Gallup şirketinin anket sonuçlarına göre, Y kuşağının % 60'ı yalnız. Bu durum çok sayıda online tanışma sitesine ve dünyanın her yerinden yüz milyonlarca kullanıcısı olan Tinder'a rağmen bu şekildedir. Ama niye böyle? İnsanlar neden 2-3 buluşmadan sonra iletişimi kesiyor?
Grand Theft Auto yani bilinen kısa adıyla GTA serileri, tüm oyunlar arasında gelmiş geçmiş en iyi serilerin başında geliyor. GTA`yı kendi içinde ayırırsak Gta San Andreas, Gta Vice City, Gta 5 serinin en çok oynanan oyunları olarak biliniyor.
Telefon dinleme denildiği zaman insanların aklına direkt polisler tarafından yapılan dinlemeler ya da filmlerde görülen sahneler gelmektedir. Fakat teknolojinin hızla gelişmesine bağlı olarak artık sıradan kabul edilen insanlar da bu işlemi çok rahat bir şekilde yapabilir.
Organizasyon hizmeti alırken, öncelikle kendi beklentinizi ve sonrasında misafirlerinizin beklentilerini karşılayacak detaylara yer veren firmaları seçmeye özen göstermelisiniz.
SEO'yu destekleyen geliştirmelerden birisi de Google Rich Snippet uygulamasıdır. Google arama motoru botlarının web sayfamızı daha iyi şekilde yorumlayabilmesi için önemli bir düzenlemedir.
Teknolojiyi yakından takip etmek isteyenler için Türkiye'nin en başarılı 5 teknoloji sitesini sizler için listeledik. Listemizi oluştururken farklı kullanıcı profilleri için hepsi kendi alanında en iyi teknoloji sitelerini sizlere sunmaya çalıştık. İşte Türkiye'nin en iyi teknoloji siteleri!
Bizim kadar çalışmakla beraber, paralarını iyi yöneten insanların ortak özellik ve kurallarını topladık. İster inanın ister inanmayın, zenginlerin kullandığı bu pratik 12 tasarruf maddesi, birikim hesabınızı ciddi anlamda değiştirebilir.
En etkili ve iyi telefon takip programları denilince akla ilk gelen iki program vardır. Bunlar Mspy ve Flexispy olarak ifade edilir. İkisi de birbirinden başarılı ve kullanışlı olan bu programlar ile cep telefonları, masaüstü bilgisayarlar ve tabletler takip edilebilir.
Genellikle soğuk algınlığı için klima, rüzgar ve soğuk havaları suçlarız. Bazılarımız bir mevsimde birden çok sayıda soğuk algınlığına yakalanmanın mümkün olmadığına inanır. Kimileri ise soğuk algınlığının gribe dönüşmesini önlemek için antibiyotik kullanmak gerektiğinden emindir. Bu yazıyı okuduktan sonra,  soğuk algınlığı ile ilgili kulaktan dolma bilgilere inanmayacaksınız.
Modayitikla.com yepyeni ayakkabı modellerini satışa sunmuş durumda. Birbirinden güzel ve eşşiz modelleri ile müşterilerine yine en iyi ayakkabı modellerini sunan modayitikla yeni sezon modelleri ile yine göz doldurmaya devam ediyor.
Yabancı dizi sektöründe en iddialı dizileri ile beğeni kazanan Netflix farklı türlerde pek çok dizi yayınlıyor. Kendi yapımı olduğu dizileri ve bazı mevcut dizileri bünyesine katan Netflix gittikçe büyüyen bir mecra haline geldi. Yabancı dizi izlemeyi sevenler için harika yapımları bulabilirsiniz.
Dermatoloji markaları arasında en çok tercih edilenlerden olan İnstitut Esthederm, cilt bakımında inovatif çözümler sağlar. Markanın ayırt edici özelliği, yoğun tedavi yöntemleri yerine cildin kendi potansiyelini kullanarak iyileştirme sağlamasıdır.
Kendi işinize başlamadan önce işten ayrılmak yani yeterli gelir elde etmeden normal işinizi bırakmak gerçekten kötü bir fikirdir.

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.