Ogznet.com
Emsa Jeneratör, Enerji Sektöründe Ürünlerinin Kalitesi Kadar Çevre Duyarlılığı İle De Dikkat Çekiyor! Paylaş:

Emsa Jeneratör, Enerji Sektöründe Ürünlerinin Kalitesi Kadar Çevre Duyarlılığı İle De Dikkat Çekiyor!

Emsa Jeneratör, Enerji Sektöründe Ürünlerinin Kalitesi Kadar Çevre Duyarlılığı İle De Dikkat Çekiyor!

Enerji sektöründeki yolculuğuna 1977 yılında önce insan’ ilkesi ile yola çıkan Emsa Jeneratör, şu an Eskişehir ve İstanbul’da iki büyük üretim tesisi ve onlarca çalışanı olan, yurt içi ve yurt dışı satış anlaşmaları ile her geçen yıl büyüyen bir firma haline gelmiştir.

Emsa Jeneratör

1982 yılında ilk jeneratör üretimini yapan firma, o gün belirlediği ‘insan odaklı’ çalışma prensiplerinden sapmadan bugün de aynı disiplin ile yoluna devam ediyor. Çevre hassasiyeti ve müşteri memnuniyeti gibi konulara da büyük önem veren kuruluş, profesyonel üretim süreci ve sorunsuz teslimat gibi alanlarda da verdiği kaliteli hizmetler ile iç pazarda olduğu gibi dış pazarda da dinamiklerini koruyan bir şirket olmaya devam ediyor.

Emsa Jeneratör’ün ürün grupları arasında; dizel jeneratörler, mobil jeneratörler, ışık kuleleri, müşterilerin taleplerine göre geliştirilen senkron sistemler, araç içi-araç altı jeneratör gibi özel çözümler ve portatif jeneratörler bulunuyor. Tüm ürün grupları ile müşterilerinin ihtiyacının tam olarak giderilmesini amaçlayan Emsa Jeneratör, satış öncesi yer tespiti, satış sonrası jeneratör sistemlerinin kullanılacağı alana taşınması ve kurulum gibi konularda da teknik ekipleri ile müşterilerine ihtiyaç duydukları anda hizmet veriyor.

Emsa Jeneratör ürün grupları

Ankara, İstanbul ve İzmir gibi Türkiye’nin nüfus yoğunluğu olarak en kalabalık büyük şehirlerinde ofisleri olan Emsa Jeneratör, enerji sektöründe Türkiye’deki 40 yıllık deneyimi ile jeneratör ve alternatör üretiminde tanınmış firmalar arasında yer alıyor. Türkiye’nin sanayileşme sürecinde iki büyük üretim tesisinde uzman teknik kadrolarının gözetiminde üretilen jeneratör ve alternatörleri, yurt içi ve yurt dışı satışları ile katkıları olan Emsa Jeneratör, ticari kaygılardan öte müşterilerine mutluluk veren bir firma olma hedefiyle hareket ediyor. Bu sebeple üretimden satışa ve satış sonrası destek hizmetlerine kadar ‘müşteri memnuniyetini’ esas alan firma, müşterilerinin her türlü geri bildirimine önem veriyor ve gelen tüm talepleri memnuniyete çevirme konusundaki kararlılığını sürdürüyor. Alanında kendini ispatlamış AR-GE grubu ile  küresel anlamda yüksek hacimli dizel motor taleplerine cevap verirken maliyetlerin artmasına da tedbir olarak özel projeler geliştiren Emsa Jeneratör, bu projelerle de her zaman müşterilerinin yanında olduğunu gösteriyor.

Emsa Jeneratör AR-GE grubu

Kuruluş hedefleri arasında ihracat ağları ile dünyanın her tarafına kesintisiz enerji alanında hizmet vermek olan Emsa Jeneratör, Elektrik ve Elektronik İhracatçılar Birliği’nin düzenlediği ve içerisinde 2020 yılında Türkiye’den dünyaya en çok ihracat yapan firmaların bulunduğu onur listesinde yer alıyor. Dünyada ve Türkiye’de artan jeneratör ve alternatör taleplerine cevap vermek için üretim aşamalarında gelişen teknolojiyi sürekli takip eden firma, küresel pazardaki hedeflerine ulaşmak için de faaliyet planlarını güncel tutmaya önem veriyor.

Emsa Jeneratör üretim tesisleri

Üretim tesislerinde, üretimin tüm aşamalarında çevre kirliliğini önlemek için gerekli tedbirleri uygulayan firma, iklim krizinin tırmandığı son yıllarda çevre duyarlılığı ile de ülkemizdeki bir çok firmaya örnek oluyor. Küresel kesintisiz enerji üretimi pazarında 6 kıtada ve 102 ülkede ihracat faaliyetleri olan  Emsa Jeneratör, ISO 9001 Kalite Sertifikası’nın yanında, ürünlerinin çevreye zararının olmadığını gösteren CE Belgesi’ne de sahiptir. 

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!