Electrolux Servis İstanbul

Electrolux Servis İstanbul

Electrolux Servis İstanbul

Electrolux marka ürün gruplarına hakim olan deneyim sahibi bir kadro ile birlikte taleplerinize güçlü bir şekilde yanıt vermek ve bunu da hızlı bir şekilde yapmak adına buradayız. Kadro kalitemiz ortada ve bu kaliteye sahip olan çok sayıda firma olmadığını da belirtmek gerekiyor. Firmaların büyük bir kısmı ne yazık ki kadro kalitesine önem ve değer vermiyor ve bu da daha kalitesiz işlerin ortaya çıkmasına neden oluyor. Electrolux gibi bir marka için hizmet veriyor olmak kesinlikle kaliteli bir kadroya da ihtiyaç duymamızı gerektiriyor. Bu sektördeki firmalar ile rekabet edebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyor ve sektörün lideri olabilmek adına da Electrolux Servis olarak mücadele veriyoruz.

Bugüne kadar çok fazla iş yaptık ve zaten sizler de araştırmalarınızı biraz daha derinleştirirseniz eğer firmamızın ne kadar başarılı işler ortaya koyduğunu kendi gözleriniz ile görebilirsiniz. Sektöre hakim olan bir ekibe sahibiz ve bu ekibi detaylı bir şekilde incelediğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Kalite, deneyim ve çok daha fazla detayı bir arada tutmayı başaran bu firma, en uygun rakamlar eşliğinde hizmet vermeye devam ediyor ve aslında bizi tercih edilebilir kılan en önemli detaylardan bir tanesi de budur. Sizleri memnun etmek ve bu memnuniyeti daha güçlü kılmak adına buradayız.

Sektör bir hayli kalabalık ancak her zaman söylediğimiz gibi bizim tek bir amacımız var ve bu amaç doğrultusunda diğer firmaların bir adım önüne geçmeyi de başarıyoruz. Başarımıza ortak olan ve bu başarıya destek veren siz değerli dostlarımıza da teşekkürlerimizi iletmek isteriz çünkü sizler bizim en büyük destekçimizsiniz.

WEB ADRESİ: https://www.electrolux-servis.co

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

İçeriklerimiz, reklamverenlerimiz sayesinde size ücretsiz olarak sunuluyor. İçeriğimizin keyfini çıkarmaya devam etmek için lütfen reklam engelleyicinizi bu site için kapatın.

Reklam Engelleyiciyi Kapattım Bu uyarıyı kapat Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için reklam engelleyicinizi nasıl devre dışı bırakabilirsiniz:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst köşesindeki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • Aşağıdaki adreste reklamları engelle seçeneğini kapatın.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için Tazele butonuna tıklayın.
Firefox Reklam Engelleme
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" devrede olduğu için adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilirsiniz.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızdaki Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery 6.0 altındaki versiyonlarında "Beyaz liste", 6.0 versiyonunda "Güvenilir site" olarak işaretleyin.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızdaki Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Geçerli web sitesini beyaz listeye alan menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.