Ogznet.com
El Sanatları Örnekleri: Sadece İndirip Uygulamak için 7 Kolay Proje Paylaş:

El Sanatları Örnekleri: Sadece İndirip Uygulamak için 7 Kolay Proje

El Sanatları Örnekleri: Sadece İndirip Uygulamak için 7 Kolay Proje

El Sanatları Örnekleri: Uygulamak için 7 Kolay Proje

Herkes evlerinde güzel ve el yapımı bir şeyler ister ve zanaat dijitalleştiği için bunu artık herkes yapabilir! El sanatları projeleri güzel, işlevsel veya her ikisi de olabilir ve zanaat örnekleri parmaklarınızın ucunda olabilir, tek sınır sizin hayal gücünüzdür.

Zanaat yüklemeleri, DIY endüstrisinin belkemiğidir. Güzel bir şey yaratmak istiyorsan sadece bir tıklama ve indirme uzağınızda olan bu 7 kolay projeye bir göz atın.

1. Yazdırılabilir Yapılacaklar Listesi
Günlük yapılacaklar listesi kesinlikle yeni bir kavram değil, ama bugün olduğu kadar hızlı bir hayatla, bir yapılacaklar listesi yazmak zaman alıcı olabilir.

Yapılacaklar listesi günlük kaydı, hayatı oluşturan küçük şeyleri kaydetmeyi basitleştirir. Her gün tek tekyazmaktan ziyade, bir BUJO kullanıcısı, kendileri için en önemli şeyleri sadece 5 dakika içinde yazabilir.

Ve pahalı defterlere ve kalemlere çok para harcamanıza gerek yok. Bu günlük yapılacaklar listelerine göz atmanız yeterlidir ve zaman kaybetmeden bir yapılacaklar listesine sahip olabilirsiniz.

2. Özel Baskı Yastıklar
Dekor bir evi eve dönüştürüyor ve baskınızı bir yere basmanın daha iyi bir yolu, kendinizin yapmasıdır.

Baskı yapılan yastıklar evinize kişilik eklemek için kolay ve ekonomik bir yoldur ve birkaç dakika içinde yapılabilir.

Dikiş makinesini çalıştırmak için gereken beceri ve zamana sahip olmasanız bile, hala tarzınıza uygun özel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Nasıl? Yazdırılan görüntüleri kumaşa aktararak.

Sadece seçtiğiniz görüntüyü indirin, yazdırın ve eviniz için dünyalara mal olmayacak mükemmel bir parça yaratmaya hazırsınız. Kumaşa baskı yaptıktan sonra, herhangi bir tekstil fuarı oyunu üzerine baskı yapmanıza gerek yok!

3. Modern Nakış Halka Duvar Sanatı
Duvar sanatı, resimlerden ve posterlerden çok daha fazlası oldu - şimdi, her şey var. Bir kartopu trendi modern nakış duvar sanatıdır. Eski bir teknik kullanarak modern desenler yaratmak büyük bir yol.

Nakış yapmak için istekli misiniz, ancak bütçeniz özlemlerinize ayak uyduramaz mı? İyi, bu nakış zanaat siteleri para harcamanıza gerek kalmadan kullanmanıza izin verir.

Ücretsiz indirmeler mevcut olsa da, tekrar tekrar kullanabileceğiniz nispeten ucuz ama güzel desenler satın alabilirsiniz. Evinizi dekore etmeye başlamak için hemen indirin, yazdırın ve aktarın, her seferinde bir dikiş.

4. Kişiselleştirilmiş Tebrik Kartları
Kişiselleştirilmiş tebrik kartları pahalı olabilir, ancak bir mağazada aradığınızı bulmak da zor olabilir. Bu karşıtlığın cevabı kendiniz yapmaktır.

Kart indirmeyi kullanarak kartınızı oluşturmanın 2 yolu vardır. Tüm bir kart şablonunu indirebilir ve 2 boyutlu bir kart yazdırabilirsiniz. Veya, alıcının gözlerini alacak bir 3D kart için öğeleri ve süsleri indirebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş kartlar, çocuklar için harika bir el sanatları projesidir ve bu süreçte gelişmelerine ve büyümelerine yardımcı olabilir.

Tek yapmanız gereken seçtiğiniz öğeyi indirmek, yazdırmak, kesmek ve kart stoğunuza yapıştırmak. Yakında arkadaşlarınızın hayran kalacağı el yapımı kartlar bılacaksınız ve siz de onları eğlenceli hale getireceksiniz.

5. Kolay DIY Ücretsiz Etek Desnleri
Terzilik zanaat indirmeleri ile, kendinize ait benzersiz bir parça kıyafet üzerinde çalışabilirsiniz.

Burada binlerce etek modeli var ve yeni modacı veya terziler tarafından indirilmeyi bekliyor.

Boyutu, stili veya kumaşı ne olursa olsun, sizin için bir model bulabileceksiniz. Ayrıca, çocuklar veya yetişkinler için kıyafet oluşturmaya çalışıp çalışmadığınıza göre, desenler çeşitli uyumlara uyacak şekilde genellikle yukarı veya aşağı ölçeklendirilebilir.

6. Sevimli Cupcake Süslemeleri
Hayal edebileceğiniz herhangi bir pastaya çarpıcı ve sade bir dekorasyon eklemek için, sadece seçtiğiniz tasarımı indirip yazdırabilirsiniz. Ve sonrası hayal gücünüz!

Basit, küçük süslemeler için, yazdırılabilir bayrajları kürdanlara takın ve hepsi bu kadar. Küçük bayraklar çocuklar için, çörekler ve keklere yapıştırmak harikadır. Ayrıca, alerjen içeren öğeleri işaretlemenin mükemmel bir yoludur.

Daha iddialı kağıt mühendisliği için, basılı bayraklarınıza bir miktar dize ekleyerek, herhangi bir düğün ya da kutlama için mükemmel mini kiraz kuşu yaratmanızı sağlar.

Çocuklar bu eğlenceli kurmaca projeye katılmayı çok sevecek ve yetişkinler, herhangi bir partiye ekleyeceğiniz güzel ama zarif dokunuşa sahip olacaklar.

7. Çocuklar için Eğlenceli Ödül Tablosu
Çocuklar ödüller kazanmayı severler ve iyi olmak için çalışırlar. Ama çocuklarınıza her zaman hediye vermek pahalılya mal olabilir. Ayrıca, bir çocuk iyi olduklarında bir oyuncak veya biraz şeker alacağını bilirse yanlış mesaj gönderebilir.

Bunun yerine, ödül grafiği çocuklarınızın davranışlarını ve iş ahlakını geliştirmeye yardımcı olmak için para biriktirmene yardım ederken harika bir yoldur.

Çocuklar, adlarına karşı birer çıkartma ya da puan kazanmaya ve sonunda ödül almak için puan toplamaya iyi yanıt verirler.

Ve çocuğunuz için bir ödül tablosu hazırladığınızda onu istedikleri gibi dekore edebilirsiniz, böylece onlar da iyi olmak için daha fazla motive olurlar. Kazan-kazan, değil mi?

Hızlı ve Kolay El Sanatları İndirme
Duvar sanatından iç içe geçmiş düşüncelerinizi yazabileceğiniz bir yere, el sanatları indirmeleri hepimizin güzel ve pratik şeyler yaratmasına yardımcı olabilir.

Bir arkadaşına hediye vermek için aradığınız kendiniz için pratik bir çözüm veya çocuklarınızla birlikte çalışmak için eğlenceli bir proje istiyorsanız, herkes için çevrimiçi bir şey var.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!