafından geliştirilmiştir. Bir DXF dosyasında, 2D ve 3D CAD modellerini kolaylıkla saklayabilirsiniz. Bir DXF dosyasındaki tasarımları görüntülemek ve düzenlemek için bu DXF düzenleme programına ihtiyacınız vardır.
İlk kez bir işe başlıyorsanız ya da profesyonel bir girişimci olsanız da zihinsel olarak hazır olmak sahip olunması gereken bir niteliktir. Ne de olsa, sıkıntının üstesinden gelmen gerektiğinde seni devam ettirecek olan zihinsel olarak güçlü olmandır.
Yararından çok zararı olan Fitness efsaneleri ile bildiğiniz doğruları unutun. Bu 8 madde ile doğru bilgilere ulaşın.
Video dönüştürücü, bir tür video formatını (AVI, MPG, MOV vb.) diğerine dönüştürmenize olanak tanıyan özel bir dosya dönüştürücüsüdür. Formatın desteklenmediği durumlarda belirli bir videoyu istediğiniz formata dönüştürmek için, ücretsiz bir video dönüştürücü yardımcı olabilir. Aşağıda listelenen video dönüştürücü programlar tamamen ücretsizdir.
Sosyal medya devamlı gelişiyor. Bir pazarlamacı olarak, bu platformları kendi avantajınıza uygun şekilde nasıl kullanacağınızı öğrenmeniz gerekir. Sosyal medyada aktif olmak çok önemli ve var olmak için kesinlikle gerekli.
Vuubi Kadın